Schwarzkopf

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   hajmaszk: 22,5 ml, festék: 70 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Greenapple, az összetevőket feltöltötte: Sedna, Módosítva: 2012. március 27.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   hajmaszk: 22,5 ml, festék: 70 ml
Kategória:   Hajfestékek

Új hab állagú tartós hajfesték.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

juno

2022. február 15.

Sötétbarna, közel fekete hajam van, aminek a színén nem akartam változtatni, csak a felbukkanó ősz hajszálakat szerettem volna eltűntetni - na, sajnos pont erre szinte semmit nem ért :) Illetve valamennyit talán befogott, mert első ránézésre nem látszik ősz szál a hajamban, de ha beletúrok, akkor ugyanúgy ott vannak a kis pár centis fehér kezdemények, még csak nem is lettek pl. világosbarnák a festéktől. A hajam többi részén működött a festék, mert most tényleg teljesen fekete (a 200-as árnyalatot vettem), ha rásüt a nap, akkor sincs benne barna csillogás.
Pozitívum, hogy könnyen felvihető, nem csöpög, nincs maró szaga. A hajamat kicsit szárította.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 15.

bongi

2021. október 27.

Szép volt a hajam festés után, de nem igazán hasonlított a szín arra, ami a festék dobozán volt. Nagyjából kétnaponta kell hajatmosnom, így 2-3 hét után már nagyon megkopott, tehát tartósnak én sem mondanám. Következőkor mást választok, vagy visszatérek a hennához.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 27.

Dorien

2021. október 10.

Könnyű használat, fényes, puha haj,. Őszülő hajra nem ajánlom az őszfedése gyakorlatilag nulla.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 10.

Anittta

2021. szeptember 24.

Sajnos a frufru résznél nagyon korán elkezdtem őszülni, és mivel már zavaró mértékben, elkezdtem a hajam festetni. Először szőkítve volt, majd fodrásznál visszafestettük barnára. Egy hónap elteltével viszont a szőke részek szinte teljesen ledobták a barna színt, és az ősz részeknél kb. 1 centis lenövésem volt. Mivel nem szerettem volna havonta fodrászra költeni (jó sok pénzt) ezért döntöttem úgy, hogy megpróbálom magamnak befesteni. Azért döntöttem emellett, mert látszólag nagyon könnyű a használata, illetve azonos márkájú, mint amivel a fodrász is fest. Színnek a 465 Csokoládé barnát választottam, úgy tűnt ez áll a legközelebb a fodrász által használthoz.
A használata tényleg eszméletlen egyszerű, először festettem életemben a saját hajamat, nagyon könnyen ment! Ráadásul nagyon kiadós mennyiség, rengeteg hajam van, és egy doboz elég volt rá bőven. A színe nagyon szép és fényes, az ősz hajakat befedte kb. 90%-osan, néhol én nem voltam elég precíz és átüt a szőke, de ez még tetszik is. Nem lett fekete a hajam, gyönyörű meleg csoki barna színe lett.
Egyszer mostam meg azóta, nagyon minimálisan kopott csak. Egyelőre nagyon elégedett vagyok!! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 24.

Miruska

2021. június 5.

Adtam neki még egy esélyt, s milyen jól tettem. Most a 600-as színt vettem. Ez befogta az ősz hajszálakat, csak bízom benne, hogy tartós is lesz valamennyire. A szín elég sötét, de erre is számítottam. Nagyon tetszik, mind benti, mind kinti, illetve napfénynél. A hajam állaga is sokkal jobb lett, selymes, nem szárította. Ha valamennyire tartós lenne, tehát nem 2 hajmosás után vállalhatatlan, akkor máskor is fogom használni.

Mindenképp ammóniamentes hajfestéket akartam használni. Elolvastam egy rakás véleményt, s végül ennél maradtam. A 800-ast választottam, mivel többen írták, hogy sötétebb lesz a szín.
A használata tényleg nagyon egyszerű, nagyon bejött a habállag. Sokkal tisztábban lehet vele dolgozni, mint az ecsetes megoldással.
A színe nekem nem lett sötétebb, pedig örültem volna. Az ősz hajszálakkal sajnos nem boldogult el, pedig rajta volt a dobozon, hogy van őszhaj fedés.
Szaga nem volt, ami fontos szempont.
Kicsit szárított, de nem vészes.
Összességében közepes. De van egy sejtésem, hogy nagyon fog kopni. Talán kap majd még egy esélyt egy sötétebb színben. Kicsit csalódott vagyok...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 5.

Szaga nem volt, ami fontos szempont.
Kicsit szárított, de nem vészes.

pipacs17

2021. február 7.

Régebben már használtam ezt a festéket, ha jól emlékszem, így amikor kitaláltam, hogy télre egy árnyalatnyival szeretnék sötétebb hajat és szeretném eltűntetni a napszívta hatást a végéről, újra ezt vettem le a polcról, 500-as árnyalatban. Az itteni véleményeket olvasgatva picit megijedtem a “ez fekete lett” véleményektől, így ezen felbuzdulva a derékig érő hajamon naaagyon óvatosan használtam, inkább kevesebbet de próbáltam tökéletesen eloszlatni fésűvel, így jóval kevesebbet használtam el mint az ajánlott, és az ajánlott 30 perc helyett csak ~24-25 percig hagytam fent. Így szép sötétbarna szín értem el, nem szárította a hajam. A tartósságára nem emlékszem, így egyelőre 4*, most figyelem, hogy meddig tart, és updatelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 7.

Dicci

2020. október 14.

Egyszer kipróbáltam, de be sem fogta a hajam...lehet bemakacsolta magát, vagy csak rossz terméket kaptam le...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 14.

cintibuborek

2020. augusztus 4.

Évek óta festem otthon a hajam, ilyen rossz hajfestéket még soha nem használtam. A 670- es árnyalatot vettem meg, borzasztó foltos lett a hajam: felül rikító piros, ami élénk narancssárgára kopott pár mosás után, néhány helyen nem fogta be egyáltalán. A hajam végén némileg hasonlított a dobozon található színre. Sajnos nem kopott a narancssárga, kénytelen voltam festékeltávolítót használni, hogy megszabaduljak a színtől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

Ophelia

2020. június 12.

A fekete, kékes fekete árnyalatokat szoktam használni, gyenge tartóssága miatt inkább tűzoltásnak, ha nincs, aki "rendesen" befesse a hajamat. Amiatt szeretem, hogy nagyon könnyű használni, nem fogja meg a fejbőrt, fényes hajat eredményez, egy doboz a vállig érő dús hajamra még sok is. Negatívum, hogy kb 3 hét alatt látványosan kikopik, inkább színező, mint tartós festék.
Legutóbb a 400as icy espressót próbáltam ki, gondoltam feltűnés mentesen, szép lassan szabadulok a feketétől, de totál fekete lett még a világos lenövés is, még napfényben is, remélem ez is olyan tempósan fog fakulni, mint a fekete.:'D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 12.

Anthaval

2020. május 28.

Már legalább 3-4 éve használom a fekete, 200-as árnyalatot és imádom! Nagyon tartós, nem kopik, nem irritálja a fejbőrömet, ha bőrre kerül akkor is könnyen lejön. Tényleg nagyon szeretem, amíg ez a termék kapható biztos, hogy nem fodrász fogja festeni a hajam. 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 28.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Ascorbic Acid, Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.