Schwarzkopf

Ár:   800 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   2 x 50 ml + 10ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: littlechicken, az összetevőket feltöltötte: toti, Módosítva: 2017. július 1.

Kiszerelés:   2 x 50 ml + 10ml
Kategória:   Hajfestékek

Az ápoló hatóanyagokkal gazdagított formula táplálja a hajat a hajfestés során. A formula mélyen behatol a hajba, miközben a haj szerkezetébe zárja az intenzív festék pigmenteket, ezzel biztosítva a fantasztikus ragyogást.

Nannica

2018. augusztus 1.

Nem csak ez, hanem az összes szőke Palette intensive color creme festék iszonyatosan büdös, ráadásul hullámokban jön a borzalmasan erős ammóniaszag, amitől az ember alig kap levegőt. Az is akinek festik a haját és az is aki festi. A szememet is csípi, a fejbőrömet meg egyenesen égeti, mintha tüzes vasat raknának a fejbőrömre, pedig nem vagyok se érzékeny se allergiás, se semmi! Régebben nem voltak ilyen rosszak ezek a festékek, nem kellett tőlük megfulladni és azt se éreztem, hogy leégne a hajam a fejemről... valószínűleg eljött az ideje a váltásnak. :/ A színek az első mosáaig szépek, utána besárgul. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

angimay

2018. február 24.

Nekem sajnos nem vált be. Kimarta a fülemen a bőrt, sebes lett tőle, pedig letöröltem a hajfestéket miután felkentem a festéket(Púderes szőke-BW10). A fejbőrömet is marta kissé, de ilyen szinten eddig semelyik hajfestékkel nem fordult elő. Az avonos világosító aranybarnával így sosem jártam, ezelőtt azt használtam, inkább maradok annál. A végeredmény sem lett világosabb, talán az árnyalat változott egy kicsit, de az sem egységes mindenhol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 24.

zsuzska80

2018. január 25.

Komoly dilemát okozott ez a hajfesték (BW12). Sokféle bolti és professionális hajfestéket használtam már, de ez rettentően büdös. Felkenéskor nagyon csípte a fejbōröm,viszont lemosás után már nem (volt olyan festék,ami után egy napig fájt a fejem). Nagyon sűrű lett, s a dús,vállig érō hajamra kevés egy doboz.A balzsamjátòl a hajam kellemes tapintásù lett a hajam. A színe nagyon szép,szépen fedi az őszt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 25.

meowlya

2017. augusztus 23.

2017. 08. 10.
Az imént festettem a BW7 - kristályos sötétszőke árnyalattal az amúgy intenzív rézszőkére festett hajamat, az eredeti hajszínem visszanyerése érdekében. Meglepően jól befogta, kicsit átcsillog a vörös, de ez várható volt. :) A festéket a többi márkához képest keveselltem és kicsit szárított is. Emiatt csak 4*, aztán majd jön az update a tartósságát illetően.

2017. 08. 23.
Az ötödik mosás után vagyunk, most kopott ki teljesen, mintha be se lett volna festve. Nem vártam csodát, már csak azért sem mert vörösre festettem rá, de azért bíztam benne, hogy egy hónapot kibír. Legutóbb is azért került a kosaramba, mert éppen nem volt más márkából sötétszőke a Tescoban, egy próbát megért, de nem fogom erőltetni többet. 2* mert azért 5 mosást valahogy túlélt, meg más körülmények között talán működhet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

2017. 08. 10.

2017. 08. 23.

littlechicken

2017. július 17.

Nagyon sokféle-fajta festéket próbáltam már. Korábban a sötétbarnától feketévé lett hajamra kb mindegy volt milyen natur árnyalatot kenek, az akkor is fekete vagy nagyon sötétbarna lett. (még a középszőkétől is) Szerettem volna ha picit barnásabb árnyalata lenne, így vöröses tónusú festékeket használtam, amitől sokat világosodott, de vöröses fénye volt tőle. Hirtelen felindulásból gondoltam egyet, próbáljuk ki ezt a világosítónak mondott típust. Világosabb ugyan nem lett a hajam tőle, de határozottan pozitívum, hogy az első olyan festék amitől hamvas árnyalatot kapott a hajam, eltünt minden vörös csillogás belőle, és nem lett sötét a végeredmény.

Én még mindenképp próbálkozom vele:)

Még egy pozitívum, hogy ehhez a palettéhez van keratinos balzsam is. Nagyon puha, nagyon jó illatú lett a hajam tőle.

UPDATE: másfél hónapja újra próbálkoztam vele, mostmár teljes hajhosszra kenve nem csak utánfestéssel a lenövésre és utolsó 5percre a teljes hajhosszra....így valóban világosított, nem is keveset. Nagyon szép hamvas színe lett, ami így másfél hónap után valóban kikopott belőle, visszatért a vöröses színe. Most csak a strandolás meg nap miatt nem festem újra, de augusztus közepén tervezem újra. De már látom a reményt hogy fodrász és leszivatás nélkül valaha visszakapjam az eredeti szőkésbarna hajam.....:))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

Én még mindenképp próbálkozom vele:)

jatekny

2017. július 11.

Szőkét próbáltam rózsaszőke színben és eddig nagyon tetszik,szépen fed,csillog,nem száradt ki a hajam tőle.
Előtte garniert használtam de nagyon viszketett tőle a fejem és ez a fajta most úgy nézmki bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 11.

Tesa

2017. július 7.

UPDATE: A BW7 három mosás után teljesen kijött a hajamból úgy, hogy az előírásoknak megfelelően lett használva. Ha már megvettem a BW10-et akkor azt is felkentem, de a hajam megint csak jóval sötétebb lett, mint akartam, van némi vöröses beütése annak ellenére, hogy leszívott hajra lett téve. Nem vagyok elragadtatva tőle, így négy csillagról egy.

Tegnap festettem a BW7-el a hajamat. Alapból is sötét szőke hajam van, de a kép alapján sötétebb az enyém, így természetes hatást vártam. Előzmény, hogy 3 árnyalatot volt a hajam le szívva ombre hatásra. A cél a balayage volt, és egy picit világosabb hatás. Erre vissza kaptam az eredeti hajam, talán picit hamvasabb, ami tetszik, de nem ez volt a cél. Egy boltban megkérdeztem az eladót, hogy ő mit mond, és azt mondta ez az árnyalat kb senkinek sem működött eddig.
Most megvettem a BW10-et, várok pár hetet, és be festem.

Majd jön az update, mivel a hajam nem lett száraz vagy sérült festés után, így a frissítésig 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 7.

Most megvettem a BW10-et, várok pár hetet, és be festem.

toti

2017. június 16.

1.Épp most kentem fel a hajam a BW12-e árnyalatot. Előzmény: novemberben szabadultam meg a fekete színtől fodrász által. Ezután 2x lett hamvas barnával festve, de a vörös nagyon ragaszkodik hozzám. Szeretném visszanyerni az eredeti hajszínem, ami világos szőke nyáron, amúgy egérszürkének mondható. Már most elégedett vagyok vele főleg, hogy akciósan vettem. Alapban 2 dobozzal indítottam és tettem bele dobozonként 2 evőkanál kókuszolajat, így selymesebb és könnyebb lett az állaga.
2. Lemosás után nyirkosan a vörös eltűnt.
3. Száraz állapotban nagyon tetszik a színe, leszámítva, hogy a fodrászom rosszul szívatta le a hajam és most még jobban látszanak a foltok. :(
Lényeg, hogy nagyon jó lett :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 16.

2. Lemosás után nyirkosan a vörös eltűnt.
Lényeg, hogy nagyon jó lett :)

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Ascorbic Acid, Panthenol, Niacinamide

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Octyldodecanol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Ceteareth-20, Octyldodecanol, Oleic Acid, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Panthenol, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Isopropyl Myristate, Glyceryl Stearate
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Ceteareth-20, Sodium Laureth Sulfate, Oleic Acid, Potassium Stearate, Stearamidopropyl Dimethylamine, Glyceryl Stearate
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Sodium Cetearyl Sulfate, Potassium Stearate, Etidronic Acid, Quaternium-87, Stearamidopropyl Dimethylamine
Illatanyagok: Octyldodecanol, Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Isopropyl Alcohol, Isopropyl Myristate, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Linalool, Benzyl Alcohol, Limonene
Parabének: Sodium Methylparaben
Tartósítószerek: Sodium Sulfite, Steartrimonium Chloride, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Sodium Methylparaben, Benzyl Alcohol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.