Schwarzkopf

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. február 4.

Kategória:   Samponok

Borostyán + Olaj sampon száraz, törékeny hajra. A borostyán kivonatot és olajat tartalmazó formula belülről javítja a haj szerkezetét, így csökkentve a hajtöredezés okozta hajvesztést.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Zsolt8912

2018. május 26.

Amikor megláttam a terméket, úgy voltam vele, egye fene kipróbálom és megvettem egyből a balzsamját is. A termék nekem bejött, bár nem csak ezt az egy terméket használom, de sok közöl ez is kitűnik! Könnyen habzik nagyon és felvinni is egyszerű, olyan mintha nem is lenne semmi a hajamon! Illata elfogadható kellemes, de nem maradandó! Ami viszont nem tetszik az az elmaradt törés védelem és a könnyű kifésülhetőség. Nekem göndör hajam van és ráadásul sok, így abban reménykedtem majd ez a termék ezen a segít, hát sajnos nem. De ezek ellenére tetszik és szeretem a terméket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

thewildone

2018. május 26.

Nagyon bevalt, a hajammal csodat tesz. Fenyes, egeszseges es konnyu kifesulni. Az illata viszont borzalmas, a ferjem tusfurdojere emlekeztet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

IvettNagy

2018. március 13.

Számomra az egyik legjobb sampon. A Balzsammal együtt használom és imádom hogy utána fényes és illatos a hajam még 3nap után is. Kar hogy pl a Rossmannbol már kivontak. Csak ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

makeupvivus

2018. január 13.

Sima mezei hajsampon hatásta van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 13.

Sima mezei hajsampon hatásta van.

lumen

2017. június 18.

Sajnos nagyon nem :(
Az illata kellemes, és talán a hajvégek állapotát is némiképp karban tartja (egy ideig), de, hosszabb használat után igazi csalódás..
A hajam jobban hullik és sokkal hamarabb zsírosodik. Igazság szerint többszöri használat után elég sprőd lett tőle a hajam. A fejbőrömet is befullasztotta. :(
Nem jó ár-érték arány. Túlárazott (de nagyon). :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 18.

Sajnos nagyon nem :(
Nem jó ár-érték arány. Túlárazott (de nagyon). :(

nikkike

2017. május 29.

Hirtelen felindulásból vettem meg, különösebb utánajárás nélkül. Egyébként is töredező, de nagyon zsíros hajam kapott egy bayalage szőkítést, aminek az eredménye az lett, hogy hajmosás után komplett rasztákat kellett kifésülnöm a hajamból, és ezen semmilyen balzsam nem segített. Első használat után erről a termékről elmondhatom, hogy valami isteni az illata, és végre megint tudok gond nélkül fésülködni. Az sem érdekel, ha véletlen egy nap alatt lezsírosít majd, mert az én hajam amúgy is hajlamos rá. Reggel még egyébként vasalnom sem kellett, annyira szép puha és egyenes volt. Most jár az 5 csillag, bár az ára tényleg picit húzós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 29.

therealhenriett

2017. április 30.

Tavaszi Glamour napokon vettem ezt, balzsamjaval es hajpakolassal egyutt. Nagyon tetszett az illata. Sajnos 2 csillagot levonok mert nekem masnap zsiros volt a hajam toluk. Kar erte pedig nagyon lagy es konnyu es puha volt a hajam hasznalatukkal

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 30.

Imperial202

2017. április 22.

Szerethető, jó kis sampon. Tényleg újjáéleszti a hajat. Viszont két csillagot le kell vonjak.
Egyrészt azért, mert iszonyatosan viszket, korpásodik tőle a hajam! Másrészt azért, mert ár/érték arányban nem teljesít olyan jól.
Sajnálom, pedig egy tök jó sampon lenne. :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

Sajnálom, pedig egy tök jó sampon lenne. :-)

edina892

2017. április 12.

A legjobb sampon a tőbb 100közül amit eddig használtam az illata nagyon erős másnap is érződik a hajamon nem zsírosit nem száll a hajam puha fényes és könnyen kezelhetövé teszi a hajam imádom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

Lucinella

2017. február 4.

Kb. 3-4 hónappal ezelőtt nagyon szerettem volna kipróbálni ezeket az új samponokat/balzsamokat, de túl drágának tartottam egy próbára, míg nem nyertem egy ilyen ajándékcsomagot a dm-nek köszönhetően. Féltem,hogy a túl sok olaj miatt a kicsit zsírosabb hajamra nem lesz a legmegfelelőbb,de kellemeset csalódtam. Csodás illata van, bár túlzásba vitt mennyiségnél eléggé tömény. A sampon+balzsam+ hajvégápolójának az együttes használatával elértem azt, hogy a hajam egyszerűen imádja, helyrehozta a töredezést, szép állapota lett a hajamnak, és még nőtt is. Imádom/ imádtam, de mivel befestettem a hajamat,így nemtudtam tovább használni,mert kifakította, viszont ugyanennek a termékcsaládnak a színvédős kombójára váltottam, ami szintén csodát tesz a hajammal.
Összességben tehát azt kell mondanom,hogy elsőre drágának tűnik, de nagyon megéri az árát, nálam azóta csak ez a termékcsalád jöhet szóba!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 4.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Barnás sárga.

Színezék. Lilás piros.