Schwarzkopf

Ár:   829 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: médea, Módosítva: 2012. január 11.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

A Folyékony Selyem Hajbalzsam folyékony selymet tartalmazó formulája könnyű kifésülhetőséget és selyemfényt biztosít. Az új regeneráló formula Folyékony Keratin Komplex-szel javítja a haj belső és külső sérüléseit.

DinaSch

2019. szeptember 30.

A múlthéten találtam rá újra erre a termékcsaládra az Ázsia Centerben,és felbuzdulva a samponját,és a fújkálós balzsamját is megvettem.
És nem bántam meg.A derékig érő hajam puha,fényes,és pikk-pakk kifésülhető lett tőle.
Talán még jobb is a hatása,mint tini koromban,plusz pont,hogy az illat a régi :)
Abszolút újravevős lesz,mint rég. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

Abszolút újravevős lesz,mint rég. :)

Rebia

2019. május 17.

Nagyon szerettem, és végtelenül boldog vagyok, hogy megint használhatom. A drogériákban valóban nem kapható, de kínai/százforintos diszkontokban szokott lenni. Az én hajamat csak ez a termékcsalád teszi kezelhetővé. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 17.

CeCeDrake

2019. február 21.

A drogériás felhozatalban ez volt A Legjobb hajbalzsam, ami olyan puha és fényes hajat csinált, mint a professzionális termékek. Kicsit zsírosította a vékonyszálú hajam, de a hatás az kárpótolt ezért mindig.
Évek óta nem láttam, de nézegettem az inciket, ha valamelyikben lett volna hydrolized silk, megvettem volna, próbáltam a feketét, a lilát és a pink színű tubusost, de ennek a nyomába sem érnek.
Professzionális termékeket használok, de ha újra kapható lenne, biztosan megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 21.

Zindi

2019. február 21.

A pici tubusos "hajpakolás" verziója még van a Müllerben, egyszerűen imádom, olyan puha lesz tőle a hajam mint semmi mástól, nem tudom ki találta ki hogy szüntessék be de szakadjon meg :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 21.

Fruzsika941210

2018. május 15.

Gondoltam vissza terek :) ki próbálom kerastase őrület után tényleg gagyibb-e hat azt kell mondjam ugyanolyan csoda puha hajat csinál mint eddig is egyetlen rossz tapasztalat ,hogy olyan sokat kell belőle használnom ,hogy elerjem az eredményt és kicsit zsirosit :) de amúgy nagyon szeretem :) olcsóbb drogerias balzsamok kozul a legjobb :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

Casey1979

2016. január 25.

Nagyon szerettem, Már nem kapható. Az új Gliss Kur termékekből pedig pont az egyik legjobb alapanyag tűnt e, a hydrolized silk. Sajnálom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 25.

featherflying5

2015. szeptember 6.

Régen a kedvenc balzsamom volt, számomra is érhetetlen módon egyszer csak meguntam a rózsaszín babaház hatást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 6.

loju

2015. május 20.

Nagy kedvenc volt egy időben! Nekem kimondottan tetszik az illata és a hatása is. Az én derékig érő egyenes szálú hajamnak kimondottan jót tett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 20.

meow85

2015. április 22.

A kedvenc balzsamom, évekig használtam. Nagyon könnyen ki lehet fésülni utána a vékony számú, derékig érő hajamat. Sajnos mostanában nem láttam semelyik boltban, csak a sampont. Lehet még kapni valahol?

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 22.

pannababo

2015. április 19.

szerintem öreges az illata,tele van parabénekkel, szilikonnal, hatástalan....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 19.

szerintem öreges az illata,tele van parabénekkel, szilikonnal, hatástalan....

Hidratálók: Hydrolyzed Silk, Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol, Dimethiconol, Cyclomethicone
Vitaminok: Panthenol

A selyemhernyó által a selyem készítés során kibocsájtott fehérje féle. A CosIng szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrsimító összetevő. Egy szabadalom szerint pedig a sericin megfelelő mennyiségben antioxidáns és pigmentfoltok ellen is hatásos összetevő.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3