Schwarzkopf

Ár:   650 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Krisztinaia, Módosítva: 2018. augusztus 21.

Kategória:   Hajfestékek

Ammónia- és peroxidmentes, könnyen használható színmegújító hajszínező, ami azonnali színfelfrissítést és ragyogó fényességet nyújt a hajnak. 6-8 hajmosásig tart.

Sunshinegirl

Korcsoport: < 18
2021. február 13.

0-ás fagyos szőke árnyalatot vettem meg, két csomaggal is. Hamvas közép/inkább sötétebb szőke a hajam, eredetileg a pure color 8.1 színezőt akartam megvenni hogy kicsit frissítsek a színén(de nem volt szval maradt ez)
Először is, egyenletesen felvinni lehetetlen, ahhoz hogy mindenhol egyformán befogja kellett volna vagy 5 csomag. A hajam hátközépig ér, és nem is kimondottan dús. A hosszára már balzsammal kevertem, ígyis alig jutott mindenhova. A felviteltől számítva(ami volt vagy fél óra) 10 percig hagytam hatni.
Háátt. Az eredménytől nem vagyok elszállva, egy bármilyen hamvasító samponnal elértem volna ezt, addig is tartott. Mégcsak nem is teljesen egyenletes, néhol szürkés-természetellenes árnyalat lett(képzelem, egy világos szőke hajat milyen "szépen" fogna be)
Szóval nem vagyok megelégedve, az az 1000 forint is kidobott pénz,máskor veszek belőle egy hamvasító sampont. Annyi hogy legalább nem ártott a hajamnak, és nem is néz ki vállalhatatlanul.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. február 13.

ileilaa

2021. február 6.

Sosem volt még festve a hajam, leginkább azért, mert borzaztóan tönkre tudja tenni az ember haját. Korábban már gondolkodtam rajta, hogy csak kipróbálni, egy kicsit változtatni tök jó lenne, ez most egy szuper alternatíva. 8-as vörös árnyalatot vettem. A hajam fenékig ér, barna, szőke, világosbarna csíkokkal. Nos az egy tubus ha nagyon élénk színt szeretnétek, kevés. Nekem viszont pont tökéletes lett a végeredmény. A szőke csíkokat szépen átszínezte, a barna itt ott barna maradt, de nem lett elbaszott festét összképe. Kicsit géltem tőle, de biztos, hogy újra veszem ezt az árnyalatot.
Egy dolog, ami miatt 4 csillagot kap, az a szaga.
Kíváncsi vagyok, hány mosás alatt jön ki.
UPDATE:
Több mint egy hónapig megmaradt a hajamban, kb 6 mosást simán kibírt, ami nálam 6 hét volt...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 6.

Egy dolog, ami miatt 4 csillagot kap, az a szaga.
Kíváncsi vagyok, hány mosás alatt jön ki.
UPDATE:

lszabinaa

2020. december 25.

Elég vegyes érzelmeim vannak iránta. Többször is festettem már a hajam a 11 Dark Cherry változatával (két tincset elől, plusz a hajvégem) és nagyon szépen befogta pedig nem annyira világos a hajam, a probléma viszont az, hogy nem jött ki. :D A legutóbbi festés szeptemberben volt és csak szimplán lenőtt a festés, ki nem jött a színe. :D A hajam ugyan nem sínylette meg a festést, semmi baja nem lett tőle de hajszínezőt azért vesz az ember hogy ne maradjon meg, így kénytelen vagyok kicsit lepontozni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 25.

Dr.LaraCroft

2020. december 12.

A platina szőke árnyalatot próbáltam a szőke hajamon, de semmi hatása nem volt. Pénzkidobás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 12.

szathmari

2020. augusztus 22.

Világosabb barna hajamon nem nagyon változatott semmit a 16-os (csokoládé barna) szín.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 22.

amyherczeg

2020. június 18.

Semmit se ért, nem történt semmi a hajammal. Pénzkidobás.. (frosted blonde árnyalat)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 18.

Meszti

2020. május 10.

Tinikoromban rengetegszer használtam.. Akkoriban elég sokszor változtattam a hajszínem.
Aztán kivonták a forgalomból. Mikor megláttam, hogy újra lehet kapni vettem is belőle.Nem csodaszer, szerintem sem büdös.
16-os színt vettem meg, picit tompított a sárga részeken (Néhány csík még maradt az elrontott és már hála istennek lenövesztett ombrémból)
Nekem a legpozitívabb hatása, hogy csúszik a fésű a hajamban, egyáltalán nem gubancos!
S:O.S 1 alkalmas segítségnek megteszi szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 10.

S:O.S 1 alkalmas segítségnek megteszi szerintem.

veniko12

2020. április 15.

A 16-os árnyalatot vettem meg. Nem mondanám csodaszernek, viszont ki akartam próbálni, milyen lenne ha barna lennék újra. A hideg szőke balayage hajamon próbáltam ki, csak a szőke részre kentem belőle, és 20percig hagytam hatni. Csoki barna hálisten nem lettem, viszont egy sokkal természetesebb szőkét produkált a szinező. Egy mosás után tényleg kikopik, viszont nekem ideális volt erre a célra! Nem roncsolja a hajat, még puhább is lett tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 15.

Qassam

2020. február 4.

Férjemnek ősz hajára vettem csoki barnát. 45 percig volt a haján. Csoki barna helyett, sötét bèzs színű lett. Nekem bejött ez a szín, kifejezetten tetszik! Voltaképpen fiatalitott rajta én úgy látom, hogy jól áll neki ez a szín. Rövid a haja. Meglátjuk hány hajmosásig férjem véleménye az, hogy jó annak ellenére, hogy nem a kívánt szín lett a végeredmény.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 4.

dorimeow

2020. január 21.

A 0-ás szőke árnyalatot próbáltam a szőkített ombre hajamon.
Nem volt rossz szépen behamvasította igaz az utasításban található 5perc helyett 20percig hagytam rajta.
Mivel minden mentes (se ammónia,se peroxid) gondoltam nem lehet gond, nem is lett.

A hajamat szép puhává varázsolta.. Nem mondom ,hogy egy csodaszer lett volna még mit hamvasítania de 500forintért aztmondom megérte.

Talán egy jobb minőségű hamvasítósamponnal is el tudtam volna érni ezt az eredményt de nem mondom , hogy nem fogok még vele próbálkozni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 21.

A 0-ás szőke árnyalatot próbáltam a szőkített ombre hajamon.

Hidratálók: PEG-8, Niacinamide
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol