Schauma

Ár:   590 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. április 1.

Kategória:   Samponok

Száraz és megviselt hajra. A Schauma 7 Virág Olaj sampon regenerálja a haj minden rétegét, lágy tapintásúvá és csillogóvá teszi, anélkül, hogy elnehezítené.

Coffee123

2019. február 26.

Nekem nagyon bevált, balzsam nélkül is szépen tisztít, fésülhető, dús hatást ad, kellemes tapintású lesz a hajam tőle. Az illata is kellemes, többször újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 26.

Amanda97

2018. május 19.

Az egyik kedvenc samponom. 😊 Finom illata van, hajmosás után nem nehezíti el a hajat, puha és könnyen fésűlhető hajat varázsol. 😊
Nem csak én, hanem a családom többi tagja is imádja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 19.

Nem csak én, hanem a családom többi tagja is imádja.

wildrose

2018. április 21.

Kellemes illatú, jól habzó sampon, jól tisztít, önmagában picit szárítja a hajat, de a balzsamjával együtt szépen ápol.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 21.

mokojka

2018. január 3.

Azt kell mondjam, ez nem egy rossz sampon. Tisztára mos, nem marad zsíros érzetű a hajam a használata után. Nem lapul le,szép,egészséges haj a végeredmény. Nem szárít, finom illata van,megfelelően habzik. Sok sokkal(!) drágább társát kenterbe veri! Összességében 4 csillag,mert a nagy Ő-t még keresem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 3.

blackprincesss

Korcsoport: < 18
2017. október 26.

Az, hogy ennyiért lehet a legjobb sampont kapni, egy igazi luxus!:D Remekül hidratálja a hajat és tényleg helyrehozza az elgyengült végeket. Nagyon jó illata lesz tőle a hajnak és akár 1 HÉTIG bírja mosás nélkül.. Többet érdemel 5 csillagnál:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 26.

Nicy011

2017. szeptember 4.

Azért vettem csak meg, mert akciós most a DM-ben, nagyon megtetszett az illata és az amúgy szárazságra hajlamos hajamnak gondoltam jót tesz ez a sampon. Kellemes krémes az állaga, jól habzik és már hajmosas utan úgy éreztem, mintha hajpakolast is tettem volna a hajamra. A biztonság kedvéért használtam a szokásos tejproteines hajpakolasom is. A végeredmény könnyen kifesulheto haj. Szerencsére az illata jól működik az amúgy erős cukorka illatú hajpakolasommal együtt, aminek a szagát annyira nem szeretem. Hajmosas és pakolás után még mindig a kellemes, nőies, viragos illat dominál. Felér egy aromaterapiaval :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

Essie

2017. augusztus 12.

Kb. fél éve csak Schauma sampont használok, ez a kedvencem az általam próbált 4-5 közül, nem szárítja a hajamat, nem irritálja a fejbőrömet, kellemes az illata. Lényegében nem tesz mást, csak tisztára mossa a hajamat, de nem is várok mást egy sampontól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Yeticica

2017. augusztus 12.

Szeretem az illatát, de nekem balzsam mindig kell a szőkített hajamra.
Miért viszket a fejbőröm MINDEN schauma sampontol veszettül????! Talán a 100% naturals csalàd olívaolojas samponjától a legkevésbé, de ezektől a mz agyonillatosítottaktól borzasztóan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Szeretem az illatát, de nekem balzsam mindig kell a szőkített hajamra.

Vicus

2017. július 26.

Jó az illata, amúgy semmi extra, nálam úgyis a balzsam a főszereplő :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 26.

Jó az illata, amúgy semmi extra, nálam úgyis a balzsam a főszereplő :D

Aylawitch

2017. május 7.

Olyan semmilyen ez a sampon. Jól habzik, és az illata is jó, de más pozitív tulajdonsága szerintem nincs. Nem lesz tőle puha a haj, egy valag hajpakolást kell utána használnom, mert sprőd marad hajmosás után a hajam. A hajfestéket egyáltalán nem kíméli, 4-5 alkalom után elég durván leszedi. (A Nectra Color 499-es Dark Cherryt használom.) Nekem a Schauma termékei egyáltalán nem jönnek be. Ezt a sampont is csak azért vettem meg, mert 50%-os kedvezmény volt rá. Újravásárolni nem fogom, még ha akciós lesz, akkor sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 7.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Emolliensek: Panthenol, Glycine Soja (Soybean) Oil, Glycol Distearate, Dimethicone, Hydrogenated Castor Oil
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycol Distearate, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Cocamide MEA, Laureth-4, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Hydrogenated Castor Oil, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Laureth-23
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower Extract, Disodium Cocoamphodiacetate, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Cocamide MEA, Laureth-4, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Hydrogenated Castor Oil, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Laureth-23
Illatanyagok: Rosa Damascena (Rose) Flower Oil, Parfum / Fragrance, Linalool, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Sodium Benzoate

A japáncseresznye virágának a kivonata. A krémekben bőrkondícionáló hatása miatt használják.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Lilás piros.