Schwarzkopf

Ár:   937 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: n.eszter92, Módosítva: 2014. szeptember 25.

Kategória:   Hajápolók

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

via1220

2018. július 29.

Szerintem az eggyik legjobb hajbalzsam, száraz hajam könnyen fésülhető kellemes tapintású az illatát is szeretem 500-600 ft körül beszerezhető

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 29.

marryjane

2016. május 12.

Gyermekkorom ékköve. Már akkor is gagyi volt a doboza meg, ami benne volt. Mi akkor is szerettük, mert puha volt tőle a hajunk és árban is megfelelő volt. Illata elenyésző, de már a mai polcokon jóval jobbak vannak, így nem bánom, hogy már nem gyártják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 12.

featherflying5

2015. szeptember 2.

Olyan lesz tőle a hajam mintha folyékony lenne. Nem tudom normálisan megfogalmazni, lényeg, hogy puha selymes és illatos. Az sem mellékes, hogy kicsi koromban a legjobb barátnőmnek ilyen illatú volt a haja (arra tippelnék, hogy anyukája ezt a balzsamot kente rá, hogy a hosszú haját ki tudja fésülni), ezért nagyon megörültem, amikor rátaláltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 2.

adry4

2014. december 21.

Kicsit száraz lesz tőle a hajam :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 21.

Kicsit száraz lesz tőle a hajam :(

Gwen

2014. október 15.

Az illata nem túl modern :) De annál jobb. A fodrászom egyedül erre a balzsamra esküszik. Sőt: egy tojás sárgája, egy teás kanál ricinus olaj, és ez a balzsam keverve tökéletes pakolás. Fél óráig rajta kell hagyni a hajon (zsíros hajúak ne kenjék a fejbőrükre, és a hajtövükre!) folpakkal vagy sima mezei zacskót húzz a fejedre :) plusz csavard be törölközőbe. Majd nagyon alaposan ki kell öblíteni, akár samponnal is, különben eléggé nyers tojás szaga lesz a hajnak. De tökéletesen táplál, és fényesít ez a fajta pakolás. A legjobb csodaszer a száraz, károsodott, roncsolt hajnak :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 15.

fm

2014. szeptember 14.

Nagyon nagy csodát tett a hajammal! Mielőtt még használni kezdtem volna, nagyon töredezett volt a hajam... Azóta amióta ezt használom, egyre jobban kezd helyrejönni a hajm. Mivel a fejbőröm könnyen zsírosodik, ezért csak a hajvégekre kenem. És hát... csodálatos! :) (És milyen olcsó is!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 14.

PAncsi79

2014. szeptember 2.

Nosztalgikus gondolataim vannak ezzel a balzsammal kapcsolatban. Régen használtam, amikor egy szőkítő spray eléggé tönkretette a hajamat. Ez sem csodaszer, a teljesen szétszárított hajon már csak az olló segített, de a maradék hajam nagyon szerette!
Finom illata volt, az én ízlésemnek talán túl folyós, híg állaga, ennek ellenére szerettem (lehet veszek egyet majd megint :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 2.

Anickaaa

2014. szeptember 1.

Nekem nagyon száraz göndör szénaboglya hajam van. Az összetevők tetszettek meg. Nosztalgiából fogtam meg amúgy a flakont, de ez szerintem régen nem ilyen lehetett. Szóval a nap kiszítta hajamra kentem rajta hagytam 10 percig, és lemosva a hajam olyan puha ruganyos lett hogy csak na. Akinek nem hat az valószínűleg nem hagyta fenn elég ideig... Ha adsz neki időt csodát tesz komolyan mondom. Előszőr nekem is beszívta a fél flakonnal, de később már kevesebb is elég volt belőle...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 1.

eszti98

2014. június 5.

Kiskoromban nagyon sokat használtam... majd jött egy kb. 5 éves szenvedés és tesztelgetés, ls nemrég újra visszatértem erre a balzsamra. Még sose szerettem ennyire a hajam, számomra ez a tökéletes :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 5.

Gyevocska

2014. május 4.

Nem drága, kellemes illat. Sajna ennyi volt az összes pozitív tulajdonsága számomra. Felkenéstől számítva kettő kötőjel négy másodperc alatt úgy beszívta a hajam, mint ha ott sem lett volna. Gondoltam, hm, de szép selymes lesz a hajam. Hajszárítás közben azonban rá kellett jönnöm, ez nem így lesz. Szinte csimbókokban lógott a hajam, alig bírtam kifésülni. Nem vártam meg, hogy zsírosodik-e tőle a hajam, mert azonnal megmostam. Sajnáltam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 4.

Hidratálók: Propylene Glycol, Niacinamide
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide