Schwarzkopf

Ár:   769 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. február 5.

Kategória:   Hajápolók

Hajszerkezet megújító hajbalzsam, hajfestés és hajformázás során sérült hajra

Az Omegaplex®-et tartalmazó formula helyreállítja a haj belső szerkezetét és hosszantartó védelmet nyújt a jövőbeni sérülések ellen. Elősegíti a kifésülhetőséget.

b5bea

2021. augusztus 7.

Hajnövesztés közben erősebb táplálásra volt szüksége a hajamnak, így elkezdtem balzsamot használni a hajvégekre, illetve mivel festett a hajam, ezért a bemasszírozás után a fejtetőre is kentem a kezemről. Nagyon jól ápol, természetesen a már töredező hajszálakkal nem fog mit tudni kezdeni, de sokkal szebb lett a hajam, amióta használom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 7.

Milady

2021. június 29.

Nekem nagyon bevált. Más samponnal használom, mellé a spray hajápoló van még meg, a pakolását sajnos már nem találtam a boltokban:(
Nagyon töredezett, száraz volt már a hajam. Rengeteg pakolás és keratin kezelés mellett valószínűleg ez is besegített. A töredezett hajvégeket nem tette rendbe nyilván, de jóval kevésbé száraz a hajam már.
Hajmosás után ha felkenem, beissza a hajam, duplázni szoktam pár perccel első felvitel után, még nem volt ilyen balzsamom aminél ezt éreztem volna. Ez az Omegaplex tud valamit:)
Normál hajúaknak valószínűleg zsírosíthat, de tönkrement haj visszaállítására nagyon jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 29.

stylo

2020. március 15.

Nagyon finom illata van ami sokaig erzodik.
Annyira kar, h a hajamra nem jo. Szoke, festett. De nem lesz tole se fenyes se puha. Kicsit szarit.
Mivel annyira tetszett ez az illat, gondoltam veszek egy sampont is, amit majd tusfurdonek hasznalok. Tudtam en h hulyeseg, de nem gondoltam h igy kiszarad tole a borom.
Kezmosonak talan jo lesz. A balzsamot meg majd vhogy elhasznalom.
Milyen kar.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 15.

Nagyon finom illata van ami sokaig erzodik.
Kezmosonak talan jo lesz. A balzsamot meg majd vhogy elhasznalom.
Milyen kar.....

Dius1991

2020. február 5.

Egész jó termék, de nem győzött meg annyira, hogy állandó tagja legyen a hajápolásomnak. Puhít, ápol, de nem tartósan. Elhasználom, de nem hiszem, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 5.

AndiZsne

2020. január 4.

Nekem már a vizes hajon is sprőd hatást kelt, abszolút száraz lesz tőle a hajvégem. Egy picit könnyebb egyenesre szárítani, es az illata is tetszik. Ennyi számomra a pozitîvum... többet vártam tőle😞

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 4.

AprilJune

2019. december 1.

Nagyon szeretem, ha nincs idő hajpakolásra (ugyanez a márka / típus) akkor ezt használom, jól teszi a dolgát selymes és könnyen fésülhető haj az eredmény és nagyon jó az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 1.

czabogab

2019. május 25.

Nagyon szeretem
Csak ez a balzsam van meg belőle és más samponnal együtt szoktam használni.
Nagyon puha lesz a hajam és az illata is nagyon finom... Még napok múlva is érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 25.

Nagyon szeretem
Csak ez a balzsam van meg belőle és más samponnal együtt szoktam használni.

Candy21

2018. december 8.

Tetszik is meg nem is az illata nagyon finom elég jól felpuhítja a hajam könnyen fésülhetővé és puhává teszi, de mintha másnapra meg szárazabb lenne a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

Renus

2018. november 10.

A samponjánál kifejtettem a negatív véleményem, de ez a balzsam semmit nem ér konkrétan.
Akinek száraz a haja, ne vegye meg ezt a termékcsaládot.
Az illata miatt 2 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

Akinek száraz a haja, ne vegye meg ezt a termékcsaládot.
Az illata miatt 2 csillag.

kovacsrekaa

2018. október 28.

Nagyon nagyon szeretem az illatat. Ugy erzem a hajam sokkal konnyebben fesulheto tole.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.