Schwarzkopf

Ár:   650 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Krisztinaia, Módosítva: 2018. augusztus 21.

Kategória:   Hajfestékek

Ammónia- és peroxidmentes, könnyen használható színmegújító hajszínező, ami azonnali színfelfrissítést és ragyogó fényességet nyújt a hajnak. 6-8 hajmosásig tart.

Ejszakaikoboldmaki

2022. február 9.

Tulajdonképpen nem is tudom mit vártam ettől.
Fagyos szőke 30 percig fent.
És nem történt semmi.
De semmi.
Roppant büdös, amit hosszan érezni lemosás/szárítás után is, ez minden amit el tudok mondani róla.
Nyilván nem világosítani akartam a világos szőke hajamat,csak frissíteni picit, a rezes és sárgás árnyalatokat tompítani. De arra ott a kéksampon,ennél bármelyik random márka láthatóbb eredményt ad.
Hát a hülyeségnek ára van XD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 9.

Tulajdonképpen nem is tudom mit vártam ettől.
Fagyos szőke 30 percig fent.
És nem történt semmi.
De semmi.
Hát a hülyeségnek ára van XD

neczl

2022. január 25.

Pozitív, hogy krémes és nem fröcsög összevissza felvitelkor, de a szaga... lemosás után is zavaróan megmarad. A csokibarna árnyalatot próbáltam, a néhány ősz hajszálat tűrhetően befogja, a szín olyan semmilyen. Ha már színező, maradok a Marion csokibarnánál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 25.

cattitude

2021. október 26.

a fagyos szőke gyakorlatilag ugyanaz, mint a Palette Platinum Blonde Toner, csak picit halványabb kék és ár-érték arányban sokkal rosszabb, ezért adok 2 pontot, mert egyáltalán nem éri meg. amúgy nem vészes annyira, szintentartásra jó, ha kis hamvasságot akarok elérni, a nagyon narancsos hajjal viszont nem kezd semmit. nem roncsol, nem szárít (bár én sokfajta balzsamot/pakolást használok), de inkább barna/vörös hajra jó ez a fajta termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 26.

kriszta214

2021. június 17.

Ebben a kimosható kategóriában nálam eddig ez volt a legjobb, a sötétbarna árnyalatot használtam néhányszor. Az őszülő töveket is tökéletesen befogta. Már nem akarom tartós(abb) színezni a hajamat, hogy "mögötte" lenövesszem a korábbi festést. A hasonló tasakos 1-es szintű színezők viszont messze a nyomába sem érnek. Sajnos jó ideje nem láttam sehol, valaki tud nekem segíteni, hogy hol lehet még kapni?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 17.

b.Rose57

2021. június 16.

0-ás fagyos szőke árnyalat használatának eredménye: BORZASZTÓ!. Nem olvastam róla jó véleményeket, de én azért is megpróbálkoztam vele, a leszőkített hajam elég sárgás lett, viszont nem szerettem volna mégtöbb festésnek kitenni, így gondoltam, ez egy jó alternatíva lehet, mely nem károsít, vagy legalábbis kevésbé, mint a rendes hajfestékek. Azt hittem sírva fakadok, inkább hagytam volna sárgán a hajamat! Pár tincset szürkéssé változtatott, az egész hajamat kiszárította, egyes helyeken a végét annyira, hogy még vágni is kellett belőle. Soha többet!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 16.

lovaszfanni

2021. március 18.

Az egy éve szőkített hajamra 15-ös színű krémet használtam, a hosszú hajam miatt 2 db krémet kellett vásásrolnom. Szerintem szuperül teszi a dolgát. 😊 Nem lett tőle sem foltos, sem száraz a hajam. Szépen bebarnította, selymes és csillogó lett a krémtől, nekem bejött! ☝🏼😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 18.

dobiga

2021. március 18.

Anyukámnak és magamnak is vásároltam a csokoládé barna színből. Nekem még nincs szükségem a hajfestésre, de gondoltam szépítkezzünk és kipróbáltam én is. A hajszínemen (sötét barna) semmit sem változtatott, viszont csillogóvá és puhává varázsolta. Anyukámnak pedig az imitt-amott megjelenő ősz hajszálait szépen beszínezte, mintha ott sem lettek volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 18.

Sunshinegirl

2021. február 13.

0-ás fagyos szőke árnyalatot vettem meg, két csomaggal is. Hamvas közép/inkább sötétebb szőke a hajam, eredetileg a pure color 8.1 színezőt akartam megvenni hogy kicsit frissítsek a színén(de nem volt szval maradt ez)
Először is, egyenletesen felvinni lehetetlen, ahhoz hogy mindenhol egyformán befogja kellett volna vagy 5 csomag. A hajam hátközépig ér, és nem is kimondottan dús. A hosszára már balzsammal kevertem, ígyis alig jutott mindenhova. A felviteltől számítva(ami volt vagy fél óra) 10 percig hagytam hatni.
Háátt. Az eredménytől nem vagyok elszállva, egy bármilyen hamvasító samponnal elértem volna ezt, addig is tartott. Mégcsak nem is teljesen egyenletes, néhol szürkés-természetellenes árnyalat lett(képzelem, egy világos szőke hajat milyen "szépen" fogna be)
Szóval nem vagyok megelégedve, az az 1000 forint is kidobott pénz,máskor veszek belőle egy hamvasító sampont. Annyi hogy legalább nem ártott a hajamnak, és nem is néz ki vállalhatatlanul.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 13.

ileilaa

2021. február 6.

Sosem volt még festve a hajam, leginkább azért, mert borzaztóan tönkre tudja tenni az ember haját. Korábban már gondolkodtam rajta, hogy csak kipróbálni, egy kicsit változtatni tök jó lenne, ez most egy szuper alternatíva. 8-as vörös árnyalatot vettem. A hajam fenékig ér, barna, szőke, világosbarna csíkokkal. Nos az egy tubus ha nagyon élénk színt szeretnétek, kevés. Nekem viszont pont tökéletes lett a végeredmény. A szőke csíkokat szépen átszínezte, a barna itt ott barna maradt, de nem lett elbaszott festét összképe. Kicsit géltem tőle, de biztos, hogy újra veszem ezt az árnyalatot.
Egy dolog, ami miatt 4 csillagot kap, az a szaga.
Kíváncsi vagyok, hány mosás alatt jön ki.
UPDATE:
Több mint egy hónapig megmaradt a hajamban, kb 6 mosást simán kibírt, ami nálam 6 hét volt...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 6.

Egy dolog, ami miatt 4 csillagot kap, az a szaga.
Kíváncsi vagyok, hány mosás alatt jön ki.
UPDATE:

lszabinaa

2020. december 25.

Elég vegyes érzelmeim vannak iránta. Többször is festettem már a hajam a 11 Dark Cherry változatával (két tincset elől, plusz a hajvégem) és nagyon szépen befogta pedig nem annyira világos a hajam, a probléma viszont az, hogy nem jött ki. :D A legutóbbi festés szeptemberben volt és csak szimplán lenőtt a festés, ki nem jött a színe. :D A hajam ugyan nem sínylette meg a festést, semmi baja nem lett tőle de hajszínezőt azért vesz az ember hogy ne maradjon meg, így kénytelen vagyok kicsit lepontozni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 25.

Hidratálók: PEG-8, Niacinamide
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol