Schwarzkopf

Ár:   1376 Ft   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: strawberry92, Módosítva: 2016. szeptember 17.

Kategória:   Hajápolás

A regeneráló + fény hajpakolás most 3X több Folyékony Keratin Komplex-szel javítja még az extrém sérüléseket is a haj belsejében és külső felületén. Kevesebb töredezett hajért

Jelizz

2017. augusztus 25.

szerintem jo az illata ☺️ 1€ er vettem. a nedves hajamra szoktam fujni puha es illatos lesz tole. sajnos a szalkasodason nem segit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

laracroft

2016. április 2.

Nekem tetszik az illata, igaz, erősnek erős. :) Hatása amolyan "nem rossz,de nem is csodaszer" kategória, alapvetően zsíros tövű, száraz, töredező végű a hajam, ráadásul festett is, de nekem nem szárítja jobban, sőt, szerintem egészen szépen rendben tartja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 2.

catyst

2016. február 2.

Sajnos csatlakoznom kell azokhoz, akik szerint még jobban szárítja a hajvéget. Nem szeretek rosszat írni de ez a termék borzalmasan büdös alkohol szagú:((( Semmi sem szokta a kukában végezni, de attól tartok ennek az lesz a sorsa, mert tényleg semmi pozitívuma nincs és ami ennyire alkohol szagú nem tudom elképzelni hogy jót tesz a hajnak. Még szerencse hogy akciósan vettem. De így is pénzkidobás volt.Sajnálom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 2.

blackberry

2016. január 30.

Általában elégedett vagyok a Gliss kur termékekkel, ez sajnos nem vált be. Szinte még jobban tapintható a töredezett hajvég ha ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 30.

kdorci

2015. szeptember 29.

Amikor megvettem (féláron) még nem olvastam el mit írnak itt róla, ezért mikor megtettem kicsit elment a kedvem attól is, hogy kipróbáljam. Ezen túllendülve megtörtént az eset és én rosszabbra számítottam. Az illatát én is kicsit erősnek érzem, de egy része igen kellemes. A hatás nem csodaszer kategória az igaz. Nekem vékony szálú, kicsit száraz, de inkább normál hajam van lehet, hogy ezért nem érzem, hogy elnehezítené a hajamat. Igaz, kicsit laposabb lett tőle :( ezért lehet, hogy a tövére nem fogok fújni. Tapintásra, viszont nagyon puha lett, kicsit mintha dúsabb is lenne. Lehet, hogy csak 3 csillagot érne, de adok neki 4-et, hogy felhúzzam a pontokat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 29.

csillamelody

2015. május 4.

Nem vagyok elájulva tőle az biztos. Először is a szaga valami borzalmas, nagyon erős, engem nagyon irritál. Másodszor nem adott semmilyen fényt, vagy csillogást a hajamnak, sőt még azt is megkockáztatom h kicsit mattította. Aztán ott van az ára, ami egy vicc. Szerencsére én nem teljes áron vettem, de még ennyit sem ér. Eldobni nem akarom, úgy fogom elhasználni h hozzáöntöm egy másik fújós hajspraymhez.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 4.

Lena800805

2015. április 22.

Számomra ez totál pénzkidobás volt. Ragad tőle a hajam, szárítja, de közben zsíros hatást kelt. És nekem a szaga is rémes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 22.

Ancsibaba1993

2015. február 24.

Megmondom őszintén sokkal többet vártam tőle... Nem lett a kedvencem... :( kevésbé szálkás a hajam,de egyáltalán nem segített sem a helyreállításban,sem a további károsodás megelőzésében...Az illata sem kellemes,egyetlen előnye hogy száraz hajra is lehet fújni,és hamar beszívódik..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 24.

HexenDAB

2015. január 19.

Nagyon jó, száraz, szálló hajra tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 19.

Nagyon jó, száraz, szálló hajra tökéletes.

tbetti

2015. január 18.

Nagyot csalódtam benne, szerintem többet ártott, mint használt! Rendszeresen töredezett, seprű lett tőle a hajam. Eleinte azt hittem nem a termék hibája, amíg egyszer szándékosan nem tettem rá és tapintható volt a különbség. Nagyon szárította a hajam, büdös volt és drága, zsíros hatást keltett, nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 18.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid