Schwarzkopf

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. február 10.

Kategória:   Hajápolók

Hajregeneráló balzsam erőtlen, megviselt hajra. A formulában lévő 3-Féle Protein beépül a hajszerkezet sérült részeibe és segít a haj teljes hosszának azonnali megerősítésében.

PinterAndiMilan

2020. július 15.

Az egyik kedvenc hajápolóm. Nem zsírosít, nem nehezíti el a hajam. Ápoltabb és puhább a hajam tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 15.

Sugarplumfairy

2020. június 5.

Szoktam tartani otthon egy gliss kur spray-t, ha összegubancolódik a hajam egy-két fújással átfésülöm, nagyobb szerepe nincs. Egy üvegnyi ilyen cucc matuzsálemi időket él meg a birtokomban, bőven lejár a szavatossági ideje, de egy szilikon-víz kétfázisú rendszerben semmi nem fog számottevően megromlani, szóval nem zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 5.

An90

2019. december 10.

Hajmosás után szoktam használni, de csak néhány fújást és inkább csak a hajvégeimre. Úgy vettem észre, hogy ha többet fújok, valahogy koszosnak érzem másnap a hajam, mintha meg se mostam volna. A kifésülést valóban megkönnyíti, ezért használom, de csak óvatosan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 10.

Babooca

2019. augusztus 22.

Nagyon finom illata van, ha rendszeresen karbantartjuk a hajunkat, akkor valóban tud segíteni a kifésülés során. Nekem ezzel látványosan kevesebb hajszálam vékonyodik el, töredezik le, bár ez köszönhető a végre normális hajszárítómnak is. Sokáig kitart, elég gazdaságos, az illatát a flakon 3/4-e után sem unom. Heti kétszer használom hajmosás után. Nem zsírosítja a hajamat, de szárazon azért nem használnám. Hosszú távon sajnos egyik ilyen termék sem hozott átütő sikert, ezért tervezem az egész hajápolási rutinomat átformálni és kicsit több pénzt invesztálni bele, mert azért egy közel csípőig érő hajat nehéz megzabolázni, és levágatni meg nem akarom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

SanniElf

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 10.

Nagyon szeretem ezeket a termékeket, ez a kedvenc illatom. Tényleg ápolja a hajat, még sosem töredezett, amikor használtam. (Mondjuk nekem amúgy sem szokott szerencsére) Semmi extra ápolást nem nyújt, de én az illatáért használom, az sokáig kitart!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

Vivus94

2019. június 27.

Évek óta ezeket a Gliss Kur termékeket használom kifésülősprayként. Ezt leszámítva még az illatát imádom, és bár én már nem érzem a hatását, lehet csak hozzászoktam, és ha elhagynám erősen megérezném a hiányát. A lényeg, hogy szeretem a kis terméket, tuti, hogy még újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 27.

pandarouge

2019. május 2.

Anyukám kiskoromban is ezzel fújta a hajamat hajszárítás előtt. Még ma is ezt használom, szinte minden fésülködés előtt. Több márkát is kipróbáltam már, de mindig visszatértem ehhez. Ár-érték arányban tökéletes, nem zsírosítja a hajamat, nem nehezíti el és egészséges fényt ad. Viszont eddig nem tudtam különbséget tenni a márkán blüli kifésülő spray-k közt, mindegyik ugyanolyan jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 2.

BLili

2019. január 9.

Semmilyen pozitív változást nem tapasztaltam, viszont a világ egyik legjobb illata szerintem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

kovacsrekaa

2019. január 4.

Sok jo velemenyt olvastam rola. Elejen nagyon szuperul mukodott. Mostanra pedig elneheziti az amugy is vekony szalu hajam. Nem apol, az illatatol rgyenesen rosszul vagyok

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

balogheszterke14

2018. november 13.

Nagyon szeretem. Láthatóan szebb lesz tőle a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 13.

Nagyon szeretem. Láthatóan szebb lesz tőle a hajam.

Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.