Schwarzkopf

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: CsengeJV, Módosítva: 2015. augusztus 27.

Kategória:   Hajápolók

Szálkásodásra hajlamos hajra. A zsírmentes formula 8 értékes hajszépítő olajjal & keratinnal gazdagítva mélyrehatóan ápolja és javítja a hajat. A kevesebb töredezett hajért. Használat: Használja hetente 2-3 alkalommal nedves haján és hagyja hatni 1 percig. Öblítse ki!

Ár: 900 Ft , Eladó: dynah13
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen Budapest IX. vagy XI. kerulet. De szívesen postázom is elöreutalás után.
(FOGLALT)Gliss Kur Oil Nutritive Hajtöredezés Gátló Hajpakolás
Ár: 700 Ft , Eladó: Lolychan
Állapot: kb. 3/4-ig van, Helyszín: Pilis, fizetés: Személyes átvétel, foxpost, mpl, posta, gls
Wandamaci

2019. április 15.

Nagyon kellemes illata van, de nekem egyáltalán nem vált be.
Elnehezíti a hajam, zsíros tapintású lesz, száradás után pedig nehezen kezelhető.
A hajvégeimen semmi változást nem tapasztaltam, sőt ugyanúgy fokozódott a töredezettsége, mintha nem is kentem volna rá semmit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

Nagyon kellemes illata van, de nekem egyáltalán nem vált be.

orsid

2019. március 10.

Már azt hittem,sosem fogy el...mint valami elcseszett vajkrém ,olyan az állaga.alig bírtam eloszlatni a hajon.zsíros érzést hagy maga után, mintha meg se mostam volna a hajam.cserébe semmi pluszt nem ad,nem látok változást a hajamon.ezt egy olcsó noname balzsam is tudja.nem akartam kidobni,így szépen lassan elhasználtam,persze közben más termékekkel ápoltam a hajam.soha többet ilyet,nulla csillagot érdemel

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

miele

2019. február 12.

Bár alapvetően nem tartom kiemelkedőnek ezt a márkát hajápolás terén, el kell ismernem, hogy volt már olyan termékük, ami szinte csodát művelt a hajammal. Különösebb utánajárás nélkül vettem meg ezt a pakolást, de ez nem jött be. Nagyon elnehezíti a hajam, bárhogy próbálom szinte olyan, mintha nem lehetne rendesen kimosni a hajból, furcsa ragacsos érzetet hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

DoDo1991

2019. január 15.

Általában szilikon mentes hajpakolásokat használok, de gondoltam télre veszek egy ilyet, mert bár van benne szilikon, de a sok olaj miatt szimpatikusnak tűnt. Elég sűrű vajszerű, így nehezebb eloszlatni, de nagyon jól hidratál, túl jól is. Nekem egyenes szálú, inkább zsíros hajam van de a vegei szárazak, mert szőkítve voltak. A végek puhák lettek de a tövek már nagyon hamar zsírosodtak. Azért nem húzom le, mert egy nagyon száraz hajra biztos jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

creammaniac

2018. december 18.

Nincs különösebben száraz hajam vagy problémám a hajtöredezéssel, de kíváncsi voltam rá, mert bevallom, pakolást nem igazán használtam még korábban a hajamra. Balzsamokat és kifésülő spray-eket használok, de szerettem volna valami "komolyabbat".

Nekem nagyon tetszik, mind az illata, állaga és a hatása is. A hajam alsó részére viszem csak fel, pár percig bent hagyom majd jó alaposan kiöblítem. Már vizesen érezni a különbséget, sokkal puhább tapintású a hajam. Könnyebb kifésülni, hidratál, abszolút jót tesz neki, tökéletes választás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 18.

Alex0920

2018. november 1.

Minden hajmosás előtt raktam fel a pakolásból, plusz együtt használtam a fújós balzsamjával, ennek köszönhetően egyáltalán nem szálkás a hajam. Azt nem mondom, hogy tökéletes és egyetlen egy töredezett hajszálat nem találnék, de összességében szépek a hajvégeim.
Nem mondanám csodaszernek, annyira nem fogott meg hogy ennél maradjak, kísérletezek tovább :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.

Dius1991

2018. augusztus 1.

Nekem egyáltalán nem vált be ez a pakolás. Száraz végű, szőkített hajam van, ami igényli a tápláló termékeket, de ettől a hajapólótól ezt nem kapom meg. Szinte lehetetlen kiöblíteni, a hajam elnehezíti, ráadásul a hajvégeim sokkal kezelhetetlenebbek a használata után. Régóta próbálkozom vele, de nem sikerült megszeretnem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

blackrainbow

2018. július 5.

Sűrű állagú, tápláló hajpakolás. Nagyon tetszik a gyümölcsös illata. Hosszú hajam van, már nem festem viszont gyakran vasalom. Muszáj pakolást alkalmaznom, különben nagyon száraz lenne. Gyakran váltogatom a hajápolókat.
Ez egy nagyon jó pakolás, én azért 1 percnél tovább fenthagyom, hiába írja h annyi elég és a tövek kivételével a teljes hosszra felviszem nem csak a végére.
Nagyon ki kell mosni, mert ha nem akkor elnehezít.
Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

Nagyon ki kell mosni, mert ha nem akkor elnehezít.
Nekem bevált.

zsoxcore

2018. július 4.

Nagyon szerette a hajvégem ezt a pakolást. Pikk-pakk beszívta a szárazabb, töredezettebb része a hajamnak. Nagyon finom illatú, másnap is éreztem az illatát a hajamon. A vajszerű állagával is teljes mértékben elégedett voltam. Egyáltalán nem volt híg, sokáig elég volt. Könnyen kifésülhetővé, puhává tette a hajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

Ninny

2018. június 16.

Hát ez rettenet nagy csalódás volt ennyi pénzért. Száraz kócos hajra vettem,de csak még keményebbé és kifésülhetetlenné tette a hajam. Pár nap múlva mentem újat venni.. Most egy Garnier pakolást használok helyette, meg egy 200ft-os argánolajat,a kettő ára együtt nem volt annyi mint ez a pakolás,de ez szuperül működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 16.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Barnás sárga.