Schwarzkopf

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. július 22.

Kategória:   Hajápolók

Hajpakolás töredezésre hajlamos hajra rózsavíz+Phyto Stem Cell komplex tartalommal.

Ár: 500 Ft , Eladó: Moly
Állapot: 2 alkalommal lett használva, Helyszín: Budapest XI. ker., fizetés: Személyes átvételre Budapesten a XI. kerületben és környékén van lehetőség. Előreutalással postai úton, vagy postai utánvéttel is megoldható.
Ár: Megegyezés szerint, akár csere is , Eladó: Sz0ll0s1
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen Budapesten a belvárosban vehető át, vagy posta/foxpost előre utalás után

Naspoja

2021. április 16.

Könnyen ki lehet mosni ezt a sűrű testvaj állagú krémet. A hajam rózsa illatú (napokig) és simább, kevésbé szálkás tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 16.

tincsa611

2021. március 29.

Jöttem felpontozni szegénykét, mert elég gyatra véleménnyel van róla mindenki, ahogy látom. :(
Nagyon ritkán használok hajpakolást, lehetséges, hogy én emiatt is kedvelem ennyire, mert nem igazán van viszonyítási alapom. Hajmosás után, még vizes hajra (nem törölközőszáraz, hanem csak kinyomkodott vizes!) hajra használom, majd feldobok egy turbánt és 20-30 perc múlva lemosom. Tényleg nehezebb kimosni, mint egy balzsamot, mert baromi sűrű és testes a cucc, de sokat segít ezen az állagon, ha tényleg vizes hajra viszitek fel! Kb 4 alkalommal használtam eddig, általában mindig akkor veszem elő, ha a hajam sikít valami gondoskodásért. Én meg vagyok vele elégedve, az én hajamat puhává teszi, jó az illata, nem zsírosít és nem nehezít el. Mondjuk hozzátenném, hogy én ingyen kaptam, fizetni alapból nem szoktam ilyenekért, mert nem használok szilikonos termékeket - ebből kifolyólag is a 4 csillag, mert a hatást erősen befolyásolják a mesterséges cuccok és a szilikon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 29.

Ellise

2021. március 17.

Ne vegyetek ilyet nagyon rossz,nem lehet kimosni öblítem vagy 5 percig és mikor szárítom érzem hogy rajta maradt mehetek megint öblíteni ez tényleg a teljes pénzkidobás kategória pedig semmit nem szoktam így leminősíteni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 17.

LUNACICA

2021. február 2.

Nekem zsírosodik tőle a hajam,az illata sem tetszik,nagyon sűrű az álaga,nehezen lehet eloszlatni a hajon.Valahogy úgy érzem,hogy elnehezíti a hajamat,és az ígért hatás is elmaradt,pedig majdnem egy tégellyel elhasználtam,hátha legalább segít,de aztán elengedtem és a kukában landolt a maradék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 2.

KatalinKelemen

2020. november 7.

Szeretem a Gliss kur termékeit, de ez katasztrofális. Kimoshatatlan, ragacsos és száraz marad tőle a haj. Nincsenek nagy igényeim a hajápolást illetően, de ennél a semmi is job. Teljes pénzkidobás

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 7.

ocseszter

2020. június 18.

Nagyon szeretem a márka termékeit, ezért is volt meglepő ennek a használata. Az illata nekem nagyon tetszik. Az állaga szerintem sokkalsűrűbb, mint más hajbazsamoké, nagyon nehezn tudom eloszlatni a hajamon. Kimosás után száraz érzetű tőle a hajam, nincs meg az a puha, selymes érzet, amit annyira szeretek más balzsamoknál. Adtam neki már 3 esélyt, de a tapasztalataim nem változtak. Azt hiszem nem használom el. Inkább árt, mint használ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 18.

Dudoka77

2020. május 31.

A vásárlás után olvastam el az itteni véleményeket, ezért nem kis aggodalommal próbáltam ki a terméket. Számomra szerencsére jól működik. A fújós hajregeneráló balzsammal együtt használva határozottan javít a hajam állapotán, állagán. Továbbra is heti kétszer igényli a hajam a mosást, tehát nem tapasztaltam, hogy zsírosítana, viszont puhább állagú és fényesebb az eredmény a két termék együttes használata mellett. Szárítás és befésülés után jobb tartása van a frizurámnak, a hajvégek sprőd szárazsága és egyes szálak rakoncátlan ide-oda szállingózása ellen is bevált. Nekem a kiöblítéssel sem adódott problémám. Természetes, hogy más az érzet, mintha kezeletlenül marad a haj mosás után, de szerintem ez nem egyenlő a kimoshatatlannal. Az illatát is teljesen rendben valónak találom, így személyes tapasztalataim alapján nem érzek okot a lepontozásra. Mivel azonban az állagban és tartásban egyaránt kívánatos végeredmény mégis csak a fújós regeneráló párjával, valamint heti kétszeri enyhe kordában tartó vasalással együtt alkalmazva áll elő, az ötöst nem adom meg. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 31.

dzsungelszem

2020. január 26.

Ezen tényleg nincs mit szépíteni.. sz@r úgy ahogy van. Zsírosítja a hajat, kimosni lehetetlen. Kb. hetente egyszer mosok hajat, hát ettől 2 nap múlva úgy néztem ki mint aki életében nem mosott hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 26.

Dodi0920

2020. január 3.

Fura illata van.. nekem nem tetszik.
Se nem puha tőle a hajam se semmilyen. Botrány...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

Fura illata van.. nekem nem tetszik.
Se nem puha tőle a hajam se semmilyen. Botrány...

PaNel95

2019. december 15.

Ami nekem először furcsa volt a termékben, az az illata volt. Eléggé krémes, erős illata van. Kicsit hasonlít a Nivea krémére. Az állaga is elég sűrű, krémes. Igazából olyan érzés volt, mintha egy testápoló krémet kenegetnék a hajamra. Elég nehéz krém.
Én vagy fél órát biztos rajtahagytam a hajamon. Kb. a fele hosszára kentem fel.
Kimosni nagyon nehéz volt. Sőt, inkább úgy mondom, teljesen ki sem sikerült mosni a hajamból. Szerintem jó negyed órát öblítettem, de közben is éreztem, hogy még mindig rajtamaradt a hajamon.
Hajmosás után a hajam jól ki tudtam fésülni, nem használtam már rá semmit, se hajvégápolót, se kifésülő sprayt. Azonban a hajamban valóban benne maradt. Hajszárítás után a hajam összetapadt és el volt nehezülve. Másnap olyan volt, mintha már 1 hete nem mostam volna hajat.
Elhasználom, de csak úgy, hogy hajmosás előtt teszem fel a hajam alsó harmadára, és utána samponozok. Így kijön belőle teljesen, de nem tudom mennyi hatása marad meg. Viszont így használva is ki tudom gond nélkül fésülni a hajamat, szóval gondolom így is használ valamelyest.

UP: Végül úgy használtam el, hogy hajolajat öntöttem hozzá, összekevertem és ezt a hígított verziót oszlattam el a hajvégeimen. Csak javítani tudott rajta a hajolaj! Kibírtam mosni legalább a hajamból. Mivel nem akartam kidobni a kukába, ezért inkább használhatóbb és kimoshatóbb állagúra "fejlesztettem". Nyilván a hajolaj mellett semmi szükség nem lett volna rá, hogy ezt használjam, mert nem kellett ennek a pakolásnak semmilyen eleme se, mert semmi pozitívumot nem adott semmilyen összetevője, tulajdonsága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 15.

Én vagy fél órát biztos rajtahagytam a hajamon. Kb. a fele hosszára kentem fel.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol