Best of Beauty 2019

Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Széncinke, Módosítva: 2015. szeptember 14.

Kategória:   Hajápolók

Buklika

2018. január 9.

Nagyon szerettem, és legszivesebben reklamálnék Schwarzkopféknál hogy tegyék vissza a polcokra!
Balzsamozás helyett használtam, és nagyon nagyon hatásos volt, szép, csillogó és pihe-puha volt tőle a hajam! Sok időt és energiát (és vizet) megspóroltam, amiért öblítést nem igényelt, ami bizony az akkoriban kb. 60 centis rakoncátlan hajamnál tényleg sok! 1 picike háránya volt: vizes kézzel nehézséget jelentett a kupak lehúzása, de ez már tényleg csak szőrszálhasoatás....
Olyan kár érte!
Azóta is keresem az utódját (ami vizes hajra való, és öblítést nem igényel) de nem találtam.
Esetleg tudtok ajánlani valamit?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 9.

Olyan kár érte!
Esetleg tudtok ajánlani valamit?

Sindy6

2015. február 26.

Nagyon szeretem ezt a termékcsaládot, ígyhát ezt sem tudtam ott hagyni. Könnyebb lesz kifésülni a hajat, valamilyen szinten ápolja is, de ne csodaszer

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 26.

paranoidcat

2014. november 5.

Még tavasszal vettem egy ilyet leárazva - azóta is tart, mert időközben levágattam a hajamat, és így nagyon kevés is elég belőle. Én a könnyebb fésülhetőség miatt használom, a fújósak nem váltak be - zsírosították a hajam, de ezt jól tudom adagolni, hogy oda kerüljön ahova kell. Nem csodaszer, de jobb, mint a semmi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 5.

nikolett

2013. augusztus 20.

Nekem ez csak 4 csillagos, mert nem érem el vele azt a hatást, mint az ugyanilyen kiszerelésben kapható (?) rózsaszínnel. A kérdőjelet azért tettem oda, mert sehol sem találom, kivonták a forgalomból? Mindenhol kerestem már és borzasztó, hogy azóta kísérletezgetnem kell, hogy mi tudná úgy helyrerakni a hajam, mint Ő. :(

Egyébként ezeket a pakolásokat, amiket nem kell kimosni és ilyen üvegben - vagy mi ez - árulták őket, igencsak megritkították, nem? Én konkrétan ezt az egy fehéret látom mindenütt. Már, ha látom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 20.

nikol

2013. június 6.

Valamikor 10 éve használtam, de meguntam és mostanáig nem vettem ilyet. Újra beszereztem, és azt kell, hogy mondjam, hogy jobb mint a mostanában piacra dobott hasonló hajápolók.Igen száraz,göndör hajamra én elég sokat teszek, de nem lett tőle zsíros, szépen betincsesedett tőle a frizurám, és nem áll úgy mint egy óriás szénakazal! Remélem tényleg beválik hosszútávon is....anno nem tudom miért nem vettem többször ? Vagy mert akkor nem vált be, vagy mert találtam egy újabbat?! Mert igazság szerint, nem is tudom, hogy hány hajápolót kísérleteztem végig már magamon.De azt már tudom, hogy nem biztos, hogy a nagyon drága a legjobb. Most egyenlőre 4 csillagot kap, de ha jó pár használat után is azt látom, hogy puha hidratált,és ápolt lesz tőle a hajam, akkor visszajövök felpontozni ! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 6.

Marcsi0307

2012. november 9.

Elengedhetetlen része a hajápolási rutinomnak!! Nélküle nincs hajmosás!! Nagyon szeretem, maximálisan teszi a dolgát!! A második flakonom végén járok, de már beszereztem az utánpótlást! Én bátran ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 9.

Széncinke

2012. május 6.

Eleinte könnyen fésülhetővé tette a hajamat, de mire a flakon végére értem, nálam fordított hatást ért el. Ahol kentem vele a hajamat, fénytelen, száraz, gubancolódó és sprőd lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 6.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Hydrolyzed Soy Protein, Hydrolyzed Keratin, Cyclomethicone
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Biotin

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Felületi hártyaképző, átlátszatlanná tevő segédanyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Aminósav komplex. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, és barnító hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban önbarnítókban, szoláriumkrémekben és barnulást elősegítő naptejekben találkozhatunk.

Bojtorján gyökerének a kivonata. Paula Begoun szerint a benne lévő aktív anyagoknak gyulladáscsökkentő és antioxidáns hatása van. A bojtorjánnak a gyökerét, levelét és magját is használják a kozmetikumokban és a növény minden rész hasznos a bőr számára. A levélnek baktériumellenes hatása van, mely hasznos lehet a pattanásokkal kűzdőknek.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

A citrullin egy ún. alfa-aminosav. A kozmetikában bőrkondícionálóként használják. Valószínűleg hidratálószer, és néhányan tudni vélik, hogy az erekre is jó hatással van. A TruthInAging szerint azonban az utóbbi tények még némi klinikai alátámasztásra szorulnak.