Schwarzkopf

Ár:   700 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pipsie, Módosítva: 2015. május 30.

Kategória:   Hajápolók

Hajbalzsam erősen igénybevett, töredezett hajra

Az Amino-Protein-nel gazdagított formula hatékonyan helyreállítja a hajállományt. A tökéletes kifésülhetőségért és simaságért.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

bubilany

2017. szeptember 14.

Ugyan az a véleményem, mint az eddig próbált összes Gliss Kur termékről sajnos. Totális pénzkidobás!
Azt nem mondanám hogy semmi hatása nem volt...a töveknél már a hajmosás másnapján zsíros lett a hajam, miközben a hajvégeimet szalmává szárította.
Kuka és soha többet!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Kuka és soha többet!

dzsudzsi

2017. január 27.

Sajnos egyet értek a korábbi hozzászólókkal abban, hogy semmit nem csinál a száraz hajvégeimmel...Akciósan vettem kipróbálni, mert a piros festettre és sárga regeneráló termékeik nagyon hatásosak voltak, de ezzel még kifésülni is alig tudom a hajamat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

dinolips

2017. január 24.

Nekem ez a termék semmit nem csinál, konkrétan olyan a hajam tőle, mintha nem is balzsamoztam volna, lényegtelen mekkora mennyiséget használok belőle. :( Elég nagy csalódás, rendszeresen vásárolok Gliss kur termékeket, eddig ilyet még nem tapasztaltam. El fogom használni mert nem szoktam kidobni semmit, ami kifejezetten nem károsítja az egészségemet, de konkrétan semmit sem ér, a hajam állagát a törülközőszáraz hajamon végzett olajozással tudom normális állapotúra hozni az ezzel való balzsamozások után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

Nashuaaa

2017. január 13.

Hosszú ideje állt a polcon, valamikor megvettem, de mivel van egy jól megszokott balzsamom és elsőre nem is győzött meg, így nem használtam. Minap viszont elfogyott a balzsamom és hirtelen ehhez kellett nyúlni. Nagyon pozitívan csalódtam, gyakorlatilag jobb, mint, amit használtam. Puha, selymes, könnyen fésülhető, lágyabb és látványra is szebb a hajam tőle. már nem tudom anno miért nem jött be, de most nagyon jó. Pedig a hajtövekre is kentem belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

senskin

2016. szeptember 26.

Legjobb gliss kur balzsam.
Jól kifésülhető, sima, nem szálkás haj.
Vékonyszálú hajamat erősíti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

Legjobb gliss kur balzsam.
Jól kifésülhető, sima, nem szálkás haj.
Vékonyszálú hajamat erősíti.

Moncsy

2016. augusztus 23.

Úgy látom, sajnos én vagyok az egyedüli, akinek nem vált be :( Nagyon szeretem a Gliss Kur termékeit, szinte már mindet kipróbáltam, és imádtam mindegyiket. Ezt a fajtát most vettem először, és nem hogy nagyot csalódtam, de meg is lepődtem, hogy ha a többi bevált, akkor ez miért nem? :O Se a samponnal, se a balzsammal nem vagyok elégedett, alig várom, hogy elfogyjon. Egy jó ideje nem használtam már Gliss Kuros dolgokat, gondoltam nem árt egy kis változatosság, de ezután azt hiszem egy darabig nem is fogok venni, pedig régebben szinte csak ezeket használtam :O :( Az utóbbi fél - 1 évben kísérleteztem sokféle samponnal/balzsammal, de erősen ez a legrosszabb az összes közül :O :S :( Semmi változást nem vettem észre, mikor lemosom a balzsamot akkor sem olyan sima, mint amilyen mindig szokott lenni. Nagyon csalódott vagyok :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 23.

zsofia93

2016. június 26.

Most használtam el ezt a balzsamot és meg vagyok vele elégedve. Én azt egész hajamra kenem, teszek a hajtövemre is és egyáltalán nem zsírosodik tőle a hajam hamarabb és így legalább nem száll össze vissza :) az illata és állaga is nagyon jó!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 26.

Elkofen

2016. május 6.

Az itt olvasott jó vélemények alapján vettem meg akciósan. Szerencsére így leárazva nem volt túl drága, mert nem valószínű, hogy újraveszem. Nem olyan kiemelkedő a hatása a többi balzsamhoz képest. Persze nem rossz, de nem is csodaszer. A Garnier Ultra Doux, a Schauma és a közönséges Dove balzsamok sem hoznak rosszabb hatást. A flakon kiszerelése egyébként nagyon gusztusos, az illat pedig finom. Egyébként valóban puhítja a hajat, (mint a legtöbb balzsam), de nem dúsít és nem nyújt a világon semmi extrát. Nekem pont az tűnt fel, hogy inkább több kell belőle a hajszálak végére-közepére, mint pl. A Dove egyszerű balzsamjából.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 6.

Jelizz

2015. december 17.

Akciósan vettem , nagyon jó az illata, és elképesztően széppé teszi a hajt :$ puha ,sima lesz , újra veszem. (viszont nem dúsít .. :( )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 17.

Tündér9

2015. november 27.

Nagyon jó balzsam, vetekszik a drágább hajpakolásokkal (némelyiknél sokkal jobb is). Nem zavaró az illata, és finom, puha lesz tőle a hajam. Mivel tényleg használ, így nem kell sok belőle, vagyis sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 27.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Propylene Glycol, Dimethiconol
Vitaminok: Panthenol

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.