Schwarzkopf

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   50 ml + 2 x 15 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2018. november 13.

Kiszerelés:   50 ml + 2 x 15 ml
Kategória:   Hajfestékek

Féltartós hajszínező beépített vibráló pigmentekkel a merész, élénk színekért vagy lágy pasztell árnyalatokért.

Schwarzkopf Live Ultra Brights or Pastel Hajszínező - Turquoise Temptation 096
Ár: 1000 , Eladó: szg05
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, VIII. kerület., fizetés: Budapesten személyesen átvehető, foxposttal csomagautomatába is szívesen postázom.
Ár: 800 Ft , Eladó: Dina96
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Balmazújváros, Debrecen, fizetés: Személyes átvétel megoldható Balmazújvároson és Debrecenben, vagy előreutalás után postázom

TamiTami9

2020. május 22.

Még tavaly nyáron vettem, de aztán a sulikezdés miatt el kellett halasztani a használatát, mert a házirend csak természetesen színeket enged. Aztán jött a vírus és a karantén, és eszembe jutott, hogy jé tényleg, nekem van egy ilyenem, épp itt az ideje feldobni az unalmas napokat egy kis változtatással, ráadásul "suli idő" alatt is lehet ilyen merész kinézetem. Szőkítettem előtte, ugyanis sötét barna hajam van, és sokkal világosabb is lett a színe, ezért úgy gondoltam, nyert ügyem van. Azonban semmit sem fogott meg belőle a hajam, konkrétan csak még szőkébb lett, viszont egyáltalán nem látszódott benne egy fikarcnyi ezüst sem. Teljes kudarc volt, el is ment a kedvem most az ilyenektől egy időre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 22.

Ciiska

2020. május 19.

Sem az ezüstös, sem a rose gold nem csinált semmit az egyébként szőke hajammal. Az ezüstöt 40 percig, a rose goldot nagyjából egy órán keresztül hagytam rajta, és minden, amit kaptam, az puha haj, de semmi szín. Nagyon csalódott vagyok, abszolút pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

Zsombi

Korcsoport: < 18
2020. május 5.

Ez egy sz** nem hat semmit kétszer is megcsináltuk de semmi

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. május 5.

Ez egy sz** nem hat semmit kétszer is megcsináltuk de semmi

Szfanni17

2020. április 15.

Mindkét szürke/ezüst szint megvettem TARTÓS verzióban és 2-3 mosásnál sajnos nem volt tartósabb

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 15.

Evi0924

2020. április 4.

Rózsaszínt vettem belőle két alkalommal (gondoltam másodjára már lehet jobb lesz), azonban már a 2. hajmosás után borzalmasan nézett ki. Minden egyes hajmosásnál nagyon ereszti a színt, nem ajánlanám senkinek. Ha lethetne akkor 0 csillagot adnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 4.

Ancsibaba1993

2020. január 30.

Én a pink árnyalatot vettem meg, nagyon szépen befogta a hajamat ami szőkitve nem, csak hajfesték eltávolítása miatt radírozva lett. Ombre hatást hoztam ki belőle, gyönyörűen befogta és elég jól bírja a hajmosásokat, első 2 hajmosás után kezdtem el látni hogy kopik. Szerintem több árnyalatot is ki fogok próbálni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 30.

anetta.filip

2019. július 9.

Csalódott vagyok.:( Fodrász kente fel a hajamra a pink és a Red keverékét balzsammal, mert úgy volt, hogy csak a szőke tincseimet keni be (ebből nem lett semmi, elkezdte, aztán kent mindent). Először elég erős színe lett, ami következő hajmosásig meg is maradt a hajamban, viszont a hajmosás után (direkt éppenhogy mostam meg, szulfátmentes samponnal, kb 3 másodpercig, csak úgy folyt le róla a szín) kb a fele szín el is hagyta a hajamat. Látom màr, hogy nagyon lehúzott ez a fodrász ismerősöm, emiatt meg végleg nagyon csalódott vagyok, pedig gondoltam kisegítem, egy kis pénzzel megáldom őt.😔😢😪
Szóval nem tudom hogy lesz ebből 15 hajmosás, kénytelen leszek a maradékot mosások után rákenni, ezért három csillagot fog kapni, és nem tudok egyhamar updatelni, meddig tartott. Az egyszeri szép színélmèny, és az egyszerű beszerzési lehetőség (pláne glamour kuponnal 900 Ft), lehet hogy megérne négy csillagot, de én most eléggé elkenődtem így az első hajmosás után.

Upd: a piros árnyalat tartósabb volt, de furcsa módon a hajam vissza"vörösítette" csak, az eredeti hajam színére álltak be a szőke balayage tincseim.😳
A színezett sötétebb árnyalat csak 1 mosásig tartott, èn ilyet még nem láttam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 9.

A színezett sötétebb árnyalat csak 1 mosásig tartott, èn ilyet még nem láttam.

vikiz20

2019. június 12.

A 092 Red árnyalatot használom, vibráló igazi pirosas lesz tőle a hajam. Nem kopik olyan gyorsan hiába hajszínező

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 12.

Zsaklin09

2019. június 5.

A képen is látható 098-as árnyalatot próbáltam ki tegnap este, és egészen elégedett vagyok az eredménnyel. :) Az egész hajamra felvittem, nem volt szükség belőle két tubusra. A használati utasításnak megfelelően, először egy szilikonmentes "gyenge" samponnal egyszer átmostam a hajam, utána törölközőszáraz hajra felvittem a színezőkrémet, először csak a hajtövekre, majd a maradékot egy kis balzsammal összekeverve a hajam teljes hosszára felvittem, és kb 25 percet rajta hagytam. Elsőre nem mertem több ideig rajta hagyni, mert komolyan féltem tőle, hogy az eredmény kék lesz. :D De nem lett. :) Szép hamvas ezüstös hideg tónusú lett a kiszőkített hajam. Lehetne intenzívebb az eredmény, illetve még azt nem tudom, hogy tényleg megmarad-e 15 hajmosásig, ezért egyelőre 4 csillagot adok. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

Casssy

2019. június 5.

Semmi nem maradt meg a hajamban ebből.:) Pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 5.

Semmi nem maradt meg a hajamban ebből.:) Pénzkidobás volt.

Hidratálók: PEG-8

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajszínező összetevő. Elsősorban hajfestékekben találkozhatunk vele.