Schwarzkopf

Ár:   4600 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   100 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ausmorzs, Módosítva: 2020. június 8.

Kiszerelés:   100 ml és 100 ml
Kategória:   Hajápolók

Ez a keratint tartalmazó tápláló krém segít növelni a kezelhetőséget, míg a szilikonolajok és a babassuolaj extra ragyogást biztosít.

• Akár 72 óráig dússá teszi
  • Javítja a kezelhetőséget
  • Megvéd a hőtől (210 ° C) és a mechanikai sérülésektől
  • Ragyogóvá teszi a hajad

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Szati

2021. június 15.

Hát ez hihetetlen! Hazavágtam a hajam itthoni szőkítéssel, de olyan szinten, hogy ropog, susog 100 felé áll államtól a mellemig, de nincs szívem levágatni, pedig olyan mint a rágó, rendesen nyúlik, gubancolódik még pakolás után is. Kipróbáltam az összes olcsóbb dícsért cuccot(serical latte, kallos keratin, millió drogériás gliss, pantene stb pakolás, olaj). Mindegyik pár órás javulást csinált, de nem az a hűha hatás, mindenhogy látszott, hogy nem egészséges, szét lett égetve.
Na de ez! Első használat után kb mint a többi, segít valamit, de nincs hűha, na mindegy, elfogy majd...
Tegnap viszont az 5.használat után nem tudom mi történt. Megszárítottam a hajam és úgy néz ki mintha semmi baja nem lenne! De komolyan , egészségesnek néz ki! Nem tudom mi van ebben, de ez hihetetlen, majdnem sírtam örömömben! Egy éve nem láttam ilyennek a hajam, már el is felejtettem milyen érzés. Oviban délután megkérdezték, fodrásznál voltam e. Férjem meg mondja este, hogy olyan szép vagyok, valami más rajtam, mit csináltam?
Ez egy csoda! Remélem, soha nem hagyják abba a gyártását! Millió csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 15.

Ez egy csoda! Remélem, soha nem hagyják abba a gyártását! Millió csillag!

cseresznye007

2021. március 20.

Nekem nagyon bejött én a bonacure termékcsaláddal használom szinkronban. Puha lesz tőle a hajam és könnyen fésülhető,alapvetően szárazak a hajvégeim abban is nagy segítséget nyújtanak. Árban viszont kissé húzós

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 20.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Cyclomethicone, Dimethiconol
Vitaminok: Panthenol