Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. szeptember 29.

Kategória:   Hajápolók

Hajpakolás sérült, töredezett végű hajra. Ionic Komplex-szel és szőlőmagolajjal. 2 az 1-ben formulának köszönhetően használható vizes hajon samponozás előtt a gyengéd ápolásért, vagy samponozás után az intenzív eredményért.

Dius1991

2021. január 23.

Egyáltalán nem tetszik, nem vált be, nem érzem az ápoló hatását, pedig nem sajnálom a mennyiséget. Elhasználom, de biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 23.

Tviki993

2021. január 16.

Samponjàval együtt használom, de nem tetszik.
Gyorsabban zsírosodik tőle a hajam és le is lapul.
Csalódás, elhasználom de soha nem veszem újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 16.

Samponjàval együtt használom, de nem tetszik.
Gyorsabban zsírosodik tőle a hajam és le is lapul.
Csalódás, elhasználom de soha nem veszem újra

emiko

2020. november 5.

Balzsam helyett mindig maszkot használok, mert nagyon igénybe vett a hajam (szőkített, majdnem fehér, vöröses középbarnáról). Nincs olyan jó mint a L'Oréal professionnel maszkom, de sokkal olcsóbb és ez valahogy nem kopik le a hajamról 3-4 nap után, így tudom vele tartani a heti 1-2 mosást. Elszíneződést nem okoz. Mindent összevetve szerintem okés, főleg ár-érték arányban.
Update:
Bár mégcsaknegy hónapja használom, de már érződik a hosszú távú hatása.
Sokkal kevesebb a törött hajvégem, mint más termék hosszútávú hasznatánál. Kétoldalt a pajeszomnál sikeresen leégettem festéssel a hajam. Ezek a részek is sokkal kezelhetőbbek,nem törik fel úgy a haj mint korábban. Segít abban hogy visszanövesszem a hajam. Bár nem feladata, de úgy vettem észre gyorsabban nő vele a hajam. Az illata szerintem nagyon jó és sokáig meg is marad.
Összeségében szerintem nagyon jó. Továbbra is balzsamként használom, bár igyekszem minimum 10-15 percet fent hagyni. Javítom 5 csillagra mert nekem megmentette a hajamat. Úgyvoltam vele ha ez sem működik levágom hajnyíróval 2 mm-re.😂 De nem kellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 5.

Update:
Bár mégcsaknegy hónapja használom, de már érződik a hosszú távú hatása.

tiszaboglarka

2020. november 3.

Engem az első használat után lenyűgözött. A hajam annyira puha lett tőle és nagyon szép fényes. Igaz, rajtahagytam egy órát, így nem tudom balzsamként hogyan funkcionálhat. Ami hátránya, hogy a sűrűsége miatt tényleg elég nehéz kiöblíteni a hajból, de számomra megéri az eredményért. Az illata is nagyon jó és az összetevői sem vészesek. Nagyon kíváncsi leszek, hogy a továbbiakban hogyan fog teljesíteni, de én megelőlegezem neki az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 3.

Panni21

2020. október 13.

Nem jött be sajnos.
Az állaga jó lenne, sűrű, vajszerű, de konkrétan semmit nem csinál a hajjal. Nehéz kiöblíteni, se a saját, sem más samponnal nem működött. Az illata kellemes, de ennyi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 13.

Nem jött be sajnos.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin

Kvaterner ammónium-só. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatikus, vagyis a hajszálak feltöltődését gátló hajkondicionáló anyag.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.