Schwarzkopf

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: CsengeJV, Módosítva: 2015. augusztus 27.

Kategória:   Hajápolók

Szálkásodásra hajlamos hajra. A zsírmentes formula 8 értékes hajszépítő olajjal & keratinnal gazdagítva mélyrehatóan ápolja és javítja a hajat. A kevesebb töredezett hajért. Használat: Használja hetente 2-3 alkalommal nedves haján és hagyja hatni 1 percig. Öblítse ki!

MLotti

2020. június 5.

Őszinte meglepettséggel olvasom ezt a sok negatív véleményt. Én imádom, mind az illatát, mind a hatását. Nagyon sűrű, margarin állagú maga a pakolás, amit én hajmosás előtt szoktam alkalmazni. Szárazon bekenem a teljes hajhosszúságomat kb. háromnegyedig, majd zuhanysapka alatt pihentetem néhány órát (lehetőleg melegben). Isteni selymes, fényes, egészséges és illatos loknik fogadnak szárítás után. Ami számomra ezen kívül igazi jolly joker benne, hogy a tengerpartos nyaralásokon minden nap felkenek egy vékony réteget, hogy óvjam a sós víztől, és hatásos! Saját tapasztalatból okulva a hajtövekre sosem kerül belőle, és ennek fényében tényleg szuper kis termék!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 5.

Coconutoil

2020. június 5.

Na ez az a pakolás, amit én messze el fogok kerülni. Kipròbáltam már a legkisebb, legborsònyibb mennyiséget felvinni a hajamra, és még akkor is úgy elnehezítette, zsírosította, hogy szárítást követően úgy néztem ki, mint aki hetek òta nem látott hajmosást kb.
Kukába végezte amit sajnàltam, de olyan borzasztò volt használnom, hogy azt leírni nem lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 5.

riacska

2020. május 2.

Tömör állagú, és sok változást nem láttam a használata közben. Néha - néha használgatom, lassan elfogy. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 2.

KuliKali

2020. március 1.

Nekem se jött be sajnos, pedig együtt használtam a samponjával meg a hajkifésülő-balzsam sprayjel. Talán fél napig szép utána a hajam, de valahogy elnehezíti az egészet. Elhasználtam kb fél év alatt, kidobni természetesen nem volt szívem. Azóta a párom elektromos szőrvágójának tartozékait tartjuk benne. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 1.

Valkyrie

2020. március 1.

Esküszöm mégegy ennyire undorító hajpakolással nem találkoztam.. Egészen eddig kínlódtam vele, de a doboz felénél azt kell mondjam, nem megy tovább. Akármennyire is pénzkidobás, nem vagyok hajlandó elhasználni. Hiába mosom hosszú percekig forró vízzel, nem hajlandó kijönni rendesen a hajamból, és egy gusztustalan, zsíros, tapadós érzés marad utána. Rosszabb, mint mielőtt megmostam. Az már csak hab a tortán, hogy a lefolyón sem tud lemenni, és rátapad a kád szélére, mert feloldódni sem hajlandó a vízben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 1.

Alicee4

2020. január 28.

Nekem nagy csalódás. Az illata nagyon finom, de miután kimostam a hajamból, egy nehéz, zsíros érzés marad benne. Konkrétan rosszabb érzésem lesz hajmosás után, mint előtte.. Nem veszem újra, és még az is kérdéses, hogy egyáltalán elhasználom-e.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 28.

2019. november 7.

Szintúgy mint a sprayje. Finom illat de más semmi, pedig rendületlenül végighasználtam az egész dobozt. Rosszat nem tett neki viszont jót sem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 7.

LindaDbrd

2019. május 28.

Szinte minden kozmetikumok csak azután vásárolok meg, miután itt elolvastam róla a véleményeket!
Ezt a terméket sajnos hirtelen felindulásból vettem meg, bár ne tettem volna🙈
Ragacsos érzetet hagy maga után, egyáltalán nem lesz tőle jobb vagy szebb a hajam sőt, elnehezíti és alig bírom kifésülni😑
Már a fiókban van, többet biztosan nem veszek!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 28.

Ezt a terméket sajnos hirtelen felindulásból vettem meg, bár ne tettem volna🙈
Már a fiókban van, többet biztosan nem veszek!

Wandamaci

2019. április 15.

Nagyon kellemes illata van, de nekem egyáltalán nem vált be.
Elnehezíti a hajam, zsíros tapintású lesz, száradás után pedig nehezen kezelhető.
A hajvégeimen semmi változást nem tapasztaltam, sőt ugyanúgy fokozódott a töredezettsége, mintha nem is kentem volna rá semmit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

Nagyon kellemes illata van, de nekem egyáltalán nem vált be.

orsid

2019. március 10.

Már azt hittem,sosem fogy el...mint valami elcseszett vajkrém ,olyan az állaga.alig bírtam eloszlatni a hajon.zsíros érzést hagy maga után, mintha meg se mostam volna a hajam.cserébe semmi pluszt nem ad,nem látok változást a hajamon.ezt egy olcsó noname balzsam is tudja.nem akartam kidobni,így szépen lassan elhasználtam,persze közben más termékekkel ápoltam a hajam.soha többet ilyet,nulla csillagot érdemel

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol