Schwarzkopf

Ár:   849 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: bendi13, az összetevőket feltöltötte: coffeeandme, Módosítva: 2020. augusztus 5.

Kategória:   Hajápolók

Hajpakolás növényi őssejt komplex-szel és növényi porral a sérülésnek kitett, törékeny hajra. A keratinos formula intenzíven táplálja és javítja a haj kifésülhetőségét. A növény poros formula kisimítja a hajat az egészséges kinézetű és ragyogóan fénylő hajért.

2800.- Schwarzkopf, N.A.E, Borotalco,...
Ár: 2800 , Eladó: galivali
Állapot: Új, Helyszín: Érd, fizetés: Előre utalás után foxpost, posta

Doraviola

2021. június 29.

Lucky boxban kaptam ezt a termeket , pont elotte festettem hajat es az elso hajmosas utan rettenetes szaraz volt a megszokott balzsam utan is , utan ezt kiprobaltam es naggggyon finom puha lett :) festett hajra nagyon ajanlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 29.

Naspoja

2021. április 16.

Csodaszer. 10 éve nem volt ilyen szép a hajam mint ettől.
Az illata kellemes, valódi rózsa.
A kis szemcsék szerintem mókásak benne, ha az ember a csomagoláson jelzett ideig fennhagyja az ápolót akkor feloldódnak (nincs gond a kimosással)
Az egész termékcsaládra jellemző hogy a hajam kapott tőlük egy vöröses fényt, gondolom azért mert lezárja a fénytörő kis pikkelyeket a hajon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 16.

Csodaszer. 10 éve nem volt ilyen szép a hajam mint ettől.
Az illata kellemes, valódi rózsa.

d.anett89

2021. január 15.

Először pixibox által jutottam hozzá,most Lucky boxot vettem abban kaptam. Szeretem, jót tett/tesz a hajammal. Kellemes az illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 15.

Katalin222

2020. október 2.

Pixiboxban jutottam hozzá a termékhez, sokáig a polcon állt, nem használtam. Nem bántam meg, hogy kiprobaltam, nagyon jót tett a hajammal.
Puha, könnyen kezelhető lett tőle a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 2.

Puha, könnyen kezelhető lett tőle a hajam.

Etes

2020. augusztus 19.

Az összes színét kipróbáltam már, hónapok óta folyamatosan újraveszem (mostanában folyamatosan akciós, amit nagy örömmel fogadok minden alkalommal). Összességében nagyon szeretem, hajmosás után, balzsamozás előtt teszem fel 3-5 percre a hajhosszra. Számomra a hatása: puhább, jobban kezelhető haj - valóban könnyebben kifésülhetővé teszi, nem szárít. Én ennél többet nem is vártam el tőle, így 5* egyértelműen. Középhosszú hajam van, én jól megpakolom minden alkalommal ezzel a termékkel (egy héten egyszer mosok hajat), így egy tasak 4-4,5 alakalomra elég.
Az összes szín illatát egyformán szeretem.
Nekem egyik fajtája/színe sem okozott különböző eredményt, így mindig válogatás nélkül veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 19.

Az összes szín illatát egyformán szeretem.

EvandEra

2020. június 29.

Sajnos tapadós ragacsos lett a hajam tőle, a kis szemcsék meg elég kimoshatatlanok. Az illatát imádtam és a sprőd hajvégeken segített, puhább, fényesebb lett a hajam. Mindezek ellenére nem lesz állandó vendég nálam, egynek jó volt, de nem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

Fiszuli

2020. június 9.

Millió éve nem használtam Gliss Kur termékeket, legutóbbi drogériás ámokfutásom során viszont jól bevásároltam belőlük, és többek közt ezt is, valamint a két testvérét is megvettem. Először is az ár biztos, hogy nem jó, én akciósan vettem 500 Ft-ért és ha jól rémlik a teljes ára 800 Ft-ra volt hozva. A három közül ezt próbáltam ki legelőször. Szokásosan kétszer mostam meg a hajam, majd balzsamoztam, amit pár percre fel is csavartam a fejem búbjára, majd kiöblítettem. Utána jött ez a termék. Az illata marhára nem tetszett, az állaga is meglepett, furcsák voltak ezek a szemcsék, bár lehet csak én vagyok eltévedve. Csak és kizárólag a fenék alá érő hajam utolsó harmadára vittem fel, nagyjából csípőtől lefelé, mert féltem, hogy zsírosítani, nehezíteni, lapítani fogja a hajkoronámat. Kiöblítés után én nem tapasztaltam, hogy a szemcsék a hajamban maradtak, nem éreztem ragacsosságot sem és nem állt össze a hajam. A hanyatt esés viszont szárítás előtt jött, amikor is elkezdtem szétbontani a vizes hajam tincsekre. Ekkor láttam is és éreztem is, hogy nincsenek öklömnyi kócok a hajam végén, nincs berasztásodva a hajam, hanem sima, egyenes és úgy tudom szétbontani, mintha nem is lenne vizes és mintha nem is frissen lenne mosva. Meglepődtem. Szárítás után a csoda-fésűm, amiről azt állítják, hogy nem húzza a hajat (francokat...) csak úgy siklott végig a hajamon. Én csak és kizárólag a száraz hajam fésülöm, a vizeset és nedveset soha. A hajam vége, ahova a pakolás ment azóta is olyan pihe-puha, hogy konkrétan érződik, hogy meddig volt bekenve ezzel a termékkel és meddig nem. Ahol nem, ott az eddig megszokott tapintás van, ahol be volt kenve, ott pedig selymesség. Még mindig, 4 nappal hajmosás után. Azt hiszem bátrabb leszek és sokkal nagyobb részt fogok ápolni vele. Egyébként a termék kiadós, ami mennyiség jelenleg benne maradt, két használatra még elég lesz szerintem. Nekem ez így nagyon megérte. Régen csalódtam már ennyire pozitívan egy termékben. Kíváncsi leszek a testvéreire.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 9.

Sophia00

2019. december 23.

Számomra elég nagy csalódás volt ez a termék, az illata nekem sajnos nagyon nem tetszik, és a szemcsék amik benne vannak kimoshatatlanok hosszú hajból. Hatásáról nem tudok beszámolni, mert használata után kétszer hajat kellett mossak, hogy ki tudjam öblíteni a darabkákat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 23.

Andec

2019. november 18.

Egyszer használtam eddig, de csodát tett a hajammal :)
Végre olyan a hajam mint a reklámokban, puha, selymes, állandóan simogatom a hajam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 18.

Egyszer használtam eddig, de csodát tett a hajammal :)

pandarouge

2019. november 9.

Nagyon szuper cucc. Tökéletesen regenerálja a hajat, viszont tényleg csak száraz/ igénybevett vagy dús hajra ajánlom, mert közvetlenül használat után nagyon ellaposítja a hajat. Ettől függetlenül is jár neki a maximum csillag.
Kb derékig érő hajam van és 3 alkalomhoz elég, pedig én aztán nem spórolok belőle.
Megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 9.

Megéri az árát!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate