Schwarzkopf

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: holbanett, Módosítva: 2014. augusztus 25.

Kategória:   Hajápolók

Hajpakolás száraz, töredezett, vékonyszálú hajra

Intenzíven erősíti & dúsítja a hajat. Használja a hajtöveken a dús hatás elérése érdekében & a hajvégeken az erősebb hajért.

Kiszerelés: 60 ml

blondie95

2016. május 22.

Szerintem nem eri meg.. En akciosan vettem 5,90€ert illetve meg volt -2€ -s kuponom, de annyit sem ert igazabol... Nekem maximum fenyesebb lett a hajam. Komplikalt nekem a felvitele is, eloszor kifesulom a hajam, bekenem vele, osszeragasztja, majd ujra ki kell fesulni. Sem erosebb, sem jobb tartasu nem lett a hajam. Illetve nem ertem hogyan lehet ennyi alkohol benne, mar az uveg kibontasa utan egybol lehet erezni, es szarit is valamennyit. Inkabb vegyetek 1500 Ft- ert egy olajat. Tobbet er. De legalabb nem zsirosit, ez az egyetlen pozitivuma!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 22.

f.szaszus

2016. március 30.

Semmit sem használt, és az illata is undorító.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 30.

Semmit sem használt, és az illata is undorító.

csllgzsq

2015. szeptember 8.

Learazva vettem , teljes aron sokallom az arat (60ml-2500Ft) Elso hasznalat soran meglepett az illata, parfumos alkoholos eleg eros..most hogy mar parszor hasznaltam egyre jobban tetszik, egyaltalan nem hagy ragacsos erzetet a hajon gyonyoru fenyes dus!!! es puha lesz tole(en beszaritom hajszarito segitsegevel ,nagy korkefevel!) Amit iger/azt teszi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 8.

totkata

2015. július 30.

Nagyon leárazva vettem kb. 1000 Ft-ért, de így is megbántam az impulzusvásárlást. Tele van alkohollal, meg is csapta otthon az orromat, amint kinyitottam. Hiába hidratál, ha mellette szárít is. Ilyen rossz Gliss kur - terméket még nem láttam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 30.

levaidori

2015. április 5.

nem ragad tőle össze a hajam és nem hagy zsíros érzetet és kinézetet sem. Imádom. Biztos, hogy sokszor meg fogom még venni ha a mostani elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 5.

vanessaigornh

2014. november 29.

Az én hajamon szerencsére nincs ragacsos érzet. Hosszú hajam van és még a fejtetőre is tettem lágyan belőle. Mondjuk nekem száraz a fejbőrőm, szóval semmi zsírosodást nem tapasztaltam. Az illata sajnos, mint minden Gliss kur terméknél elég erős és nekem olyan nagypapás aftershave-re emlékeztető. A mennyiség alapján elég sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 29.

nora.fetter

2014. október 17.

Elnehezíti a hajat és ragacsos érzetet ad. Nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 17.

Elnehezíti a hajat és ragacsos érzetet ad. Nem ajánlom.

timcsike1989

2014. szeptember 21.

Gliss Kur-ék megint betaláltak a csomagolással, ennél csajosabb nem is lehetne és ellenállhatatlanabb. Egyszer használtam még csak, de megírom hátha mást is foglalkoztat. Az állaga nem olyan olajos, hanem inkább ilyen szárazolaj vagy nem is tudom. A hajhosszon próbáltam ki. Rákenem a hajamra és pár másodperc múlva már sehol sincs. Tényleg hidratálja és nem úgy mint más olaj, hogy rárakódik aztán beszívja, hanem ez egyből beleépül a hajba. Egy réteget is képez rajta, de azt is jó értelemben, nem olyan ragacsosat. Az illata kicsit nagymama parfüm, de pár perc alatt elillan. Nagyon durva, hogy a hajtövekre is lehet rakni :O Még tesztelgetek és mindenképp megírom.

2500 amúgy a Rossmannban.

Na azóta összevesztünk. A kezdeti lelkesedésem elmúlt, mert megmutatta a másik végletet is. Ha úgy gondolja puha és fényes lesz a hajad, aztán máskor fogja magát és semmit nem csinál. Hát velem ne szórakozzon! :D Meg veletek se, szerintem ne vegyétek meg..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 21.

2500 amúgy a Rossmannban.

Hidratálók: Dimethylsilanol Hyaluronate, Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Színezék. Barnás sárga.