Schrammek

Ár:   8800 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   kozmetikák, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lozmor, Módosítva: 2015. március 31.

Lelőhely:   kozmetikák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Speciális nagy hatású termék, amely alkalmas érzékeny, rosaceás, gyulladásra hajlamos, aknés és pörsenéses bőrök ápolására. Antibakteriális, erősen gyulladáscsökkentő, hámképző és védő hatású. Korrektorként vagy alapozóként is ideális erős fedőképessége miatt.

magiii

2020. május 16.

Nekem a Honey árnyalat van, ez a bb krém egy álom. Hibátlan a fedése, vetekszik az alapozóimmal, viszont nem ül be a nagyon apró ráncokba, nem szárítja a bőröm. Én az 50 ml-s kiszerelést veszem, az ára kicsit borsos, 15000 Ft körül mozog, de egyszerűen imádom. Elképesztően jó termék!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 16.

Nikoledo

2019. november 17.

Nehezen kenhető, illetve fényes, de a fedése jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 17.

Nehezen kenhető, illetve fényes, de a fedése jó.

Trixi

Korcsoport: >54
2018. május 24.

Elolvasva a véleményeket megdöbbentő, hogy nekem homlokegyenest ellenkező a tapasztalatom. A parfümről, ami a vesszőparipám, és sajnos ebben a krémben is van, már nem is ejtek szót. Viszont a fedése nagyon minimális szerintem, bőrhibákat egyáltalán nem fedi el, ahhoz képest, hogy milyen sűrű, balzsamszerű állagú, én erősebb fedésre számítottam. Három árnyalatban kapható, light, classic és honey. A light nálam szóba sem jött, a classicot próbáltam ki, amely egy szürkés hidegbarna árnyalat, semmi sárga nincs benne, és az én light-medium bőrömhöz sajnos nem passzolt, én inkább őt mondanám lightnak, és akkor a light lenne inkább a fair árnyalat szerintem. Rajtam a classic fehéres-szürkés-maszkos lett. Azonnal a bronzosítóhoz nyúltam, hogy életet leheljek az arcomra. Talán a honey színben jobb lenne, bár azt túl sárgásnak gondolom számomra. Elég nehéz szépen eloszlatni a krémet, a kisebb ráncokba a szem körül beül. A pórusokat elég jól összehúzza. Sajnos én egész nap éreztem a csipkedést a bőrömön a parfüm miatt, és a szemem is könnyezett. Rajtam fényes lett és fényes is maradt, mert erre a vastag rétegre nem akartam még púdert is tenni. Sajnos nem szép fényes, hanem inkább zsírosbőr látványú. A titánium-dioxidnak elvileg védenie kellene az UV sugárzás ellen, és bár az INCI 3. helyén van, én kocsiban lehúzott ablak mellett ülve éreztem, hogy égeti a nap az arcom, szóval kétségbe vonnám ezt a védelmet. Sajnos kell alá fényvédő. Szó ami szó, nekem nem vált be, sokkal jobb BB-t használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. május 24.

Nobody

2016. április 1.

Tökéletes, fedése ötös, hidratáló fölé használom. Kicsit sűrű, de tenyérben felmelegítve könnyebben lehet vele bánni. Szeretem az illatát, egész nap fed. Eleinte kicsit fénylik, de hamar beszívja a bőröm, utána már csodás színű, homogén, természetes és puha tapintású lesz tőle az arcom. Örülök, hogy rátaláltam, nekem ő a legtökéletesebb. A Honey árnyalatot használom. Pár évet biztos fiatalít..:-)) Nincs irritáció, se pattanások, se piros foltok, gyógyít és szépít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 1.

sminkesmas

2014. december 23.

3 színben kapható, lehet van jobb alapozó, de nem annak akinek problémás a bőre, mert ez valóban gyógyít, látható az eredmény 3 nap után a sebes bőrön.

Érdemes akár az alapozónk alá is kenni, mint a primert, mert ismét megtapasztaltam, hogy ez valami csoda.

Bővebben a "sminkesmas" blogon találtok infót és színmintát is.

Elég drága valóban, de sajnos én olcsóbban még nem találtam ilyen hatékonyan gyógyító BB.-t.
Púderrel amúgy szép a finish, önmagában nekem kicsit fényes, de lefixálva egész nap tart és természetes a hatás.
A gyógyítás miatt és a bőrre gyakorolt hatása miatt mindenképpen 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 23.

Bővebben a "sminkesmas" blogon találtok infót és színmintát is.

A gyógyítás miatt és a bőrre gyakorolt hatása miatt mindenképpen 5 csillag.

lozmor

2011. szeptember 17.

Eléggé sokáig keresgéltem mire találtam végre egy épkézláb INCI-t. Drága, 30 ml 12000 forint, én mindig csak ingyenes mintákat kaptam. Gondolkoztam még két éve, hogy veszek, kellemesnek tűnt, láthatóan nyugtatta is a bőrt, mondjuk csak otthon használtam, mert túl sötét árnyalatú volt a falfehér arcomhoz (vagyis a legvilágosabb árnyalat is). De ennyi pénzért sokkal aktívabb krémeket is lehet kapni problémás bőrre.

Viszont!
A fedőképessége tényleg jó, sőt. Tömörebb és kissé ragadósabb mint egy egyszerű hidratáló, inkább amolyan ápoló-alapozó jellegű az egész. Akinek sötétebb tónusú bőre van, annak klassz lehet alapozónak. Csak a fehér bőröm miatt nekem így nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 17.

Viszont!

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Allantoin, Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Sorbitol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Alkoholok: Alcohol
Emolliensek: Glycine Soja (Soybean) Oil, Isopropyl Palmitate, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Zea Mays (Corn) Germ Oil, C12-15 Alkyl Benzoate, Panthenol, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Dimethicone, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Caprylic/Capric Triglyceride
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Polyglyceryl-3 Diisostearate
Fényvédők: Titanium Dioxide, Zinc Oxide
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate, Parfum/Fragrance, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Citronellol, Benzyl Alcohol
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Polyaminopropyl Biguanide, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology