Schwarzkopf

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   50 ml + 2 x 15 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2018. november 13.

Kiszerelés:   50 ml + 2 x 15 ml
Kategória:   Hajfestékek

Féltartós hajszínező beépített vibráló pigmentekkel a merész, élénk színekért vagy lágy pasztell árnyalatokért.

GIldi

2023. október 30.

Erősen őszülök és egy ideje próbálom lenöveszteni a sötétbarnára festett hajam. Többször melíroztattam, így az alap világosszőke volt, helyenként világosbarna tincsekkel. A célom az volt, hogy a melírozott és a lenőtt részek között ne legyen akkora a kontraszt, és az egész ezüstös árnyalatú legyen. Ember tervez... Kétszer próbáltam ki ezt a hajszínezőt (Steel silver színben). Első alkalommal csak 5 percig hagytam fenn félve attól, hogy befogja az ősz szálakat, és kék lesz a hajam. Akkor csak enyhe hamvasító hatást tapsztaltam. Másodszor legalább 20 percig fent hagytam, és a melírozott, világosszőke tincsek valóban kékek lettek, az ősznek csak ezüstös csillogást adott. Remélem, hamar kimosódik. Nem teljesen vállalhatatlan, de az ezüstös árnyalatot meg sem közelíti. Előtte mindenképp ajánlott próbatincsen tesztelni a színt. Nálam ez elmaradt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. október 30.

kutyomano

2023. június 20.

A sötétkéket próbáltam, nem kevertem be pasztellnek. Azért adok rá két csillagot, mert befogta a hajam - még ha nem is egyenletesen és nem is volt elég az akkor váll fölé érő hajamra. Kék körülbelül 1-2 mosásig maradt, utána halvány zöld még egy párig és ki is kopott. A L'Oréal Colorista kivonása után ez egy óriási csalódás volt számomra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. június 20.

lucyelle

2022. október 16.

A rose gold semmit, azaz SEMMIT nem csinált a szőkített hajammal.

Cserébe a shocking pink nagyon jól befogta, úgyhogy kap 3 csillagot. Kár, hogy ekkora lutri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 16.

A rose gold semmit, azaz SEMMIT nem csinált a szőkített hajammal.

Katty26

2022. augusztus 14.

A piros árnyalatot vettem meg, eddig mindíg fodrászhoz jártam de meguntam hogy havonta ki adjak 5 ezer forintot, azt még hozzá teszem hogy sötét padlizsán lilás hajam volt mielőtt vissza váltottam pirosra július 22-én voltam utóljára fodrásznál és annak ellenére hogy csak olyan termékeket használok amik festett hajra valók mostanra eléggé kivilágosodott (Szőke is voltam). Na szóval nekem szépen befogta, tényleg élénk piros lett, kíváncsi leszek hány mosást bír ki.
De nagyon bízok benne.
Mosás után frissítek 🙂

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 14.

De nagyon bízok benne.
Mosás után frissítek 🙂

Teokleia

2022. július 31.

Mindig ki akartam próbálni a lila hajat, de első körben színezéssel, hátha nem áll jól 😅 félhosszú, barna, alacsony porozitású, vékony szálú hajam van, és a termék purple punk kiadásával állítottam be a fodrászhoz. Egy doboz a fele hajamra volt elég, arra fel is kentük, negyven percet ült a rajtam az anyag, majd mosás és szárítás.
A gesztenyebarna hajamon bordós, meleg püspöklila árnyalatot vett fel a színező. Nagyon feltűnően nem is látszik, a hajam egy alsó rétegét színeztünk be a nyakam felett. Volt egy furcsa, nem nagyon kellemes festék szaga a terméknek, ami meg is maradt napokig a fejemen. Az első mosásnál feltűnt, hogy lila a víz a lefolyóban, és azóta alig látszik már a hajamban bármi. Balzsam viszont két adag volt a dobozban, a másodikat még használgatom, szép selymessé teszi a hajam, és mintha erősebb is lenne kicsit a hajvégem. A színt kipróbálni jó volt ez a termék, de igaz lehet az, hogy csak szőkített hajon van értelme hosszú távon ezeknek az élénk színeknek, ennek a színezőnek pedig csak Halloweenre, farsangra, jelmezes bulihoz. A tartósság miatt vonok le két csillagot, mert az ígért tizenöt mosást meg se közelíti, és egyet a termék szaga miatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 31.

Lili2109

2022. július 2.

Shocking Pink - tök szép a végeredmény, de nekem a nagyja kijött a hajamból 1 hajmosás után. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. július 2.

alphecca

2022. június 7.

A purple punk lilát vettem meg vastag szálú ősz hajra . Elől tök fehér csíkom van, azt szépen befogta de nagyon durván kopik. Még hajat sem mostam és 1 hét alatt már nagyon kifakult. Főleg a tövében, talan az izzadás miatt. Haj mosás után még halványan látszik. Tehát 15 mosásig nem fog tartani max 2 mosásig, de szerencsére szépen halványul. Azért adok 3 csillagot, mert az ősz hajat is befogta valamennyire.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. június 7.

deakmonika

2021. október 12.

A shocking pink árnyalataot használtam balzsammal keverve a pasztelebb hatás elérése érdekében. A pasztel hatás elmaradt, sokkoló pinkre fogta be a hajam. Szőkített 9-es mélységű a hajam, gyakorlatilag kimoshatatlan. Pár mosás után rendesen kopik, de 20 mosás után is megmarad valamennyire a színe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 12.

szmbtzsntt

2021. július 21.

Nagy 0... elpocsékoltam 1700 ft a semmire...
Szőkített balayage hajamra próbáltam a steel silver árnyalatot...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 21.

Nagy 0... elpocsékoltam 1700 ft a semmire...
Szőkített balayage hajamra próbáltam a steel silver árnyalatot...

pupaj

2021. június 22.

Füstös ezüst színű árnyalatot próbáltuk ki platina szőke hajon, 2x is mindent a leírás szerint.
Be sem fogta elsőre, másodjára meg egy enhye fakó foltos árnyalatot adott egy mosásig..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 22.

Hidratálók: PEG-8

Szintetikus polimer, amely a Polyethylene Glycol (más néven PEG) ismétlődő egységeiből jön létre. Az összetevőt a kozmetikumokban oldódást elősegítő (segíthet a vízben nehezen oldódó anyagok vízbázisú formulákká történő oldásában) és viszkozitásszabályozó szerként használják. A PEG-8 egyúttal vízmegkötő anyag.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Cetearyl alkohol és ethylene oxide keverékéből készülő zsíralkoholok a ceteareth vegyületek. Az összetevő nevében a szám az ethylene oxide molekulák számára utal. Az összetevőt leginkább emolliens és emulgeálószerként valamint elegyítő, sürítő anyagként használják a kozmetikumokban. Némileg vitatott az, hogy az összetevő mennyire biztonságos. Az EWG magasabb kockázatú összetevőnek sorolja be, és a ceteareth vegyületek kerülését javasolja, mert azok - az EWG szerint - potenciális káros és karcinogén anyagok bőrbe szívódását segíthetik elő. A Cosmetic Ingredient Review (CIR) szerint azonban ezek az állítások nem valami megalapozottak, és szerintük az igazság az, hogy csupán sérült bőrön nem szabad használni a ceteareth vegyületeket, egészséges bőrön alkalmazva nem jelentenek problémát. Az európai törvények korlátozott mennyiségben megengedik az összetevő használatát.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Szintetikus lila festékanyag. Az EWG adatai szerint a bőrre káros, allergizáló hatással lehet. Az összetevőleg elsősorban hajápolási termékekben találkozhatunk.

A nátrium-szulfát a nátrium kénsavval alkotott sója. Térfogatnövelő és sűrűség szabályozó segédanyagként használt a krémekben. A mindennapi életben azonban leggyakrabban nem a kozmetikumokban, hanem a mosóporokban találkozhatunk a sodium sulfate-tal, ahol térfogat kitöltő anyagként használt.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajszínező összetevő. Elsősorban hajfestékekben találkozhatunk vele.