Schwarzkopf

Ár:   1549 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. április 22.

Kategória:   Hajápolók

Új összetétel sáfrányos szeklice- és csipkebogyó-olajjal

Nem zsíros összetétele nyolc növényi olajjal táplálja a hajat és keratinnal regenerálja igénybevett szerkezetét a kevesebb töredezett hajvégért.

Jelizz

2022. június 5.

Olyan olajkremnek mondanam ,erdekes. Jo az illata, sokaig eleg pedug kicsi. Szebbek a hajvegeim,nem csodaszer. De bejon. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 5.

Viktoria1990

2022. április 30.

Elégedett vagyok vele, puha és ápolt lesz a hajvégem tőle, és nem töredezik annyira mióta használom.Illata kellemes, tetszik a pumpás kiszerelés is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 30.

ljohanna

2022. március 11.

Puha lesz tőle a hajvég, könnyíti a fésülködést és jó az illata. Nagyjából ennyit vártam tőle és ezt hozza is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 11.

jgitta95

2022. január 19.

Igazából nem kell várni tőle semmi extrát, de szuper kis hajvégápoló, jól eloszlatható, én az illatát is nagyon szeretem. Nem a legolcsóbb, ezért glamour napokon szoktam inkább venni, nem használom mindig hajmosás után, így viszonylag sokáig elég. De túl sokáig se szabad húzni az elhasználását, mert azt vettem észre, hogy sok hónap után megváltozik az illata, mintha büdösebb lenne, így már a hajamra se szívesen kentem fel. De nyilván ez nem fél év után fog bekövetkezni. Összességében szeretem, de biztos van ennél jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 19.

MoaDeWitt

2021. november 21.

Alapvetően jó termék,de nem rendszeresen használom. Néha-néha veszek. Elégedett vagyok vele,puha lett a hajvégem.Előszeretettel használtam,amikor még fenékig erő,enyhén hullámos,vastag és dús hajamat apoltam,mióta levágattam ritkábban,de azért szoktam venni:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 21.

Lufipufi1992777

2021. november 9.

Imadom! Meg a hajam is! Szepen simitja es puhitja a hajvegeimet. Felhisszu hajamra kb 3-4 pumpalasnyit teszek es voala! 🤗 Ujravevos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 9.

njuli84

2021. október 26.

Ez szerintem jó. Amúgy is azt vettem észre, imádja a hajam az argán olajat, de ezt is szereti. Jó az illata, és nem hagy zsíros érzetet a hajon. És szerintem kevésbé töredezik a hajvég, bár így is azert vágni kell persze belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. október 26.

ronivarga2001

2021. szeptember 17.

Minden hónapan újrafestett, erősen igénybe vett hajra használom. Mindig számíthatok rá, ha szárazabbnak érzem a hajamat az átlagosnál. Nem csak a hajvégeken, hanem az egész hajamon használom (rövid fazonú frizurám van), nem leszek tőle előbb zsírosabb, és plusz pont, hogy finom az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 17.

vvvani05

Korcsoport: < 18
2021. augusztus 7.

Illata nagyon jó, viszont én semmi hatást nem vettem észre, és az árához képest nagyon gyorsan el is fogyott. Pozitívum az állaga, nem olaj hanem tök jó krémes, jól eloszlatható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. augusztus 7.

KittiGabi

2021. július 5.

Nem kimondottan tett csodát. Hajvégem nem gubancolódik, könnyen kitudtam fésülni az illata nagyon jó, de nem lessz újravevős termék

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 5.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol

Kvaterner ammónium-só. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatikus, vagyis a hajszálak feltöltődését gátló hajkondicionáló anyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Methylparaben i I ta I par 0 0