Schwarzkopf

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   50 ml + 2 x 15 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2018. november 13.

Kiszerelés:   50 ml + 2 x 15 ml
Kategória:   Hajfestékek

Féltartós hajszínező beépített vibráló pigmentekkel a merész, élénk színekért vagy lágy pasztell árnyalatokért.

anetta.filip

2019. április 20.

Csalódott vagyok.:( Fodrász kente fel a hajamra a pink és a Red keverékét balzsammal, mert úgy volt, hogy csak a szőke tincseimet keni be (ebből nem lett semmi, elkezdte, aztán kent mindent). Először elég erős színe lett, ami következő hajmosásig meg is maradt a hajamban, viszont a hajmosás után (direkt éppenhogy mostam meg, szulfátmentes samponnal, kb 3 másodpercig, csak úgy folyt le róla a szín) kb a fele szín el is hagyta a hajamat. Látom màr, hogy nagyon lehúzott ez a fodrász ismerősöm, emiatt meg végleg nagyon csalódott vagyok, pedig gondoltam kisegítem, egy kis pénzzel megáldom őt.😔😢😪
Szóval nem tudom hogy lesz ebből 15 hajmosás, kénytelen leszek a maradékot mosások után rákenni, ezért három csillagot fog kapni, és nem tudok egyhamar updatelni, meddig tartott. Az egyszeri szép színélmèny, és az egyszerű beszerzési lehetőség (pláne glamour kuponnal 900 Ft), lehet hogy megérne négy csillagot, de én most eléggé elkenődtem így az első hajmosás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 20.

Ennie86

2019. február 4.

A képen látható ezüstöt próbáltam ki fullra leszőkített hajon. Nos... sajnos az eredmény meg se közelíti a dobozon lévőt. Adott neki egy kevéske ezüstös csillogást. Egyébként inkább olyan, mint egy hamvasító. Tetszik az ezüstös beütés, de annak jobban örültem volna, ha a teljes hajam olyan lett volna, mint a modellnek a dobozon. (Szép álom :D) Viszont puha és csillogó lett a balzsamjától. Egynek jó volt kipróbálni.

Up: 1 hajmosás után lőttek a szürkés árnyalatnak... Egynek se volt jó ennyi pénzért. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

kelly7dy

2019. február 4.

Csak is jót tudok mondani róla és ez nálam nagyon ritka! 😜 A képen làtható ezüst színezőt használom bézs szőkés árnyalatú hajamra és fantasztikus! Hajmosás után összekeverek egy diónyi mennyiséget hajbalzsammal és bekenem a teljes hajam vele. 20 percet hagyom rajta és gyönyörű szürkés-ezüstös színe lesz. Nagy előnye, hogy egyáltalán nem károsítja a hajat. Ellenben a Syoss platina színező krémjével...
Érdekesség: A DM-ben szoktam venni, de múltkor akciós volt a Müllerben. Ugyanazt a termélet vettem mindkét helyen mègis a Müllerben vásároltnak halványabb kék színe volt mint a Dm-ben vett terméknek. Ebbe a mai napig belefutok, van, hogy halványabb kék a krém és van sötét kék is. Nekem bevállt! 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

Thedoroo

2018. december 10.

A 94-es, purple punk színt próbáltam ki és azt kell mondjam, hogy nagyon meg vagyok elégedve vele. A szín teljes mértékben ugyan olyan lett, mint amit a dobozon lát az ember, egyszerűen imádom. Csak ajánlani tudom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 10.

nyusza93

2018. november 28.

A 97-es Hableány zöldet próbáltam, és nagyon szép, kicsit türkizes beütésű sötétzöld lett. Elsőre kicsit ijesztő, hogy a krém kinyomva tengerkék színű, de ettől még zöld az eredmény :). És nagyon sima, ápolt lett tőle a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 28.

bendi13

Korcsoport: < 18
2018. november 1.

Az electric blue árnyalatot próbáltam ki és nagyon bejött. Szupertartós és gyönyörű, vibráló színe van. Remélem az ezüst is ilyen szuper lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. november 1.

Hidratálók: PEG-8

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajszínező összetevő. Elsősorban hajfestékekben találkozhatunk vele.