Schwarzkopf

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   2 x 50 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: fodor.virag24@gmail.com, az összetevőket feltöltötte: Maddie, Módosítva: 2014. november 5.

Kiszerelés:   2 x 50 ml
Kategória:   Hajfestékek

Intenzív színpigmentekkel és ápoló olajokkal gazdagított ápoló hajfestéket. A hajfestékben található ápoló olajokkal a hosszantartó gazdag hajszínért és a ragyogásért.

Water / Aqua Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Ammonium Hydroxide Glyceryl Stearate eo I euCeteareth-20 eo I eu I al 2 3Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil eo 2 0Octyldodecanol eo I i I al Sodium Laureth Sulfate ti I eu Ethanolamine Parfum / Fragrance i Sodium Cetearyl Sulfate ti Serine 4-Amino-M-Cresol 2-Amino-6-Chloro-4-Nitrophenol Oleic Acid eo I eu Potassium Stearate ti I eu Glycerin h 0 04-Amino-2-Hydroxytoluene Tetrasodium EDTA 2-Amino-3-Hydroxypyridine Sodium Sulfite ta Toluene-2,5-Diamine Sulfate Carbomer Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil a I eo Potassium Hydroxide Ascorbic Acid a I v 1-Naphthol Resorcinol Linoleamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate Propylene Glycol h Sodium Sulfate Linalool i Benzoic Acid ta Benzyl Alcohol i I ta Water / Aqua Hydrogen Peroxide Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1PEG-40 Castor Oil ti I eu 0 0Disodium Pyrophosphate Sodium Cetearyl Sulfate ti Disodium EDTA Sodium Benzoate ta Phosphoric Acid Water / Aqua Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Quaternium-87 ti Propylene Glycol h Isopropyl Myristate eo I i 5 3Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil a I eo Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil eo Olea Europaea (Olive) Oil eo 2 0Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil eo 2 0Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil eo 2 0Sclerocarya Birrea Seed Oil h Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil eo Panthenol eo I v 0 0Distearoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate Citric Acid kh Phenoxyethanol ta Stearamidopropyl Dimethylamine ti I eu Polyquaternium-37 Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3Glyceryl Stearate eo I euSodium Methylparaben ta I parDicaprylyl Carbonate eo Parfum / Fragrance i Linalool i Limonene i Hexyl Cinnamal i Benzyl Salicylate i Lauryl Glucoside ti Citronellol i

Odil

2020. január 15.

370 Noble light copper-t vettem álmatag kísérletként a jelenlegi középmeggy hajam barátságos világosítgatására. Az ötlet nem volt persze jó, de részben még így is sikerült (mondjuk az a 9% oxi sem menne teljesítménybérezésbe, amelyik ennyit nem alkot), egy árnyalatot lekapott és már inkább rezes, mint piros a hajam. Ahol szűz hajra került, azt a színt, óh, tényleg meseszép, annyira gusztusos... Nem olyan, mint a dobozon, világosabb és ha lehet, még annál is... tónusosabb, több dimenziósabb, mit tudom én, hülye szavak, nem fedik azt, amire gondolok, de a szókészletünk nem is tartalmazza ezt az esztétikai minőséget. Gyönyörű, na, és ha az eredeti közép aranyszőkémre egyetlen színt kenhetnék, amit életem végéig viselnék, akkor az ez lenne, és ez ormótlanul nagy bók.
És az ápolója. Szilikonmentes, de nem akartam elhinni, aztán mégis. Nem mű ez a selymesség, ez a teltség, ez a ragyogás. A festék lemosásakor sem éreztem egyébként különösebb problémát, sőt, mintha egy közepes minőségű balzsamot már alapból kentem volna rá, de ez abszolút szalonhajat csinált a büdös, ammóniás, köhögtető, magas oxis kínzásból. Egyetlen töredező hajvéggel nem találkoztam pluszban, pedig akárhányszor bántom a hajam, az valamiért azonnal jelentkezik. Szóval az ápoló balzsamot ha kidobnák önálló termékként, szerintem aranyárban is elfogyna.
Az eddigi legjobb hajfestékélményem, és bár ha elérem a kívánt világosságot, nem nagyon akarok már festékkel vacakolni, ezen a színen és minőségen őszintén elgondolkodnék még párszor. Fokozottan ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 15.

