Schwarzkopf

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: szilvia921, Módosítva: 2016. április 7.

Kategória:   Hajápolók

A habkönnyű Ultimate Volume Express Hab Hajpakolás regenerál & dúsít. Mindennapi ápolásért a haj elnehezítése nélkül. Könnyű & egyenletes használat.

Brittany

2016. február 16.

Csak a hajtöveknél használom így ápol és volumot is kapok.Amit nem szeretek benne az az,hogy ha használom gyorsabban zsírosodik a hajam,ettől függetlenül szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 16.

brigditd

2015. március 21.

en hajhabkent hasznalom arra tokeletes nem szarit mint egy normal hab

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 21.

en hajhabkent hasznalom arra tokeletes nem szarit mint egy normal hab

ancymancy

2014. november 22.

Megvan, de minek? Olyan, mint halottnak a csók. Csak foglalja a helyet a polcomon...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 22.

Odrienn

2014. május 3.

"Ultimate Volume"-ha ha ha... Rossz vicc :(. Alapból zsíros a hajam, és ez még rá is tett 1 nagy lapáttal. Hónapok óta porosodik a hajkencéim között, de szerintem kukában fog landolni (ez nálam nagy szó), annyira szörnyű.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 3.

karakumsivatag

2014. május 3.

Nekem bevált. 390 Ft-ért vettem akciós boltban. Hajmosás után a hajvégekre kenem és nagyon könnyen ki tudom fésülni utána a hajam. Úgyhogy én teljesen elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 3.

Xinezia

2014. április 6.

Túl soknak nem nevezik ezt a terméket. Ragad tőle a hajam, a kezem, nem lehet kifésülni, reggelre úgy néz ki a hajam, mintha egy zsíros bödönben fürödtem volna... Tragédia.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 6.

gabbica

2013. november 4.

szerintem is pocsék termék...hónapok óta porosodik a polcon, 2-3-szor próbáltam használni, gondoltam lehet rossz volt elsőre a technika...ha vizesen, ha szárazon, ha keveset, ha többet, sehogy sem vált be. Ragacsos, zsíros, nem is értem...el sem tudom képzelni, hogy valakinek ez jó lehet. ez a pakolás egy óriási tévedés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 4.

Nci

2013. október 14.

Sajnos tényleg zsírosít... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 14.

Sajnos tényleg zsírosít... :(

Audi

2013. október 3.

nekem ne ma ragadással van a probléma hanem hogy nem csinál semmit .ja de. zsirosít. utálom a gliss kur termékeit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 3.

_ca_

2013. augusztus 24.

Nekem nem ragad tőle a hajam, de nem is érzem, hogy különösebben jó hatással lenne rá. Mivel romlást sem tapasztaltam (a mostani állapotot hosszas regenerálás után értem el, és a régi hajápolómnál az első nap folyamán mindig jobbnak találtam a hajam állagát), megszavazom neki a közepes értékelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 24.

Hidratálók: Hydrolyzed Collagen, Hydrolyzed Keratin, Lactic Acid, Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Felületi hártyaképző, átlátszatlanná tevő segédanyag.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.