Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. szeptember 14.

Kategória:   Hajápolók

Hajban maradó balzsam karitéolajjal és kasmírproteinnel.

jesuisunchat

2012. november 28.

Nem éreztem a hatását egyáltalán. Semmire nem volt jó nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 28.

Nem éreztem a hatását egyáltalán. Semmire nem volt jó nekem.

k.dorika

2012. július 19.

Megvettem, nem volt vmi olcsó. Szeretem a Gliss Kur termékeket, de a sárga, olajos változatokat használom. Gondoltam újítok. Hosszú, göndör, száraz hajam van, na erre semmit nem ért. Miután megszárítom semmi hatása, de szó szerint. Egyetlen amitől észreveszem h a hajamra kentem az illat. Az tényleg első osztályú!!! Sokáig érezni, de ezt leszámítva semmi. Nem fogom újravenni az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 19.

ur.isten.ne.mar

2012. április 1.

Nem értem, hogy kaphatott ennyi negatív véleményt :/
Most végeztem a hajvasalással (hajmosáskor Gliss Kur színvédő sampont, Gliss Kur Shea Cashmere pakolást és ezt a krémet használtam), és nagyon tetszik az eredmény. Nem olyan fényes a hajam, mint a 150% szilikontartalmú Kallos Vanilla fénypakolás után, de azért egészséges a fénye, puha, és a hajvégeim is jól néznek ki.
Ehhez a váll alá érő, nagggggggyon sűrű hajamra egy mogyorónyi krémet kentem, és a hajtöveket sem hagytam ki, mégsem nehezült el a hajam.
Szerintem akinek nem vált be, annak érdemes lenne a mennyiséggel játszania...

Update: egy átbulizott éjszaka után a cigiszagú hajamba belemasszíroztam egy mogyorónyi adagot. Megmentett a hajmosástól, a szívemben már 6 csillagot kapott :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 1.

Nem értem, hogy kaphatott ennyi negatív véleményt :/
Szerintem akinek nem vált be, annak érdemes lenne a mennyiséggel játszania...

adri251982

2012. március 25.

Többet vártam ettől a hajápolótól. Az alapban száraz hajvégeim még szárazabbak tőle. Bár a vizes haj könnyebben kifésülhető vele, de hajszárítás után újra tiszta gubanc a hajam. A tubusos Gliss Kur hajvégápoló fényévekkel jobban teljesít, de sajnos azzal sem vagyok teljesen megelégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 25.

Odil

2012. március 5.

Csak nekem jutott eszembe az illatáról kapásból ez a parfüm? o_O http://kremmania.hu/kremek/avon-perceive-edp
Most kentem a hajam végére, így mélyebben még nem merek nyilatkozni, egyelőre puha, ám az érdekel, mennyit segít a töredezésen. Majd később jövök, és értékelek okosabbat, addig négy.
Szerk.: Nem ér sokat, ráadásul szilikonos. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 5.

Szerk.: Nem ér sokat, ráadásul szilikonos. :(

judit.petes

2012. február 10.

Nagy kedvenc,már a 2. flakont fogyasztom!
Jó az illata,kellemes az állaga,és nem utolsósorban pihe-puha hajat varázsol. Az én hajamat cseppet sem zsírosítja,a fülem vonalától lefelé használom.
Biztos létezik nála jobb,nekem eddig ez a termék az igazi száraz hajra :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 10.

Nagy kedvenc,már a 2. flakont fogyasztom!
Biztos létezik nála jobb,nekem eddig ez a termék az igazi száraz hajra :)

MiaMatschinson

2012. január 18.

Nevéhez méltóan valóban olyan lett a hajam tőle, mintha sheavajjal kentem volna be. Összeállt, fénytelen és nehéz. Sajnos megvettem a samponnal és a balzsammal szettben, azokról sem tudok semmi jót mondani. Pénzkidobás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 18.

csillag1219

2011. november 25.

Ez a hajkrém nálam megbukott. Összeállt tőle a hajam, és nem is lett szép selymes. A festett hajra való jobb ennél, de a legeslegjobb a tápláló olajos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 25.

Hidratálók: Propylene Glycol, Dimethiconol, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Színezék. Barnás sárga.

Színezék. Lilás piros.