Evi0924

2019. október 8.

Eredetileg sötétbarna a hajam és a 880as számút használom. Magát a hajfestést küzdelem túlélni, mert olyan szinten erős a festék szaga, hogy nagyon csípi a szemem és az orrom. Mire végzek a festéssel az egész lakásban érezni lehet a szagát és ez nagyon zavaró. Nem tapasztaltam, hogy roncsolta volna a hajam és a színe is elég sokáig megmarad, szóval ilyen téren meg vagyok elégedve vele. Amikor kezd kikopni, akkor hajam színe vörösses árnyalatú lesz, de nekem eddig ez a hajfesték vált be legjobban

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 8.

Melszi

2019. október 6.

A 240 füstös hűvös szőkét vettem meg. NAGY HIBA VOLT... a szőke melírozott világosbarna hajamra vettem meg, hátha a sárgás szőke melírokat szép füstös szőkére színezi. Hát nem... Semmit nem fogott rajta, még csak nem is világosította. Ezzel ellentétben viszont károsította. Gyakorlatilag fizettem azért, hogy a hajamat kiszárítsa, eltörje... szuper! Annak kenném a fejére aki megalkotta ezt a terméket. És iszonyat ammóniaszagú, a vállug érő hajamra úgy volt elég, hogy ombre technikával vitten fel. Ha teljeset festettem volna kevés lett volna az 1 doboz. Kár, hogy nincs -1 pont!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 6.

fanni1999

2019. szeptember 25.

Én a 667 árnyalatú mahagóni rézvöröset próbáltam ki. Életemben először lett befestve a hajam, őszintén szólva féltem hogy nagyon drasztikus változás lesz az amúgy sötétbarna hajamhoz képest, de abszolut kellemeset csalódtam :) A színe gyönyörűszép, barnás vörös árnyalatú lett a hajam, természetes fényben gyönyörűen megcsillant a vörös benne :) Amiért le kell hogy vonjak tőle 1 csillagot, hiába a szép szín olyan száraz tőle a hajam mint a szalma, nagyon könnyen törik, és kb 1 mosás után már vesztett a színéből. Pedig kimondott festett hajra való sampont használtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

bendi13

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 20.

Update: Egy csillagot le kell vonjak, mert nagyon hullik tőle a hajam, illetve 3 hét után elkezdett kopni vöröses árnyalatúra, ami elég undorító...

Most szárítottam meg a hajam és csodaszép fekete lett😍 900-as mély, természetes nevű feketét használtam. A hajam puha, szép fénye és intenzív színe van. Nagyon tetszik. Egyáltalán nem volt büdös, a festékkrém tubosáról kiderült, hogy a 900as árnyalat ammóniamentes, ami pozitívum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

nagyerika28

2019. július 26.

Up
Pár héttel vagyok festés után és semmi nem látszik már a hamvasságból. Ez inkább egy 6-8 mosásos színező.....:( így veszek el a csillagokból
Jelentem, kipróbáltam a 240-es színt! Köze nincs a dobozon lévő hajszínhez😂 Lenövésem sötét szőke, ezt világos szőkére szívta, nagyon enyhe sárgás beütéssel. A hajam többi része világos szőke volt, ennek egy kicsit hamvasabb, szürkésebb színt adott. Nem csípett, bár baromi büdös. Hajam nem lett szárazabb, nagyon jó a hozzá adott balzsam, amiből 2 adag van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 26.

Up

Kassziopeia

2019. június 6.

