Best of Beauty 2019

Schauma

Ár:   650 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. január 30.

Kategória:   Hajápolók

Balzsam matt, fénytelen hajra.

• Folyékony mikro-kristályokkal teszi káprázatosan fényessé a hajat 24 órán keresztül.
  • Tükörfény hatás.Érezhetően rugalmas haj.

123456789k

2018. június 27.

Ez egy tenyleg jo balzsam a schaumatol.
De szinte mindet tudnam ajanlani mert jo marka.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 27.

Ez egy tenyleg jo balzsam a schaumatol.
De szinte mindet tudnam ajanlani mert jo marka.

siss

2017. december 28.

Szeretem ezt a balzsamot,viszont már kevés helyen kapható.Én Goods Marketben vettem,már többször is.Amúgy a Color Shine tesója ugyanez,csak abban van fényvédő és nincs quartz.
Könnyen kifésülhetővé teszi a hajam,puha és fényes.Az illata is szuper,olyan édes rágóillatú.Először szappannal hajat mosok,balzsamozok,majd sampon.Így nem zsírosítja a vékonyszálú hajam,hajtőre meg soha nem teszek balzsamot.Két mosás között a hajvégekre is felkenem,mégsem lesz tőle ragacsos vagy zsíros.Sokkal jobban bevált mint mikor hajvégápolót tettem rá.Ráadásul szilikonmentes.Nekem tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 28.

LegallyBlonde

2016. október 20.

Egész jó kis balzsam. Nem egy csodaszer, az tény. Meg az is, hogy azért táplálás szinten nem sokat nyújt a hajnak szerintem. Jobb szeretek olyan balzsamokat/pakolásokat használni amiben több a tápláló összetevő. De időnként újra veszem, mert van, hogy úgy alakul a konditeremben mosok hajat edzés után gyorsban és akkor jobb szeretek ilyen kisebb kiszerelésű balzsamot vinni az edzőtáskámban, nem pedig a nagy literes/fél literes vödröket :D cipelni, és alapvetően egy könnyen kifésülhető, nem lelapuló, fényes hajat eredményez, tehát nekem a végeredmény tekintetében pozitív a benyomásom vele, de azért ha a hajam plusz törődést igényel, egyértelműen másik balzsam/pakolás után nyúlok a polcon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 20.

Alexandra186

2016. július 18.

A samponja nagyon finom illatú és valóban puhává és fényessé varázsolja a hajam.
A balzsammal használva erősíti a hatást.
Nekem bevált, és szilikonmentesek is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 18.

A balzsammal használva erősíti a hatást.
Nekem bevált, és szilikonmentesek is.

Bluegirl21

2016. június 26.

Nem egy nagy extra, de azért jó...nekem a kisebbik változata volt csak meg, a 20 ml-es változat...az 3-4 alkalomra elég volt a félhoszzú hajamra, nálam nem volt tükörfény hatás, talán kicsit fényesebb lett, de csak minimálisan, a kifésülés az könyebb volt, de az se sokal. Az illata az isteni :) Nem fogom megvenni a rendes kiszerelést, inkább maradok a régi balzsamomnál...
3* az illata és a kicsit könyebb kifésülés miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 26.

3* az illata és a kicsit könyebb kifésülés miatt.

kenceficés

2016. május 29.

Illata, állaga jó, selymes és puha lesz tőle a hajam, és fényesebb is, valamint könnyen fésülhető lesz. Csak az összetevők miatt vonok le egy csillagot, próbálok átváltani a natúrkozmetikumokra, így nem biztos, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 29.

barabara

2016. május 6.

Olyan kis kellemes édeskés illata van, ez nagyon tetszett benne. Viszont hajszárítás után sajnos ez nem érződik.
Tán egy kicsit könnyebb kifésülni a hajam, ha használom. Plusz fényt is ad, egy tubus nekem (a hosszú hajamra) 2-3 alkalomra elég. Jónak jó, de nem dobtam hanyatt tőle magam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 6.

mivett

2015. november 4.

Nem egy hűű de extra, minimálisan fényesebb, és könnyen fésülhetőbb a hajam. Egynek jó. Lehet samponnal együtt ér vmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 4.

Nixa

2015. szeptember 1.

Az illat-, és a jó reklám miatt megvettem, elhasználtam, ha már volt, de semmi extra, van ennél jobb is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

Anickaaa

2015. augusztus 25.

Nekem nagyon bejött! Először olyan hígnak tűnt, és amikor felkentem se tette annyira könnyűvé a kifésülést, de aztán amikor megszáradt a hajam, valóban tükörfényes és ruganyos lett! Van olyan jó mint sok 5x ilyen drága!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 25.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.