Schwarzkopf

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: CsengeJV, Módosítva: 2015. augusztus 27.

Kategória:   Hajápolók

Szálkásodásra hajlamos hajra. A zsírmentes formula 8 értékes hajszépítő olajjal & keratinnal gazdagítva mélyrehatóan ápolja és javítja a hajat. A kevesebb töredezett hajért. Használat: Használja hetente 2-3 alkalommal nedves haján és hagyja hatni 1 percig. Öblítse ki!

Bettii98

2022. február 20.

Nem rossz termék egyébként. Puhább tőle a haj és könnyebb kifésülni.
Az állaga mint a folyékony viasz, a lefolyón alig megy le, oda tapad a kád szélére.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 20.

Nem rossz termék egyébként. Puhább tőle a haj és könnyebb kifésülni.

eszter3012

2021. november 24.

Sok itteni hozzászólóhoz hasonlóan, legrosszabb hajpakolás amit valaha használtam, darabos, nem lehet elkenni, mintha margarint próbálnék a hajamra kenni, ki kellett dobnom, pedig nem szeretek kidobni ilyesmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 24.

Cseresznye1006

2021. június 17.

Eddigi legrosszabb hajpakolásom. Azon túl tenném magam, hogy nehéz használni mivel annyira sűrű, hogy alig lehet felvinni a hajra. De elnehezíti a hajamat, olyan mintha zsíros lenne. Nem selymes, nem fényes, nem néz ki egészségesebbnek. Nem szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 17.

Reni28

2021. március 5.

Elsőre meglepett az állaga, de bíztam benne, hogy jó lesz. A felénél belekevertem két rossmannos hajpakolást, hogy ne akarjam kidobni, most jobb, de azért nem veszem újra. A kezemről is csak szappannal lehet lemosni, olajos érzete van, a hajamat nem nehezíti el és meglepő módon nincs eltöredezve a hajvégem, de egészen kellemetlen a használata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 5.

Fruzsi0330

2020. november 23.

Láthatóan javítja a hajam szerkezetét, nagyon szeretem ezt a pakolást!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 23.

Láthatóan javítja a hajam szerkezetét, nagyon szeretem ezt a pakolást!

RowenaC

2020. július 30.

Meglep, hogy ennyi negatív vélemény van erről a termékről. Igaz, hogy másabb az állaga, mint a többi gliss kur hajpakolásnak, de nem katasztrófa. Nem nehezedik el a hajam. (Ez a hajpakolás is hajvégekre van, szóval nem kellene a fejtövekre kenni belőle.) Valószínűleg nem veszem újra, mivel egy másik hajpakolás jobban bevált, de jó szívvel elhasználom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 30.

MLotti

2020. június 5.

Őszinte meglepettséggel olvasom ezt a sok negatív véleményt. Én imádom, mind az illatát, mind a hatását. Nagyon sűrű, margarin állagú maga a pakolás, amit én hajmosás előtt szoktam alkalmazni. Szárazon bekenem a teljes hajhosszúságomat kb. háromnegyedig, majd zuhanysapka alatt pihentetem néhány órát (lehetőleg melegben). Isteni selymes, fényes, egészséges és illatos loknik fogadnak szárítás után. Ami számomra ezen kívül igazi jolly joker benne, hogy a tengerpartos nyaralásokon minden nap felkenek egy vékony réteget, hogy óvjam a sós víztől, és hatásos! Saját tapasztalatból okulva a hajtövekre sosem kerül belőle, és ennek fényében tényleg szuper kis termék!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 5.

Coconutoil

2020. június 5.

Na ez az a pakolás, amit én messze el fogok kerülni. Kipròbáltam már a legkisebb, legborsònyibb mennyiséget felvinni a hajamra, és még akkor is úgy elnehezítette, zsírosította, hogy szárítást követően úgy néztem ki, mint aki hetek òta nem látott hajmosást kb.
Kukába végezte amit sajnàltam, de olyan borzasztò volt használnom, hogy azt leírni nem lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 5.

riacska

2020. május 2.

Tömör állagú, és sok változást nem láttam a használata közben. Néha - néha használgatom, lassan elfogy. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 2.

KuliKali

2020. március 1.

Nekem se jött be sajnos, pedig együtt használtam a samponjával meg a hajkifésülő-balzsam sprayjel. Talán fél napig szép utána a hajam, de valahogy elnehezíti az egészet. Elhasználtam kb fél év alatt, kidobni természetesen nem volt szívem. Azóta a párom elektromos szőrvágójának tartozékait tartjuk benne. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 1.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Methylparaben i I ta I par 0 0

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Színezék. Barnás sárga.