Schwarzkopf

Ár:   1376 Ft   Kategória:   Hajápolás

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2016. május 3.

Kategória:   Hajápolás

A Tápláló Olaj Folyékony Hajvégápló kifejezetten a hosszab haj töredezésre hajlamos végeit táplálja - kiöblítés nélkül. A hajvégek megerősödnek és védve lesznek a kevesebb töredezett hajvégekért. A zsírmentes 8 értékes Hajszépítő-olajból álló formula nemcsak táplálja a hajat, de regeneráló Keratint is juttat a haj mélyebb rétegeibe, belülről táplálva a haj szerkezetét. A  rugalmas és természetesen ragyogó hajért, kevesebb töredezett hajvéggel.

Audry1

2019. szeptember 17.

Ezt sajnos nem tudtam elhasználni, kidobtam. Nekem nem igazán használt, az illata és állaga nekem megfelelt, de elnehezítette a hajvégeimet. Ennyi pénzért inkább az ember használjon természetes, hidegen sajtolt olajat és vegyen omega-3 készítményt, többet ér és olcsóbb! Csak az illata és állaga miatt tudok neki 2 csillagot adni! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Pantene

2017. április 28.

A sok pozitív vélemény miatt vettem meg régebben a Glamour napokon, sajnos nekem nem vált be. Semmit nem csinált a hajammal. Lassan már 2 éve ott áll a polcomon...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

Mezily

2017. március 21.

A töredezett végekkel csodát művel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

A töredezett végekkel csodát művel.

orsi0818

2016. május 25.

Nagyon szerettem ezt a hajvégàpolót!Többször is újra vettem.Amíg hasznàltam alig töredezett a hajvégem.Kár hogy már nem gyártják:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 25.

Evi120

2016. április 20.

A fodrászom ajánlotta, mert a hajvégeim gyorsan törtek. 3 éve használom már heti 1-2 alkalommal. Imádom, nagyon sokat segít, hogy a hosszú hajam szép maradjon és ne töredezzen. Használtam a fekete tubusos párját is, de annak az illatával nem voltam megelégedve. Hajmosás után elég egy-két nyomásnyit használnom, egy tubus akár fél évig is kitart. A hozzá tartozó hajpakolással még hatékonyabb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

Fancsaaa04

2016. április 20.

Elseve selymes olaját használom, de néha ebből is kerül a hajamra. Együtt és külön is szépen teljesít. De most tartogatom arra ha elfogy az elseve. Kicsit csodálkoztam mikor fehér krémszerű anyagot pumpáltam ki belőle. De ez csak részlet kérdés. :) Később uppolok hogy teljesen önmagában mit tud :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 20.

Norih

2016. április 17.

Körülbelül 700 Forintért vettem egy kuponnal. Éppen kifogyóban van az olajom,így gondoltam beruházok rá. Különös ápoló hatást nem figyelek meg,de egyben nem is rossz. Általában hajmosás után használom,vagy ha még a hajam friss állapotban van. Nagyon kellemes ára van, és nagyon kis mennyiség elég a hajvégekre. Ápolja,de az erősen töredezett hajnál szerintem abszolút nem segítene. Érdemes friss hajvágás után rendszeresen hajmosás után elkezdeni használni,és így jobban kihúzhatjuk az újjab töredezett végig! (Hosszú hajú lányok nevében!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 17.

bova

2016. március 29.

Most is sokat vasalom a hajam, de régebben aztán tényleg nagyon sokat. Volt egy idő, amikor láttam, hogy most már tenni kell valamit a hajvégeimért. Ezt a terméket választottam anno, és nem bántam meg. Rendbe tett mindent. Az illata nagyon tetszik. Gyakran használtam szárazon is a hajamra, akár hajvasalás után. Így a "kiszáradást" is enyhítette. Nekem az állaga nem tetszik annyira, de ez a legkevesebb ilyen hatás mellett. Most épp más terméket használok, ami szinten tartja a hajvégeim állapotát, de az igazi csodát ez tette. Azoknak ajánlom, akiknek tényleg a hajállapot javítására van szükség, de akik csak ápolni akarják a hajukat, és nem olyan durva a helyzet, nekik más termék is megfelelő lesz. 4/5.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 29.

marryjane

2016. március 22.

Most vettem meg az újabb fajtáját, amibe 8 vitamin van. Ugyanolyan rossz mint ez. Ragad, elnehezít...... ez még haggyán, de még táplálni sem táplál. Úgy voltam vele, hogy 50%-osan megpróbálom az újabb verziót, de hiába. Ugyanezek a hatások, mint ennek, ugyanolyan rosz. Soha nem veszem újra. Pénzkidobás, tehát 1csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 22.

r0606

2016. március 17.

Imádtam! Nekem sokáig kitartott, egyáltalán nem nehezítette el a hajamat, táplált, puhák lettek a hajvégeim.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 17.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol, Propylene Glycol, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Hydrolyzed Keratin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.