Schwarzkopf

Ár:   1549 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. április 22.

Kategória:   Hajápolók

Új összetétel sáfrányos szeklice- és csipkebogyó-olajjal

Nem zsíros összetétele nyolc növényi olajjal táplálja a hajat és keratinnal regenerálja igénybevett szerkezetét a kevesebb töredezett hajvégért.

Etes

2020. augusztus 18.

Sajnos nem tudok róla jókat írni. Konkrétan a hatása az én hajamra 0 volt, mintha még szárított is volna a végeimen. Felvitelkor krémes, számomra az illata nem hagyott maradandó emléket. Semmi extra, a pumpálós adagolója jó, praktikus, de ennyi. Egy flakont nagy nehezen tudtam elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 18.

RowenaC

2020. július 28.

Csomagolás: Nekem tetszik a csomagolása, kicsike, ezért csak bedobom a táskámba.
Illat: Teljesen okés, nem tolakodó, viszont én személy szerint szeretem.
Hatás: Na ha van, ami csodát tehet az ez! Konkrétan a nap szárította hajamba is képes volt életet lehelni, ami akkor lehetetlennek tűnt.
Praktikusság: Nagyon drága és ahhoz képest kevés termék van benne, illetve nagyon olajos marad utána a kezem, nehézkes az eloszlatása.
Újra venném e: Igen, de mondjuk egy nagyobb kiszerelést.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 28.

Illat: Teljesen okés, nem tolakodó, viszont én személy szerint szeretem.
Újra venném e: Igen, de mondjuk egy nagyobb kiszerelést.

AngelHeart80s

2020. július 25.

Érezhetően puhább lett tőle a hajam, illata nincs igazán, és nehéz kinyomni a tubusból, üvegben jobb lenne! De összeségében elvagyok vele, még csak most kezdtem el használni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 25.

AdriennF22

2020. július 23.

Meg vagyok vele elégedve. Nem nehezíti el a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 23.

Meg vagyok vele elégedve. Nem nehezíti el a hajam.

cbf91XD

2020. július 21.

Nagyon jó, láthatóan sokkal szebb tőle a hajam. Csak az a parabén ne lenne benne...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 21.

Fiszuli

2020. július 12.

Pár hónapig nem használtam hajvégápolót, de rájöttem, hogy még így nyáron is nagyon hiányzik a rutinomból - pedig nincs különösebben igénybevett hajam és amióta beállt a meleg, még szárítani sem szoktam. Az itteni vélemények alapján választottam és egy cseppet sem bántam meg. Az állaga picit meglepett, én hígabbra és folyósabbra számítottam, ennek ellenére ez inkább egy krémes-géped állag. Felkelés után voltak fenntartásaim is a termékkel, úgy éreztem, hogy nem oszlik és nem terül elég jól a hajamon, nem is éreztem, hogy jutott volna mindenhova, így még egyszer át kentem. Ebből lett az, hogy 2X2 nyomás ment el a fenék alá erő hajam utolsó 10 cm-jére. Sokalltam, féltem, hogy nehéz, sűrű és ragacsos lesz a hajamnak, de egyik félelmem sem jött be. Az illata is nagyon jó egyébként. Félig nedves hajvégekre vittem fel, száradás után nagyon jól siklott benne a fésű. Három napja használtam, a hajvégem azóta is puha, selymes, egyenes, és az illata is megvan még mindig. Kíváncsi leszek, hogy mennyire lesz kiadós számomra, mert úgy tűnik, hogy nagyobb mennyiséget igényel belőle a hajam. Nem csodaszer, de nekem egyelőre beváltja, amit ígér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 12.

Brigcsy

2020. június 21.

Már évek óta használom ezt a terméket, nekem nagyon bevált. Hajvasalás előtt szoktam tenni a hajvégekre és így kevésbé töredezik. Még ami pozitívum, hogy nem nehezíti el a hajat, nem hagy zsíros érzetet...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 21.

bleauwsy

2020. április 23.

Ha az egészet rányomnám a hajamra, akkor sem tenne sok látványosat vele. Felvitelkor krémes, jó illatú, de utána kiszárad és másnapra mintha nem is használtam volna, ugyanúgy szárazak a hajvégeim. Nem nyűgözött le, a 2* is csak az illata miatt jóindulatból. Alig várom hogy végre kifogyjon és ne találkozzunk többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 23.

Timo6

2020. február 9.

Bizony jó kis termék ez. Évek óta használom. Teszek rá picit mielőtt szárítom és teszek rá picit 2 órával később. Gyönyörű lesz a hajam vége. Volt hogy próbáltam mást, de nálam ő a befutó! 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 9.

aurum

2020. január 25.

Nemtudom eldönteni hogy jobb e mint egy olajos hajvégápoló. Szeretem de nagyon ki kell tapasztalni mennyit kell felvinni. Határozottan érzem hogy segít se ugyan ezt érzem a garnier olajával is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 25.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol

Kvaterner ammónium-só. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatikus, vagyis a hajszálak feltöltődését gátló hajkondicionáló anyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.