Schwarzkopf

Ár:   1684 Ft   Kategória:   Hajápolás

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: Carmenessque, Módosítva: 2017. május 29.

Kategória:   Hajápolás

Selymes hajérzetet nyújt, és elnehezítés nélkül simítja és formázza hajat.

BRebi

2019. július 27.

Szárítja a hajamat, és nem érzem, hogy sokat segítene a göndörödés ellen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 27.

Szárítja a hajamat, és nem érzem, hogy sokat segítene a göndörödés ellen.

lorafair22

2018. április 12.

Erôsen hullàmos a hajam, hajmosás után szoktam használni, valamit használ, de nem venném újra és a DMDM Hydantoin összetevô miatt még egy pontot levonok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

MadKat

2017. október 2.

Már éppen kifogyóban van, és nem láttam egy üzletben sem mostanában, félek, hogy már nem fogom tudni megvásárolni, pedig szépen ápolja és megzabolázza a göndör fürtjeimet.
Az illatáért nem vagyok megőrülve, de nem is zavar.
Én nagyon jó terméknek találom, tudom ajánlani mindenképpen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 2.

Az illatáért nem vagyok megőrülve, de nem is zavar.
Én nagyon jó terméknek találom, tudom ajánlani mindenképpen.

eveline

2016. május 19.

Gyartjak meg. Nem vennem ujra. Illata jo, de nehez az allaga, gyorsan fogy es hatasa szerintem semmi. Sok hovedo kremet probaltam, de ami igazan bejott az nem is krem hanem lee stafford spraye!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 19.

rreennii21

2016. február 5.

A Müllerben jutottam hozzá én is, akciósan. Nagyon jó az illata, puha tőle a hajam de, hogy a göndörödést nem gátolja meg az biztos. :) Majdnem derékig érő, göndör/hullámos hajam van és akkor sem tapasztaltam simító hatást amikor kiszárítottam a hajam hajszárítóval egyenesre (kb addig bírta mintha nem használtam volna rá semmit), hajvasalás hatását sem hosszabbította vagy segítette, amikor pedig hagytam a hajam magától megszáradni csigákba göndörödtek a fürtjeim. Szóval több módon próbáltam de nálam nem vált be. Az illata és a puhító hatása miatt kap 3 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 5.

Monica6

2016. január 28.

Gyártják még, Müllerben lehet találni.Maximálisan megvagyok vele elégedve, imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 28.

ramona22

2014. augusztus 30.

5*.A hullámos,száraz hajamat kisimítja és puhává teszi, eddig remekel :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 30.

5*.A hullámos,száraz hajamat kisimítja és puhává teszi, eddig remekel :)

borntobe

2014. augusztus 9.

Nagyon megszerettem, pedig nem vagyok nagy baratja a bennhagyos cuccoknak. Szep sima, selymes hajat csinal, mondjuk ha paras a levego nekem igy is megvadul a hajam, de errol nem ez tehet. Az illatat imadom, a pumpas kiszerelese is nagyon jo. Mullerben 1250 Ft.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 9.

Arianne

2014. július 10.

Tesco-ban láttam meg, 536 ft-ért adták egy kiárusítás keretein belül. Már szemeztem vele régebben is, de sajnáltam rá a pénzt. Így viszont kihagyhatatlan volt. :)) :D Kíváncsi vagyok a hatására.

Update: Végre kipróbáltam, remek kis termék. Már sajnálom, hogy nem vettem még egyet...:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 10.

Oraculum

2014. július 7.

Imádtam, selymes, finom illatú, krémes-állagú, de sajnos csodát ő sem tett a szöszösödés ellen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 7.

Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, Dimethiconol

PVP 0 0