Schwarzkopf

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   50 ml + 2 x 15 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2018. november 13.

Kiszerelés:   50 ml + 2 x 15 ml
Kategória:   Hajfestékek

Féltartós hajszínező beépített vibráló pigmentekkel a merész, élénk színekért vagy lágy pasztell árnyalatokért.

kiskrumpli

2021. április 19.

A 094 (purple punk) és a 093 (shocking pink) színeket használtam szőkített hajon (a hajam tövét a lilával, a végét a rózsaszínnel festettem). Csodaszép, élénk, vibráló volt, mintha valami instamodell parókája lenne... az első hajmosásig. Akkor egy kicsit kopottabb lett. A következő mosásnál már kezdtem úgy érezni, hogy mégsem volt ez jó ötlet. A harmadiknál pedig sírva jöttem ki a fürdőszobából, mert az instamodell paróka hajam "lakossági vörös" lett. Öröm az ürömben, hogy a hajfesték eltávolító (B4) nyomtalanul kiszedi.
Szóval, tök jó ez a festék mondjuk egy fesztiválozós hétre, vagy halloweenra / farsangra, de sokat ne várj tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 19.

toronyaszandi

2021. április 11.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. április 11.

Szandalka

2021. április 11.

Teljes pénzkidobás. A szőkített hajamon használtam a roze gold terméket. Az eredmény semmi. Nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 11.

Rekazs

2021. január 20.

Silver árnyalatot próbáltuk ki párommal legelsőre a szőkített alapból fekete haján, mert hogy az milyen vagány lesz. A világos csipesárga haját úgy bekapta, hogy majdnem visszaszerezte az eredeti hajszínét.

Erre felbuzdulva gondoltam akkor én kipróbálom a Cool Rose árnyalatot a szintén szőkített világos hajamon. Az eredmény majdhogynem egy kis sírás. A frissen szőkített tövem az a doboz hátulján levő közepes árnyalat lett. A hajvégem, nos maradt minden, annyi változással, hogy kicsit talán hamvasabb fénye lett.
Nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek.
2 pontot adok mert legalább ez volt az első színező ami befogta párom haját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 20.

Nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek.
2 pontot adok mert legalább ez volt az első színező ami befogta párom haját.

encsuszka

2021. január 1.

Egy ideje rákattantam a lilás, pontosabban pasztel lila színre. Sokat próbálkoztam, megvettem ebből a purple punkot. Felkentem, nekem tartós, balzsammal vittem fel és egy szép arnyalatot kaptam. Szinte teljesen azt, mint a dobozon. Meglepően jó az eredmény, gyönyörűen kikopott, pasztel színre. De első felkenésre sem hivalkodó, persze balzsamokkal keverve, ami a dobozban volt. Én kipróbáltam a rozsaszint is. (Shocking pink) azzal is teljesen elégedett voltam. Ezek a színek nagyon szépek voltak és szépen koptak. A rozsaszint a teljes hajamra kentem úgy, hogy volt pár szokitett rész a végén. Nos, azokat pasztelra befogta (ott konkrétan az volt a tervem), a saját hajam pedig nagyon szép csillogást kapott.
Egyetlen egy dolog, amivel ez a termek működik és akármi van a dobozán: muszáj előtte szokiteni. Ezek a színezők CSAK ÉS KIZÁRÓLAG KISZOKITETT HAJON MŰKÖDNEK.

A képen látható arnyalatot is teszteltem. Az is bejött szokitetten. Lehet, emberfüggő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 1.

Dr.LaraCroft

2020. december 12.

Szőke hajon sem használt semmit. Rablás ez a termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 12.

Szőke hajon sem használt semmit. Rablás ez a termék.

Macskaszajko

2020. december 11.

Szőkésbarna hajamon próbáltam a Sea Mermaid/Hableány (097) terméket. A festék maga az ígért zöld helyett türkízkék volt, leöblítéskor el is távozott mind a hajamból, csak egy nagyon gyenge kékes fényt hagyott maga után, ami a következő hajmosásnál eltűnt. Talán szőkített hajon működik, anélkül viszont semmit nem ér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 11.

Saranhuone

2020. szeptember 26.

Balzsammal keverve viszem fel a hajam egészére frissítésként. Alapból az urban metallics kékjét használom, mert az electric blue nem fogja be a lenövésemet (eredetileg szőke). Időnként az aljára a zöldet, pinket vagy a lilát teszem fel, ad az amúgy sötétkék hajamnak egy kis plusz bukét. Így a sötétkéken kb. 3 mosásig látszódnak, szerintem maga a termék csak akciósan éri meg.
Ja és tanács: felkenés után ne samponnal mossatok hajat! Ez direkt színező, a sampon kiszedi, főleg frissen. Először hajmosás, utána kenjétek fel és legalább egy órát hagyjátok rajta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

itsmmandaa

2020. július 18.

Én a rózsaszínt próbáltam ki. Azt igéri, hogy 15 mosásig minimum fent marad. Ennek ellenére az első mosásnál kijött. Pénzkidobás, ne vegyetek ilyet!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 18.

soyfon1

2020. június 29.

A kéket próbáltam ki egy tincsen (nem a pasztelt, a sima kéket). Eredeti, sötétszőke hajam van. Háromnegyed órát volt kb rajta a hajamon a festék, szépen be is fogta.
Aztán hajat mostam, 1x! És már világos libafos-zöld a tincs :"D nekem nem vállt be. Ki kéne hozzá nagyon szivatni a hajam, de azt nem akarom, így más után kell nézzek.
Ezzel ellentétben barátnőmnek, akinek ki van szivatva a haja, szépen befogta. Szóval világos alapon jól működik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 29.

Hidratálók: PEG-8

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajszínező összetevő. Elsősorban hajfestékekben találkozhatunk vele.