Schwarzkopf

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. augusztus 21.

Kategória:   Hajápolók

A formula 11 szépítő tulajdonságot kínál 1 lépésben - a fantasztikusan szép hajért.

1. Selymes lágyság
  11. Mélyreható táplálás

Kiszerelés: 50 ml

p956

2018. március 17.

Semmilyen hatását nem tapasztaltam. Viszont nagyon kellemes az illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 17.

Semmilyen hatását nem tapasztaltam. Viszont nagyon kellemes az illata.

Arianna01

2017. október 19.

Szörnyű, drága, haszontalan, semmit nem javított a hajam szerkezetén. Pénzkidobás. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 19.

Martu0508

2017. október 3.

Nemrèg vettem meg ezt a csodaszert. Használata után a hajam puha, hidratált, szèpen áll, nem nehezìti el a hajam. Megfelelő felvitel esetèn a göndör hajat sem simìtja, sőt :) Remèlem nem szüntetik meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 3.

BDominika25

2017. augusztus 22.

Régebben mikor megjelent használtam és imádtam. Nagyon szép fényes, puha és illatossá tette a hajam. Kár, hogy mostanában sehol nem találok belőle :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

raczjulia

2017. április 14.

Szeretem használni mert csodát tesz a hajammal. Puha és selymes, könnyen kifésülhető lesz tőle. Mióta használom, azóta nem töredezik annyira a hajam, mint előtte. Mindennapos hajvasalás mellett ez az ápolás kihagyhatatlanná vált számomra. Ez az 50 ml-s kiszerelés rettentő sokáig elég lesz, mivel bőven elég belőle egy borsónyi, félhosszú hajra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 14.

CatieN

2017. március 14.

nagyon fini puha lett tőle a hajam *-* aki szeretne: a Jászain az Euros boltban vettem: 400 Ft! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

Rekha21

2017. február 26.

Nekem csodát tett a száraz, töredezett hajammal és az illata is nagyon jó!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 26.

Nekem csodát tett a száraz, töredezett hajammal és az illata is nagyon jó!

reku0304

2017. január 8.

Az én hajamra nagyon jó volt! Újra fogom venni, mert a hajvégeimet szépen rendbehozta, ami a vasalástól eltöredezett. Puha és fényes lett utána hajam, de szerintem egy kicsit mindig többet tettem rá, mint az ajánlott "mogyorónyi" mennyiség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 8.

Alma07

2016. október 20.

semmit sem csinált a hajammal...pénzkidobás volt, soha többet

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 20.

semmit sem csinált a hajammal...pénzkidobás volt, soha többet

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Justic

2016. október 17.

Egyszer használtam régebben. Szerettem nagyon, de mivel van egy kis hajkisimító hatása is, ezért nem vettem újra, mert göndör a hajam és így is hordom. Ha nem lenne ez a hajkisimító hatása biztosan újra vettem volna. De amit ígér be is tartja, uho 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 17.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.