Hennázott hajra használtam a 760as középbarnát. Kellett egy kis idő míg összeszedtem a bátorságom és rákentem a hajamra. :D Kockázatos növényi hajfestékkel festett hajra vegyivel rámenni. (Később utána olvastam és azt találtam, hogy tiszta hennára mehet, de olyanokra amik kénsót tartalmaznak tilos. Azoktól garantáltan leég a haj.) Szép sötétbarna lett az eredmény, kicsit szárította de fényes lett. Nem nagyon hullott ki tőle több, mint amennyi amúgy is szokott. És ami a legfontosabb nekem: közel áll az eredeti színemhez. Ez volt a célom, végre egységes színt kaptam. (Indigóval is ugyanilyen volt, viszont 2 hét alatt mindig kikopott.) Ha majd teljesen sikerül lenövesztenem a kiszőkített részt ami miatt a hennával nem tudok egységes színt elérni, akkor valószínűleg visszatérek a növényi festékekre, mert csodát tettek a hajammal, de már vállalhatatlanul néztem ki a 8 centis lenövésemmel. :( Nekem erre a célra tökéletesen megfelelt. Azt még nem tudom mennyire lesz tartós, bízom benne, hogy tartósabb lesz mint az indigo.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 6.

TeodoraHegedus

2019. május 26.

Nagyon rossz döntés volt ezt kipróbálni azzal a lendülettel, hogy mi baj lehet belőle. Sok minden. Hajam színének semmi köze sincs a dobozon szereplő színhez. A csoki barna szín jelenleg nagyon nagyon sötét barna helyenként fekete. Ennek tetejére még ki is szárította a hajam. Szóval a szín nem jó, foltos és kóróseprűszerű lett. Csak abban az esetben ajánlom, ha mindenképpen egy borzasztó hajkoronát szeretnél. :)
Azt hiszem hogy itt be is fejeztem a Schwarzkopf termékkel a viszonyom, eddig egytől egyig csalódás volt, de mindig bedőlök az ígéreteknek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

Fehereszti

2019. május 24.

Kritikán aluli ez a festék.
A 218 ezüst szőke árnyalatot vásároltam az amúgy is szőke hajamból szerettem volna egy világosabb, platinás árnyalatot varázsolni.
Fodrászhoz vittem ő festette.
Először is, véres hegesre marta a fejbőröm, most is csupa varas, borzalom. Soha életemben ilyen nem történt velem.
A másik: minden lett a hajam csak nem hamvas világos szőke. Ez egy méz árnyalatú, meleg, picit sárgás sötétebb szőke lett.
Nem olyan csúnya de egyáltalán nem szép és köze nincs a dobozon feltüntetett színhez.
A hajam mondjuk nem tette tönkre, ápolt és szép, de ez így sem érdemel 2 csillagot sem. Mondjuk hogy azért lett 1* a nulla helyett...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

Kritikán aluli ez a festék.
Fodrászhoz vittem ő festette.

KKati

2019. április 24.

A 400-as középszőke árnylattal festettem be az egyébként világosra szőkített hajamat. Aggódtam, hogy sárga lesz vagy vöröses, illetve hogy nagyon paróka szerű lesz az összhatás, de szerencsére nem így lett.
Kb. másfél hete festettem be és nem látok túl sok kopást, mosáskor sem jön belőle, a törölközőt sem fogja be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 24.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Ascorbic Acid, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Propylene Glycol, Sclerocarya Birrea Seed Oil
Vitaminok: Ascorbic Acid, Panthenol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Octyldodecanol, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Ceteareth-20, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Octyldodecanol, Oleic Acid, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Isopropyl Myristate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Olea Europaea (Olive) Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Panthenol, Ceteareth-20, Glyceryl Stearate, Dicaprylyl Carbonate
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Ceteareth-20, Sodium Laureth Sulfate, Oleic Acid, Potassium Stearate, Cetearyl Alcohol, PEG-40 Castor Oil, Cetearyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Ceteareth-20, Glyceryl Stearate
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Sodium Cetearyl Sulfate, Potassium Stearate, PEG-40 Castor Oil, Sodium Cetearyl Sulfate, Quaternium-87, Stearamidopropyl Dimethylamine, Lauryl Glucoside
Illatanyagok: Octyldodecanol, Parfum / Fragrance, Linalool, Benzyl Alcohol, Isopropyl Myristate, Parfum / Fragrance, Linalool, Limonene, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Citronellol
Parabének: Sodium Methylparaben
Tartósítószerek: Sodium Sulfite, Benzoic Acid, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Sodium Methylparaben

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.