Best of Beauty 2019

Schwarzkopf

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2012. június 25.

Kategória:   Hajápolók

Folyékony selymet tartalmazó formulája selyem fényt & rugalmasságot biztosít. A regeneráló formula javítja a haj sérüléseit.

Brygo

2017. november 18.

Összeragadt tőle a hajam egy csomóba, pedig nem használtam sokat belőle.. Ezen kívül más nem történt, pedig többször is próbáltam.. Elajándékoztam, hátha csak az én hajammal nem jött ki jól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

Lanie

2017. január 19.

Le kell hogy pontozzam, emlékszem alig vártam, hogy elfogyjon, egy idő után rettenet büdösnek éreztem az illatát is :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

jubileum

2013. augusztus 21.

Őszintén szólva fújkálom vele a hajam szorgalmasan, de értelmetlen....nem érzek semmi változást tőle..Ha nem olvastam volna el a címkét nem tudnám mire jó...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 21.

cuni.geo

2013. június 5.

végre elmentem fodrászhoz, minden töredezett résztől megszabadultam.
véletlenül akadt a kezembe hónapok után ez a vacak.
befújkáltam a hajam szárítás közben. a puha selymes hajamból száraz tapadós valami lett :/ kimosom és a flakonnal permetezem majd a növényeket :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 5.

végre elmentem fodrászhoz, minden töredezett résztől megszabadultam.
véletlenül akadt a kezembe hónapok után ez a vacak.

Szilvi92

2013. április 26.

Igazán nem tudom mit tett vagy mit nem tett a hajammal. Nem károsította. Szép fényes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 26.

lasvegas7

2013. április 10.

Nem teljesíti az ígéretét,az én hajam kiszárította,ami amúgy is száraz volt,és ettől a terméktől vártam segítséget. Amióta olvasom a krémmániát eldöntöttem nem fogok szilikonos kozmetikai szereket használni. Ez is az,ezért nem jut levegőhöz a haj.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 10.

Vintage Lady

2013. január 21.

Akkor én vagyok a 2., aki nincs megelégedve. :) Nekem egyáltalán nem vált be. Az lenne a dolga, hogy sima, selymes, könnyen fésülhető legyen tőle a haj, ehelyett inkább először ragacsos, utána száraz lesz. Én féláras kuponnal vettem, de így sem érte meg egyáltalán az árát. 2-est kap, mert szép a csomagolás meg a rózsaszín lötyi benne, de tuti nem venném meg újra. Csalódtam, mert ugyanebből a fajtából a szérum egész jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 21.

szabbka

2013. január 19.

Lehet,hogy én vagyok az első, aki nincs megelégedve vele, de akkor is így van, mert a liquid silk családból csak ezzel az egy termékkel nem vagyok kibékülve... Elhasználtam, de igazából semmilyen hatásról nem tudok beszámolni, mert tényleg nem csinált semmit a hajammal. Hmmm :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 19.

eo

2012. október 15.

Elég jó spray, a Total Repair-t váltottam kicsit ezzel. Finom az illata, szépen kifésülhetővé teszi a hajat, hajvégeken nem zsírosít. Nem csodaszer, de nagyon beválik. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 15.

médea

2012. március 11.

Mivel olajat tartalmaz csak keveset fújok rá és inkább csak a hajvégekre. Még nem használom régóta, csak kb. 3 alkalommal, de szerintem jó lesz. Hasonló Gliss Kur folyékony hajápolót már használtam és nagyon jó volt, egyáltalán nem töredeznek a hajvégeim. Megelőlegezem neki az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 11.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Silk, Hydrolyzed Keratin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

A selyemhernyó által a selyem készítés során kibocsájtott fehérje féle. A CosIng szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrsimító összetevő. Egy szabadalom szerint pedig a sericin megfelelő mennyiségben antioxidáns és pigmentfoltok ellen is hatásos összetevő.

Színezék. Lilás piros.