Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lisana, Módosítva: 2016. december 13.

Kategória:   Hajápolók

Limitált téli kiadás

Hajbalzsam a hideg által károsodott hajra.

Mamamacica

2018. május 7.

Pozitívum: könnyen kezelhető, selymes, illatos és fényes hajat eredményez.
Negatívum: nekem elnehezítette a hajam, hamarabb is zsírosodott tőle valamint összeállt tincsekben.
Összességében nem rossz, de nem venném újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 7.

Pozitívum: könnyen kezelhető, selymes, illatos és fényes hajat eredményez.
Összességében nem rossz, de nem venném újra.

2018. január 22.

Nagyon szuper balzsam, régóta használom a kék Tigit, és meg is vagyok elégedve vele, de ezt nagyon birizgálta a fantáziámat, úgyhogy vettem egy flakonnal. Már a felvitelnél kellemes meglepetés ért, mert azon kevés balzsamok közé tartozik, amik nem csúszós felületet képeznek a hajamon, hanem olyan mintha egyből beszippantaná a hajam, a felületén nem érzek semmit, de öblítés után gubancmentes, könnyen kifésülhető lesz (az egyik L'Occitane és az egyik Joico balzsam esetében tapasztaltam eddig ezt). Szárítás után nagyon szép, sima felületű, töredezésmentes, selymes lett a hajam, nagyon tetszik az eredmény. Hogy mennyire zsírosít azt nem tudom megmondani, nekem alapból extra gyorsan zsírosodik a hajam, második nap reggel már szárazsamponozok, és két naponta mosom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 22.

Burya

2017. december 5.

Szuper balzsam! Hogy a téli hideg ellen valóban megvéd-e, azt nem tudom, de az én egyébként gyorsan zsírosodó hajammal csodát tett. Pihe-puha tőle és nem is zsírosodik, négy napot simán kibír vele még akkor is, ha a balzsamot is használom (korábban zsíros hajra való cuccokkal kétnaponta kellett mosnom). A csomagolás számomra általában teljesen lényegtelen, de ennél még az is szép. Amíg lehet kapni, biztos maradok ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 5.

Szilviams0118

2017. december 1.

Első használat után tudom mondani, hogy teszi a dolgát, puha az egyébként sprőd, kissé szálkás, nehezen kezelhető hajam tőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 1.

enikorz

2017. november 20.

Az illata valami mennyei!! Az egyik legjobb balzsam amit eddig próbáltam. Nagyon könnyen tudtam hajat fésülni és nagyon puha lett a hajam amióta használom. Megy az 5* :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 20.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Hydrolyzed Soy Protein, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol
Vitaminok: Niacinamide, Biotin, Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Bojtorján gyökerének a kivonata. Paula Begoun szerint a benne lévő aktív anyagoknak gyulladáscsökkentő és antioxidáns hatása van. A bojtorjánnak a gyökerét, levelét és magját is használják a kozmetikumokban és a növény minden rész hasznos a bőr számára. A levélnek baktériumellenes hatása van, mely hasznos lehet a pattanásokkal kűzdőknek.

Aminósav komplex. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, és barnító hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban önbarnítókban, szoláriumkrémekben és barnulást elősegítő naptejekben találkozhatunk.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

A citrullin egy ún. alfa-aminosav. A kozmetikában bőrkondícionálóként használják. Valószínűleg hidratálószer, és néhányan tudni vélik, hogy az erekre is jó hatással van. A TruthInAging szerint azonban az utóbbi tények még némi klinikai alátámasztásra szorulnak.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.