Schwarzkopf

Ár:   3900 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékesek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lichike, Módosítva: 2019. május 28.

Lelőhely:   fodrászkellékesek, online
Kategória:   Hajápolók

Színfokozó kötéserősítő pakolás hidegszőke hajra- Pigmentált hajpakolás, mely hidratálja a hajat és kötéseket képez a hajszálak belsejében. Élénkíti a hidegszőke tónusokat, világosítja a melírozott és tompa szőke színeket, erős és egyenletes hajérzetet biztosítva. Az egészséges kinézetű, fényes hajért.

Professzionális fodrászkellék.

LindaErnszt

2021. január 3.

Sajnos nekem nagy csalódás volt ez a termék, pedig nagy reményeket fűztem hozzá!
Szőkített, vastag szálú és száraz hajam van. A törölköző száraz hajamra vittem fel és 10 percig hagytam hatni. Rendszeresen használtam, de se a hamvasítás terén nem láttam azt a hatást, amit egyébként egy drogériában kapható terméktől megkapok, sem a táplálás terén nem hozott semmit, sőt van egy drogériás termékem, ami táplálásban leveri ezt a terméket. Bíztam benne, hogy a rendszeres használat során javul az eredmény, de sajnos nem így lett. Biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 3.

TheaQueen

2020. április 30.

A samponnal együtt használom és a BC balzsammal. Az extra száraz és vékony szálú hajamat egész jól táplálja, bár balzsam nélkül nem használnám, a sárgás tónust is szépen semlegesíti. Inkább a hamvasító, mintsem a tápláló hatásért venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 30.

Lichike

2019. május 26.

10-es színmélységű hideg szőke hajamra kerestem valami jó hajpakolást. Megtetszett a csinos dobozkája, nagyon bizalomgerjesztő volt a leírásával együtt. Hajfestés után szoktam használni, havonta egyszer. Nem nagyon vettem észre, hogy élénkítené a hideg tónust a hajamban. Inkább mondanám tápláló hajpakolásnak, de inkább csak a leírtak alapján, mert olyan nagy különbséget a hajamon még nem vettem észre használat előtt és után. Biztos ami biztos rá szoktam kenni a hajamra, mert a szőkítés nagyon roncsolja az amúgyis ritka és vékonyszálú hajamat. Nem nehezíti a hajat, könnyen felvihető, és elkenhető. Én személy szerint nagyon szeretem az illatát. Kicsit gyümölcsösebb parfümre emlkékeztet, nagyon kellemes. Hogy újraveszem-e majd? Nem tudom, annyira nem dobtam hátast tőle, de mindig kell lennie itthon valamilyen drágább hajpakolásnak, szóval lehet. Ár/érték arányban nem éri meg, csodát nem művel a hajjal, ennyi pénzért meg vannak jobb pakolások is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

Hidratálók: Sclerocarya Birrea Seed Oil, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol, Glycerin, Cyclomethicone
Vitaminok: Panthenol

Borostyánkősav. Bár nem sok információt és kutatást lehet találni az összetevő bőrre gyakorolt hatásáról, e szerint a forrás szerint jótékonyan hat a pattanásokra, a túlzott sejtszaporodással járó bőrbetegségekre (pl. psoriasis vagy hyperkeratosis), öregedésgátló hatással bír, továbbá antimikrobiális és antioxidáns tulajdonsággal is rendelkezik, vagyis a kozmetikumokban tartósító funkciót is elláthat.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak