Schwarzkopf

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   2 x 50 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: fodor.virag24@gmail.com, az összetevőket feltöltötte: Maddie, Módosítva: 2014. november 5.

Kiszerelés:   2 x 50 ml
Kategória:   Hajfestékek

Intenzív színpigmentekkel és ápoló olajokkal gazdagított ápoló hajfestéket. A hajfestékben található ápoló olajokkal a hosszantartó gazdag hajszínért és a ragyogásért.

Water / Aqua Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Ammonium Hydroxide Glyceryl Stearate eo I euCeteareth-20 eo I eu I al 2 3Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil eo 2 0Octyldodecanol eo I i I al Sodium Laureth Sulfate ti I eu Ethanolamine Parfum/Fragrance i Sodium Cetearyl Sulfate ti Serine 4-Amino-M-Cresol 2-Amino-6-Chloro-4-Nitrophenol Oleic Acid eo I eu Potassium Stearate ti I eu Glycerin h 0 04-Amino-2-Hydroxytoluene Tetrasodium EDTA 2-Amino-3-Hydroxypyridine Sodium Sulfite ta Toluene-2,5-Diamine Sulfate Carbomer Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil a I eo Potassium Hydroxide Ascorbic Acid a I v 1-Naphthol Resorcinol Linoleamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate Propylene Glycol h Sodium Sulfate Linalool i Benzoic Acid ta Benzyl Alcohol i I ta Water / Aqua Hydrogen Peroxide Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1PEG-40 Castor Oil ti I eu 0 0Disodium Pyrophosphate Sodium Cetearyl Sulfate ti Disodium EDTA Sodium Benzoate ta Phosphoric Acid Water / Aqua Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Quaternium-87 ti Propylene Glycol h Isopropyl Myristate eo I i 5 3Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil a I eo Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil eo Olea Europaea (Olive) Oil eo 2 0Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil eo 2 0Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil eo 2 0Sclerocarya Birrea Seed Oil h Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil eo Panthenol eo I v 0 0Distearoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate Citric Acid kh Phenoxyethanol ta Stearamidopropyl Dimethylamine ti I eu Polyquaternium-37 Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3Glyceryl Stearate eo I euSodium Methylparaben ta I parDicaprylyl Carbonate eo Parfum/Fragrance i Linalool i Limonene i Hexyl Cinnamal i Benzyl Salicylate i Lauryl Glucoside ti Citronellol i

Lina14

2021. április 29.

az 562 ragyogó rézvöröset szereztem be. nem volt se nagyon kiemelkedő, sem rossz. kicsit jobban ápolt az elején, gondolom az olaj miatt, de nem lett nagyon emlékezetes élmény sem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 29.

pirospipacsocska

2021. március 28.

Eddig az olcsóbb Palette intensive color creme hajfestéket használtam,középbarna,sötétbarna színben.Azzal is teljesen meg vagyok elégedve,de gondoltam,most teszek egy próbát ezzel is.Csokoládé barna,3-65(750)színt vettem.Összehasonlítva az olcsóbb festékkel,annyi a pozitívuma ennek,hogy a felvivőflakonnal számomra könnyebb,egyszerűbb,alaposabb a festés.Ez a festék picit hígabb állagú,de azért szépen fel lehet vinni a hajra.Festés közben puhábbnak éreztem a hajamat,gondolom az ápoló olajnak köszönhetően.Tökéletes ennek is az őszhaj fedése,egységes a hajam színe.Szuper jó a 2 csomag ápolókrém is,ami még a dobozban található a festék mellett.Természetesen a színeredmény jóval sötétebb lett,mint a dobozon látható(majdnem fekete).De ezt már megszoktam a Palette festékeknél.Szóval ezzel a festékkel is meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 28.

Louisa

2021. február 15.

Egy évnyi Lush henna festés után megelégeltem, hogy a henna a hajtövemet alig fogta be (főképp azért, mert a henna előtt is festett volt a hajam), így visszaálltam a dobozos hajfestékekre. A ragyogó réz 7-77-re esett a választásom, nem bántam meg és szép egységes színt adott hajtőtől a végekig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 15.

Miruska

2021. január 8.

Jó pár éve, mikor még vörösre festettem a hajam használtam ezt a hajfestéket, kipróbáltam az összes vörös színét. Nagyon szép színei vannak, egységesen befogja a hajat. Mosások alkalmával ereszti a színét, de nekem ez nem okoz gondot, nyilván fakul is, de a következő festésig elfogadható. Én szerettem. Volt, hogy fodrász alig hitte el, hogy otthoni festés, annyira szép volt. Az elmúlt 2 évben natúr, hamvas színeket próbáltam keresni, közép, sötétszőke színeket használtam, de mindig vörösödés lett a vége, az a csúnya fajta. Egy ideje nagyon szemeztem a lila, padlizsán árnyalatokkal, s most beleugrottam (régen is volt már ilyesmire festve), 880-ast vettem és kentem fel. Eszméletlen jó ez a szín, annyira imádom. Festés közben volt pár pillanat, mikor a festék marta a szemem, de érdekes, hogy bekeveréskor nem volt erős szaga. A fejbőrömet megfogta, de ez sem új nekem. Mindenhol szuperul befogta a hajam, remélem az őszekről nem dobja majd le. Festés után picit viszketett a fejbőröm, de nem volt vészes. Mivel régebben rengeteget használtam, így simán megadom a max.csillagot. Ha a vörös színről van szó, akkor tuti ezt veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 8.

fruzsooo

2020. december 10.

