Schauma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: feredith, Módosítva: 2011. április 9.

Kategória:   Hajápolók

Intenzív olaj balzsam száraz, szálkásodásra hajlamos hajra.

Arianne79

2017. január 22.

A sampon is és a balzsam is: r o s s z.
Zsírosít, őrületesen, ugyanakkor a hajvégek szinte letörnek a szárazságtól.
Alig tudtam kifésülni a használatuk után a hajam.
1 használat után kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 22.

A sampon is és a balzsam is: r o s s z.
Zsírosít, őrületesen, ugyanakkor a hajvégek szinte letörnek a szárazságtól.
Alig tudtam kifésülni a használatuk után a hajam.
1 használat után kuka.

Kingácska0807

2015. július 30.

Régebben használtam ezt a terméket a samponjával együtt. Mostanság már nem is látom a boltok polcain. Szerettem, tette a dolgát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 30.

dandy

2015. július 24.

A balzsamról is ugyanaz a véleményem mint a samponról: az illata az nagyon jó, de ennyi, más jót nem tudok róla elmondani...hajszárítás után olyan volt a hajam tapintása mintha előtte legalább is zsírral kenegettem volna...kár.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 24.

piperepozitív

2014. december 28.

Nekem nem nagyon tetszik az illata, de ez mondjuk nem is a legfőbb szempont nálam.
Kettőt vettem összecsomagolva nagyon akciósan, szerintem már van 2-3 éve legalább, azóta felváltva használom más balzsamokkal, már alig várom, hogy elfogyjon a második flakon is.
Nekem semmi ápoló olajos érzetem nincs tőle, tulajdonképpen egy sima krém.
De mintha hatása sem lenne, olyan semmilyen, csak kenem, hátha azért mégis hat valamit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 28.

Nekem semmi ápoló olajos érzetem nincs tőle, tulajdonképpen egy sima krém.

Odil

2014. szeptember 7.

Az egyik leggyönyörűbb, napsugár- és boldogságillatú hasztalanság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 7.

Az egyik leggyönyörűbb, napsugár- és boldogságillatú hasztalanság.

viktoriacsoke

2014. január 5.

Szintén régen használtam de akkor nagyon bevált a sampon társával együtt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 5.

Szintén régen használtam de akkor nagyon bevált a sampon társával együtt

kozlokova73

2013. május 31.

Fantasztikus illat. Szaraz hajam van es mikor piacra dobtak azonnal megvettem. Olajos hatasa volt tenyleg. de talan ep ezert el is felejtettem ezt a balzsamot. Ezert rohantam megvenni es az a furcsa,hogy ep ezert mar tobbet nem akartam. De az illata az tokeletes,sot tartos. Jo par nap mulva is erosen lehetett erezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 31.

verucicc

2013. május 1.

Nekem rettentő kényes, szőkített száraz végű hajam van. Mikor ezzel kentem be hajmosás után, annyit segített rajta, hogy fényes lett, de tapintásra rettentő száraz maradt, és a seprűs vég sem tűnt el.. Talán annak jól beválik, akinek nincsen festett haja, de akinek az van, főleg szőkített, arra nagyon kevés ez a balzsam.. semmi..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 1.

pityepotya

2012. május 2.

szinte soha nem használok balzsamot /ezt ajándékba kaptam/, így csak annyit tudok mondani róla, hogy elég sűrű állagú balzsam, amitől nagyon könnyen ki tudom fésülni a hajam, az illata pedig isteni /a sampon párjához - ami nekem nem tetszik - egyáltalán nem hasonlít/
én szeretem, de ha elfogyott, nem veszek újra se ilyet, se másikat, mert szerencsére nincs rá szükségem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 2.

maaya83

2012. március 8.

Nem jó nem segít a fésülésben az illata viszont tényleg jó:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 8.

Nem jó nem segít a fésülésben az illata viszont tényleg jó:)

Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Színezék. Barnás sárga.