Schwarzkopf

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   2 x 50 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: fodor.virag24@gmail.com, az összetevőket feltöltötte: Maddie, Módosítva: 2014. november 5.

Kiszerelés:   2 x 50 ml
Kategória:   Hajfestékek

Intenzív színpigmentekkel és ápoló olajokkal gazdagított ápoló hajfestéket. A hajfestékben található ápoló olajokkal a hosszantartó gazdag hajszínért és a ragyogásért.

Water / Aqua Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Ammonium Hydroxide Glyceryl Stearate eo I euCeteareth-20 eo I eu I al 2 3Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil eo 2 0Octyldodecanol eo I i I al Sodium Laureth Sulfate ti I eu Ethanolamine Parfum / Fragrance i Sodium Cetearyl Sulfate ti Serine 4-Amino-M-Cresol 2-Amino-6-Chloro-4-Nitrophenol Oleic Acid eo I eu Potassium Stearate ti I eu Glycerin h 0 04-Amino-2-Hydroxytoluene Tetrasodium EDTA 2-Amino-3-Hydroxypyridine Sodium Sulfite ta Toluene-2,5-Diamine Sulfate Carbomer Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil a I eo Potassium Hydroxide Ascorbic Acid a I v 1-Naphthol Resorcinol Linoleamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate Propylene Glycol h Sodium Sulfate Linalool i Benzoic Acid ta Benzyl Alcohol i I ta Water / Aqua Hydrogen Peroxide Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1PEG-40 Castor Oil ti I eu 0 0Disodium Pyrophosphate Sodium Cetearyl Sulfate ti Disodium EDTA Sodium Benzoate ta Phosphoric Acid Water / Aqua Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Quaternium-87 ti Propylene Glycol h Isopropyl Myristate eo I i 5 3Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil a I eo Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil eo Olea Europaea (Olive) Oil eo 2 0Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil eo 2 0Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil eo 2 0Sclerocarya Birrea Seed Oil h Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil eo Panthenol eo I v 0 0Distearoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate Citric Acid kh Phenoxyethanol ta Stearamidopropyl Dimethylamine ti I eu Polyquaternium-37 Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3Glyceryl Stearate eo I euSodium Methylparaben ta I parDicaprylyl Carbonate eo Parfum / Fragrance i Linalool i Limonene i Hexyl Cinnamal i Benzyl Salicylate i Lauryl Glucoside ti Citronellol i

nreka

2015. április 23.

2 éve folyamatosan ugyanazt a 750-es csokoládé árnyalatot használom. A színét nagyon szeretem, (sok dicséretet is kaptam miatta :) ), napfényben vöröses árnyalata van. Amúgy sötétbarna. Néha festésnél kicsit csípi a fejbőröm, de ez teljesen elviselhető. Megfelelően tartós is, így még egy jó darabig maradok ennél a festéknél. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 23.

hopea

2015. március 23.

Első alkalommal az 562-est kevertem a 370-nel, és hát barna lett az eredmény, pedig világos rézvörös voltam, az eredmény még csak világos se lett. A hajam frissen festve szép fényes volt, a további 5 hétről viszont nem tudok nyilatkozni, mert rögtön másnap rámentem aszkorbinsavval, aztán meg száraz volt a hajam. Máskor is aszkorbinoztam már, de nem tört a hajam miatta, a Deluxe óta viszont minden nap eszembe jut, hogy vágatnom kellene.

Egy ismerősöm a nagyon-nagyon sötét london vörös hajára kent 370-est, és furcsa mód világosított a haján, egyből észre vettem. Ez a szín inkább barna, semmint vörös, szóval nem ajánlom azoknak, akik vörösek szeretnének maradni/lenni. Nem szép szín, se nem szőke, se nem vörös, se nem barna... olyan napszítta f*s szerű.

Ma befestettük megint 562-essel, mert nem akartam kidobni (múltkor több dobozzal vettem), de most nem kevertük más színnel. Most szép 6-os színmélységű vörös vagyok, de este van, szóval nem tudom, mennyire rezes. Mindenesetre vörös, nem pirosas. Fényes a hajam, de előre tudom, hogy törni fogja a hajvégeimet, szóval többet nem fogom használni. Hajmosás közben is olyan száraz a hajam, amíg rá nem megyek balzsammal, mintha szalma lenne, plusz fáj a hajtövem, mintha egész nap szoros kontyot hordanék, pedig mindig ki van engedve a hajam.

Összességében nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 23.

Összességében nekem nem vált be.

storm28.oe

2015. március 11.

Többféle drogériás festéket probáltam már-ez vált be eddig a legjobban.Kiszerelése ára megfelelő,szinei tartosak,a legkevésbé kopnak.Tőbbféle szint használtam-szőkétől a feketéig,fedése hibátlan,pigmentjei nagyon jol érvényesülnek.Nem lehet elrontani :D
Semmilyen adalékanyagot(oxi-balzsam stb)nem igényel-igy adja ki legjobban a szineit.Kb 2 éve vörös a hajam-tűzvörös 576 kód ha jol rémlik-tökéletes :D Kopik mosások alkalmával,de kevésbé mint a többi festéktöl.Hajhullás minimális a festés alkalmával-syosstol pl tömeges öngyilkosságot végeztek a hajszálaim....
Ár -értékben maximálisan kielégitő a festék :D néha elcsábulok ujdonságok miatt de mindig visszatérek hozzá :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 11.

citronella

2015. január 19.

Az ezüstszőke árnyalatot használtam,ez volt az első hajfesték,amivel kipróbáltam az itthoni hajfestést. Korábban nem hittem benne,hogy házilag is szép szőkét lehet csinálni az amúgy barna hajamból,de kiderült,hogy lehet. Anyukám évek óta ezt használja,ő is nagyon szereti. Én azóta áttértem a kistestvérére,az Intensive Color Creme-re,mert nekem az is tökéletes,de az ötös ennek is jár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 19.

csibe0704

2014. december 20.

Hajfestès előtt fekete hajamat lehidrogèneztem, majd jött a festès. Elsőre kevèsnek tünt az össze kevert festèk, de nagyon el lehet oszlatni a hajon. Remekül befogta a Padlizsán a szőkèt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 20.

Maddie

2014. december 15.

Na, összeszedtem a bátorságomat, és jöttem úgy tájékoztatólag írni róla néhány sort. Update biztosan lesz, főleg ha sokáig én maradok az egyetlen véleményező. :D 562 Intenzív ragyogó réz árnyalatot vettem, ma lett vele másodjára befestve a hajam, persze fodrász által, hiszen nem a "legkönnyebb" színt választottam. :)
A kiindulási színem fodrászok szerint sötétszőke, szerintem világosbarna, arany fénnyel. Első festéskor még hátközépig érő hajam volt, a fodrászom löttyintett a festékhez némi oxit, hogy jobban világosítsa a hajamat, és mindössze 1 doboz festéket használt el (amint írtam, a hátközépig érő hajamra). Nem lett túl élénk, nem mondom, szép színe volt, olyasmi mint a doboz hátoldalán a második, de azért nem túl élénk. Na meg picit aranyos volt inkább a fénye, nem vöröses-rezes, azt hiszem, a sok oxitól. Sajnos a két festés közötti 6 hét alatt kopott a színe, de hát mit vártam, hiszen vörös...
Ma nem csak festettem, hajat is vágattam, elég sokat, szóval még festés előtt levágott belőle a fodrászom vagy 15-20 centit, és úgy kente rá az egy doboz festéket. Ez alkalommal is öntött hozzá oxit, de kevesebbet. A hajam gyönyörű, tüzes, fantasztikusan élénk rézvörös lett. És most a fényében semmi arany beütés nincs. :) Szóval, most imádom a színét, legközelebb viszont meg fogom kérni, hogy ne tegyen bele oxit, kíváncsi vagyok, úgy milyen lesz.
Maga a festék nem csípett, és kellemes az illata. A hozzá adott balzsamnak szintén mennyei illata van, bárcsak lehetne kapni a boltok polcain...
Az ára, hát... nem a legolcsóbb kategória, de azért közel sem tartozik a kifejezetten drága hajfestékek közé, akció nélkül azt hiszem 1249 Ft egy dobozzal. Meg kell várni, amíg akciós lesz, vagy például a dm-ben lesz rá kupon, és akkor kell megvenni. :)
Egyelőre 4 csillagot adok, mert elégedett vagyok vele, de ez a kopás dolog idegesít, remélem, most második alkalommal még jobban befogta, és tovább marad élénk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 15.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Ascorbic Acid, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Propylene Glycol, Sclerocarya Birrea Seed Oil
Vitaminok: Ascorbic Acid, Panthenol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Octyldodecanol, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Ceteareth-20, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Octyldodecanol, Oleic Acid, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Isopropyl Myristate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Olea Europaea (Olive) Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Panthenol, Ceteareth-20, Glyceryl Stearate, Dicaprylyl Carbonate
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Ceteareth-20, Sodium Laureth Sulfate, Oleic Acid, Potassium Stearate, Cetearyl Alcohol, PEG-40 Castor Oil, Cetearyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Ceteareth-20, Glyceryl Stearate
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Sodium Cetearyl Sulfate, Potassium Stearate, PEG-40 Castor Oil, Sodium Cetearyl Sulfate, Quaternium-87, Stearamidopropyl Dimethylamine, Lauryl Glucoside
Illatanyagok: Octyldodecanol, Parfum / Fragrance, Linalool, Benzyl Alcohol, Isopropyl Myristate, Parfum / Fragrance, Linalool, Limonene, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Citronellol
Parabének: Sodium Methylparaben
Tartósítószerek: Sodium Sulfite, Benzoic Acid, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Sodium Methylparaben

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.