Schauma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. május 17.

Kategória:   Hajápolók

Nem kiöblítendő Hajápoló Spray gyenge, vékonyszálú és elvékonyodott hajra

Fito-Koffein-Komplex-et tartalmazó formula növeli a haj ellenálló képességét & könnyebb kifésülhetőséget biztosít elnehezítés nélkül. Csomómentesíti a hajat és csökkenti a fésülés okozta hajhullást. Érezhetően erősebb és dúsabb. INTENZÍV ÁPOLÓ FEHÉRJÉT TARTALMAZÓ FORMULA pótolja a haj elvesztett fehérjéit.

Edinadida

2021. szeptember 18.

Imádom. Ma vettem az egyik "kínaiban". Évekig nem láttam sehol, remélem a samponja is újra kapható lesz. A Schaumának a Fito Koffeines termékcsaládja a legjobb, ezektől erősödött meg a hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 18.

Nika25

2016. december 27.

Különösebbet nem tett a hajammal. Én csak a hajvégeimre használtam, úgyhogy a hajnövesztő hatásáról nem tudok nyilatkozni, de szerettem nagyon. A lényeg az volt, hogy ki tudjam a hajamat fésülni és ne zsírosítson és ez szer nekem erre tökéletes volt :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

Dominika28

2016. november 1.

Imádtam! Ez volt a kedvenc haj spayerem az illata is nagyon tetszett szerintem frissítő és szerintem nőtt is tőle a hajam. Nagyon sajnálom ,hgy már nem lehet kapni. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 1.

Regina02

2016. október 22.

Nagyon jó. Fényes, puha, könnyen fésülhető tőle a hajam. Már elég rég óta használom és nem fogy túl gyorsan pedig nem nagyon spórolok vele. Én nedves hajra szoktam fújni és utána szárítom... nekem így bevált. Egyedül az illatával van bajom, az nem annyira jön be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 22.

Delani

2016. augusztus 22.

Sajnálom hogy ebben a formában már nem kapható , pár hónapja találtam meg egy bontottat amit nem tudom mikor vettem de nem is ez a lényeg. Nekem nagyon bevált a hajamat ki tudom fésülni és hajam növekedését is észre vettem meg könnyeben kezelhető a hajam tőle , jó lenne ha újra lehetne kapni .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

mk17

2016. július 14.

Bár alapvetően páromnak vettem, én is szívesen használom, könnyebben fésülhető lesz a hajam tőle, és szerintem a fejbőrömnek is jót tesz. Az illata nekem tetszik annak ellenére, hogy tényleg picit férfias. Sajnos mivel már nem gyártják, elhasználjuk ami még van, aztán kipróbáljuk a homoktövises változatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 14.

PinkBelleLab

2015. december 24.

Illata kicsit mű, férfias,de legalább alig lehet érezni a hajon. A spray nekem fura, mert eléggé kispricceli a folyadékot, szóval hamar nedves lesz tőle az amúgy száraz haj. Nem tudom,hogy volt-e hatása, én mindig inkább a fejbőrömre fújtam,mert a hajammal nem csinált semmit különösebben. Rossz hatással biztos nem volt.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 24.

Kuro

2015. augusztus 20.

Nekem nem vált be, zsíros hajamat még tovább zsírosítja. Ugyanakkor a húgom és anyukám száraz haját rettentő jól táplálja, napokig érezni puhító/tápláló hatását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 20.

loju

2015. május 20.

Mosás után a nedves hajamra fújom és utána szárítom. Hosszú, egyes szálú és alapból puha és selymes a hajam. Különösebb változást nem veszek észre a használatával. Illata abszolút rendben van szerintem. Nem drága és nem is rossz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 20.

Pingvinke2000

2015. január 6.

Szárította a hajam, pedig nagy reményeket fűztem hozzá. Kifésülésben segített sokat, bár használtam már jobb spray-t is. Nem fogom még egyszer megvenni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 6.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Hydrolyzed Keratin, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.