Schauma

Ár:   650 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. január 12.

Kategória:   Hajápolók

Megújult összetétel!

Hajerősítő balzsam elvékonyodott és gyenge hajra Q10 koenzimmel. Megerősíti a hajat és aktiválja a keratin termelését. Az erősebb és lágyabb hajért, és a jobb fésülhetőségért. Az intenzív erősítő fehérjét tartalmazó Schauma segít pótolni a haj elveszett alkotórészeit.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

AkInImOd

2021. július 28.

Szuper balzsam, a samponjával együtt használom. Finom az illata, és már a samponja is érezhető különbséget hagyott maga után, a balzsammal kombináltan csoda. Szőkített, elvékonyodott és töredezett hajon számomra csoda, mert puhít és fésülhetővé, formázhatóvá teszi a koronámat. Amíg ez a hatás tart, addig mindenképpen ezt használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 28.

barbarabalog

2021. április 20.

Nem ajánlom senkinek, tejszerű az állaga, nekem rengeteg kellett belőle és még úgy sem használt. Mintha fel sem kentem volna a hajamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 20.

wildrose

2020. május 15.

Kellemes, telt illatú hajbalzsam, könnyű eloszlatni, jól ápol és megfelelően puhít. Erősebb ugyan nem, de könnyen fésülhető lett a hajam tőle, és nem lapította le.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 15.

Kitsyke

2020. január 21.

Tegnap probaltam elsonek, rajta volt 20 percig.. jo allapota van a hajamnak.. :) pedig nem szoktam hasznalni drogerias balzsamokat, max pakolasokat szoktam venni... mivel kaptam, igy elhasznalom..
en neha szoktam keverni mas balzsammal, vagy olajjal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 21.

en neha szoktam keverni mas balzsammal, vagy olajjal.

AnnaR

2018. január 8.

Nekem bevált. Nagyon selymes és könnyen fésülhető lesz tőle a hajam, ami egy gubancosodásra hajlamos hajnál plusz pont. Az hogy bármi pluszt adna a hajamhoz, azt nem érzem, de 2 másik terméket is használok, szóval ki tudja :) Mindenesetre én elégedett vagyok vele, mert láttam már ennyi pénzért rosszabb balzsamot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

bzsofi

2017. augusztus 29.

Nekem nagyon jót tett a hajammal, puha, selymes lett tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Nekem nagyon jót tett a hajammal, puha, selymes lett tőle.

EmmaHeather

2017. április 12.

Hm... a flakonra az van írva, szilikonmentes, ami meglepett, de pozitívan csalódtam. Felvitel után érezhetően jobb tapintása lett a hajamnak még vizesen, sima, "csúszós", gubancmentes lett. Hajszárítás előtt (vizesen) és közben is könnyedén tudtam fésülni a hajam és valahogy könnyebbnek is éreztem az egész "hajkoronám", nem olyan elnehezültnek mint máskor. Nem tudom hogy ez 100%-ig ennek a terméknek tudható-e be, mert vele együtt próbáltam ki először egy argánolajas spray-t is, lehet hogy az együttes hatás az, amit tapasztaltam. Mindenesetre tőlem kap 4 csillagot, mert bár nem csodaszer (azért parabén van benne......), de teszi a dolgát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

Pantene

2017. március 30.

Vicces, hogy elvékonyodott és gyenge hajra ajánlják... Ez maga volt a borzalom. Minden hajbalzsamot ugyanolyan mennyiségben viszek fel a hajamra, ugyanannyi ideig mosom ki, nem gondoltam, hogy ennél a terméknél máshogy kellene tennem. Hajszárítás után az a végeredmény fogadott, hogy a hajvégeim tocsogtak a zsírtól (ennek köszönhetően), mintha legalább 2 hete nem mostam volna hajat, és teljesen össze volt állva. Kénytelen voltam újra hajat mosni... Kb. másfél évig állt a polcomon, többször próbálkoztam vele, hátha én rontok el valamit, de nem... Kíváncsi lennék, hogy egy dúsabb, erősebb hajon milyen a hatása, mindenesetre hosszabb, vékonyszálú, kevés, lelaposodásra hajlamos hajra nem ajánlom, számomra teljes pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 30.

Antioxidánsok: Ubiquinone
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.