Schwarzkopf

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Berniii, az összetevőket feltöltötte: Cicus01, Módosítva: 2016. szeptember 1.

Lelőhely:   Rossmann, DM
Kategória:   Hajápolók

Erősen igénybevett, töredezett hajra. Az AMINO-PROTEIN-nel gazdagított formula hatékonyan helyreállítja a hajállományt. Az azonnali selymesen lágy hajért.

katagali92

2018. október 21.

Már használom egy pár hónapja, összességében meg vagyok vele elégedve. Puha és fényes lett tőle a hajam, de csodát nem művel ez sem. Tény azonban, hogy használatával kevesebbet töredezik a hajam. Plusz pont, hogy nem lesz tőle statikusan tötött a haj, nem zsírosodik jobban tőle és nagyon finom az illata. :)

Update: egy ideig nem használtam, azonban újra visszatértem hozzá, lévén hogy nagyon kezelhetetlen lett a hajam. Észrevettem, hogy ha tovább áll a hajon, az jobban beszívja és csodás lesz a végeredmény. :) Újfent azt kell mondanom, hogy ez egy jó termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

Debreczeni

2017. június 12.

Olyan, mint a többi. Viszont nagyon kiábrándító, hogy azt gondoltam a fele fogyott el amikor kilátszott a doboz alja. Csalóka, mert van a tényleges doboz és tároló rész között kb. 2-3 cm levegő. A negyed tégely kamu.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 12.

kisizé

2017. április 23.

nekem nem igazán használ, olyan a hatása, mint egy átlag balzsamé :/ egyébként kellemes az illata, de nagyon parfümös nekem, szerencsére nem marad sokáig a hajban

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 23.

Havu

2016. november 16.

Szeretem a végeredményt. Puha és selymes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

Szeretem a végeredményt. Puha és selymes :)

Leander

2016. szeptember 3.

Semmi különösebb problémám nem volt a termékkel, de sajnos semmi hatását sem igazán láttam. Nálam kb. annyi eredményt mutatott, mintha egy random egyszerű balzsamot használtam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 3.

LauraDorina

2016. június 17.

Az előző véleményezőnek is szólna: (Timichu) Nincs tv-m, reklámokat sem láttam, a véletlen folytán kezdtem el használni. Mindenkinek más a haja, máshogyan reagál a termékekre. Sokkal drágább és sztárolt, keratinos termékeket is kipróbáltam, sikertelenül. Ez viszont a samponjával tökéletes! Első samponom, hajpakolásom ami nem ront és jó hatásai is vannak. Fényes, rugalmas (sose volt rugalmas a hajam), nem töredezik és a romlott hajam állagát komolyan megjavította! Nem zsíros a hajam tőle és nagyon puha! Igen, lehet a te hajadra nem megfelelő, de nem a reklámok miatt vásárolja mindenki és nem szemfény vesztés, van akinek használ. 2200 ftos samponokig és balzsamokig, mindent kipróbáltam már és gliss kur termékei közül is volt ami nem vált be. De márkákon belül is más és más összetevők vannak, más hatással. Nekem ez használt, olyan termék ami melett kitartok és újra fogom venni. Rendszeres használatra nekem ez vállt be. A többi 1-4 használat után problémássá vált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 17.

Timichu

2016. május 13.

Mondjuk ki az őszintét: ez a termék szemfényvesztés! Szerintem egy sima saját márkás balea balzsam is eléri ezt a hatást.. Igen, puhább lesz a haj, meg jó illatú (egy rövid ideig), de nem éri meg az árát, ha azt nézzük, hogy meg akarunk szabadulni a töredezett tincsektől. A fodrászom szerint sem éri meg. Szerintem leginkább a márka (reklám) miatt veszik az emberek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 13.

BeautyLoveeer

2016. április 16.

Nem csodaszer, de a samponjával együtt kellemes kényeztetés a hajnak. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 16.

Nem csodaszer, de a samponjával együtt kellemes kényeztetés a hajnak. :)

kovacsrekaa

2016. január 26.

Update: 1 honapja hasznalom. Rovidre vagattam a hajam, festem es vasalom. Sokat nott, nem torik. Ennek a termekcsaladnak a samponjat es a balzsamjat hasznalom mellette. Szuper :)

Samponjaval es a spray balzsammal egyutt hasznalom. A sampon ajandek volt hozza. :)
Puha, konnyen kifesulheto hajat eredmenyez. Remelem hosszu tavon a hajam kevesbe fog toredezni tole :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 26.

rreennii21

2016. január 18.

Nem rossz. Puha és selymes tőle a hajam de a szárazabb részeken sajnos nem érzem eléggé táplálónak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Leggyakrabban hajápolókban használt elektromos töltődést megakadályozó, hajkondícionáló anyag.