Schauma

Ár:   679 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2012. április 19.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Intenzív Ápoló Hajbalzsam törékeny és szálkás hajra

Az argán olajat tartalmazó vaníliavirág illatú krém formulája regenerálja a haj sérüléseit és a szálkásodást, csökkenti a hajtöredezést, lezárja a hajszálakat. Intenzív ápoló fehérjét tartalmazó formula pótolja a haj elvesztett fehérjéit.

200ml

Zyra

2018. november 18.

Nagyon erőltetetten, de megadom rá a 4*-ot. Sajnos nem lett olyan "hű de jó" hajam tőle. DE! Nem töredezett tovább és fényesebb lett, viszont ugyanúgy száraz maradt és nem éreztem lágy-puhának a hajam. A szálkás hajam megmaradt, a törékenységén javított. De persze mindenkinek más a hajtípusa, de nekem ez sajnos most nem jött be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 18.

Teki001

2018. szeptember 9.

CSODASZER! Nekem hosszú göndör hajam van, és csak ezt a balzsamot használom. Könnyen ki tudom fésülni a hajam, és kellemes puha tapintású lesz tőle. Remélem örökké megmarad ez a termék! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 9.

app+324

2016. szeptember 12.

Azért 3 csillag mert nem tudom mit gondoljak . kb 1 éve mikor használtam teljesen bevált egy csoda volt minden ami kell fény , puhaság, fésülhetőség ..de most mikor használtam semmi :/ talán egy kicsit fényesebb lett . Valószínű a hajam változott de ilyet még nem tapasztaltam egyik hajápolónál sem .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

vikcsi

2016. július 19.

Nem túl sokat használt ez a balzsam, inkább semmit. Ugyanolyan gubancos és nehezen kifésülhető volt a hajam a használata után is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 19.

Barbika

2016. március 22.

A Schauma termékekből talán a samponok érnek valamit,de a balzsamok nem jó minőségűek. Nekem és pár barátnőmnek legalábbis ez a véleményünk. Nekem a hajam azonnal beszívja a balzsamot, olyan,mintha rögtön eltűnne az egész.. mindenesetre fura :S árát tekintve One Euro üzletekben 450 és 550 Ft között lehet hozzá jutni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 22.

timeadombi

2016. január 30.

Hát nem fogom újra vásárolni. Az illatával nincs problémám, viszont... az állaga túl híg, folyékony, nem krémes állagú, szinte a hajamra alig jut. Semmilyen változást nem tapasztalok a hajamon, mondhatni,minta nem is tennék balzsamot a hajamra.Kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 30.

heni03

2016. január 19.

Régebben imádtam, főként az illatát, szép puhává tette a hajam és egy kicsit ápoltabb kinézetet adott neki. Nemrég újra vettem, viszont talán ez volt eddig a legnagyobb csalódásom balzsamok terén. Teljesen másmilyen illata van, és amikor rákentem a hajamra, utána le akartam mosni a kezemről a maradék balzsamot.....alig akart lejönni, ráadásul olyan érzés volt, mintha parfümöt fújtam volna magamra, ezért inkább azonnal kimostam a hajamból.... Ráadásul zsírosította a hajam, nem is kicsit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 19.

eeniko

2016. január 9.

Ettől a sampontól lett eddig a legfényesebb, legpuhább a hajam. Igaz, kicsit hamarabb zsírosodik, de amúgy is gyorsan lelapul a hajam. Egyik kedvenc hajbalzsamom, hamar el is fogyott, de biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 9.

Ancsibaba1993

2015. november 3.

Azt hiszem ez lesz az első olyan hajbalzsamom,amit újra is fogok vásárolni.. Az árához képest duplán gratulálok a gyártónak,remek termék.. Sőt... Ennek a terméknek a használata után nem nyúltam rögtön a hajvégápolóm után,mert nem éreztem szükségesnek. Az illata elég édes,ami nekem nem igazán jön be,de ilyen hatásért el lehet viselni. Nagyon tetszik,azt hiszem ennél lehorgonyozok egy darabig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 3.

Hajvonal

2015. július 29.

Ez volt a márkához fűződő véleményem utolsó koporsószöge, hogy szépen fejezzem ki magam :D
Elnehezítette a hajam hiába mostam órákig, matt, rugalmatlan, súlyos lett a frizura, és hihetetlenül hamar zsírosodott tőle a hajam.
Kukában landolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 29.

Kukában landolt.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Színezék. Barnás sárga.