Nem. Nem. Nem. Nem. Az XL9et vetem meg, hogy a toveimet vilagositsam vele. Komolyan, 1500 Ftos hajfesték, amitől ugyanolyan csibesarga és száraz lett a hajam mint egy sima szokitopor+h2o2 kombotol. Teljesen felháborító, pláne hogy van képük rairni azt, hogy anti-yellow effect. Raadasul ami a legrosszabb benne az az, hogy a hiperszuper valóban anti-yellow tonerem, ami eddig minden sargasagot legalább nagyjából rendbe tudott hozni, egyáltalán nem fog rajta, egy picit sem, semmit. Borzasztó termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 10.

Yaksha

2020. október 14.

Gyönyörű szín és fedés, puha haj... de brutális hajhullást okoz. 3x festettem vele a hajam, és még a szokásosnál is több hullott, ezért leváltottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 14.

whiteng

2020. október 1.

Én a 400-as színt vettem meg. A hajam korábban szőkített volt és a sok szőkítéstől már szinte kifeherédett, illetve eléggé roncsolt is lett már. Sok tanakodás és nézelődés után választottam ezt a festéket, a célom az volt, hogy megszabaduljak a szőkétől, de azt sem akartam, hogy túl sötét legyen.
Izgultam, hogy milyen lesz a végeredmény, de nagyon elégedett vagyok. Sikerült szép egyenletesre befesteni. A végeredmény sötétebb mint a képen, olyan 6-os színmélységű szint kaptam, az erősen szőke hajra, de erre számítottam. Kiváncs leszek, hogy mosással mennyire fogja ledobni. A hajam minőségén nagyon sokat javított, sokkal élettel telibb, fényes és puha lett, persze így is kell hajolajat is használnom. Legközelebb is ezt az árnyalatot fogom megvenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 1.

lenochka

2020. július 29.

Nyereményjátékon nyertem egy doboz hajfestéket. Én a Ruby Red (678) árnyalatot választottam. Szép fényes, intenzív, tartós hajfesték, ráadásul valós eredményt értem el vele! A csomagolás vonzó, az ára is teljesen jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 29.

ChubbyCat

2020. július 8.

Én a kékesfekete árnyalatot vettem belőle. Akciós volt, így szerettem volna kipróbálni.
A hajam puha lett utána és nagyon szép fedést is biztosít. Az egyetlen ami miatt pontot vonok le, hogy kedvemre sikálhatom a fejem, akkor sem jön le maradéktalanul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 8.

Sinsi

2020. június 8.

Miután megvettem olvastam a véleményeket, kicsit megijedtem és el is könyveltem hogy ez biztos nem lesz jó. El se akartam használni de aztán mégis....
Es nagyon jól tettem mert szuper jó.
Több festéket is probáltam de mindegyik nagyon gyorsan ki kopott illetve nem is voltak valami intenzivek.
De ettől gyönyörű szép szine lesz a hajamnak. Szép fényes, intenzív es viszonylag tartós (legalább is az eddigiekhez képest tartósabb)
nekem nagyon bevált.
(En a 679-es intenziv vörös violettet használom)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 8.

Es nagyon jól tettem mert szuper jó.
nekem nagyon bevált.
(En a 679-es intenziv vörös violettet használom)

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Ascorbic Acid, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Propylene Glycol, Sclerocarya Birrea Seed Oil
Vitaminok: Ascorbic Acid, Panthenol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Octyldodecanol, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Ceteareth-20, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Octyldodecanol, Oleic Acid, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Isopropyl Myristate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Olea Europaea (Olive) Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Panthenol, Ceteareth-20, Glyceryl Stearate, Dicaprylyl Carbonate
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Ceteareth-20, Sodium Laureth Sulfate, Oleic Acid, Potassium Stearate, Cetearyl Alcohol, PEG-40 Castor Oil, Cetearyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Ceteareth-20, Glyceryl Stearate
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Sodium Cetearyl Sulfate, Potassium Stearate, PEG-40 Castor Oil, Sodium Cetearyl Sulfate, Quaternium-87, Stearamidopropyl Dimethylamine, Lauryl Glucoside
Illatanyagok: Octyldodecanol, Parfum/Fragrance, Linalool, Benzyl Alcohol, Isopropyl Myristate, Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Citronellol
Parabének: Sodium Methylparaben
Tartósítószerek: Sodium Sulfite, Benzoic Acid, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Sodium Methylparaben

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Petróleumszármazék, hajfestékekben, hajszőkítő termékekben használatos hajszínező anyag. Irritatív hatású lehet.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.