Schwarzkopf

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   hajmaszk: 22,5 ml, festék: 70 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Greenapple, az összetevőket feltöltötte: Sedna, Módosítva: 2012. március 27.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   hajmaszk: 22,5 ml, festék: 70 ml
Kategória:   Hajfestékek

Új hab állagú tartós hajfesték.

Ár: 1200 , Eladó: Nora85
Állapot: Új , Helyszín: Budakeszi , fizetés: Átvehető személyesen Budakeszin vagy postázom eloreutalas után.
Nora85

2019. július 5.

Párszor használtam ezt a festéket. Leszámítva az erőteljes szárító hatását (ezt egy jó kis kerastase hajpakolással elég jól lehet korrigálni), tökéletes is lehetne. Nagyon egyszerű felvinni és az eddigi egyetlen festékem, ami nem jön le az ősz szálakról. 4 héttel a festések után is 100%-os fedés. (Ezt eddig semmi nem tudta produkálni.)
DE a színek botrányosak. A világosbarna a gesztenyebarna hajamból majdnem feketét csinált. Végülis jól állt, de nem akartam ilyen mértékben sötétebb hajat. Kb 3* festettem ezzel, utána kipróbáltam a mogyorót. Erről azt hiszem azt írták itt, hogy vöröses. Nos a lenőtt hajtöveimen konkrétan piros lett a hajam. :O Mondjuk azt már észrevettem, hogy az én hajamnak minden festéktől vörös lesz a fénye, na de piros...???!
Világosabb szín csak a full szőke van. Amit nem értek. Hogy lehet, hogy a majdnemfeketevilágosbarna és a 800-as szőke között nincs semmi??
Adok 3 csillagot, mert akinek totál sötét a haja, annak tök jó, meg aki szőke. Mindenki más a kettő a között, elfelejtheti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

dorkaborka

2019. június 3.

Nagyon elrontott (túl világosra szívott) melír után kétségbeesve vettem meg, ugyanis hétvégén fontos eseményre voltam hivatalos és úgy néztem ki, mint szörnyella de frász :(
Középbarna a hajam, ugye az említett csíkokkal, alul a tavalyi ombre "maradéka". Tejcsoki színűt vettem. Na mármost, első otthoni hajfestésre nekem bevált: nagyon könnyű volt használni, szerintem sok van benne az én hajamra (lapockáig ér), bár a vége felé nehéz volt már eloszlatni, összetapadt a hajam. Jó az illata, nem fogta be a bőröm az arcomon, kivéve a karomat, amit nem vettem észre egyből, 1 hét volt lekaparni.

A fedése tök jó, nekem bejött nagyon, egy két világos csíkom maradt hátul tarkótájékon, de az az én bambaságom.

Azért valljuk be, nem túl tartós. 3 hét és a melír már több helyen ledobta (mondjuk, nem csoda), illetve azért kopott is, pedig színvédő sampont használok.
Amúgy simán újraveszem majd, most bejön a sötét szín :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 3.

Amúgy simán újraveszem majd, most bejön a sötét szín :)

bvlgari pour femme

2019. május 24.

Most festettem a 600-as világosbarnával.
Extra gyors és könnyű hasznàlat a hab állagnak köszönhetően, ami a hatóidő során sem folyik, csöpög. Könnyen kiöblíthető. Nem irritálja a fejbőrt, balzsamja is jó.
Akàr tetszhetne is, ha a végeredmény nem lenne szinte FEKETE! 😯😮😕

Remélem, gyorsan kopik.... 😂 😂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 24.

Most festettem a 600-as világosbarnával.
Akàr tetszhetne is, ha a végeredmény nem lenne szinte FEKETE! 😯😮😕

Remélem, gyorsan kopik.... 😂 😂

usagichan

2019. április 27.

Ahogy elöttem írták ez nem tartós hajfesték hanem szinező! Kb 3 mosásig bírta ami elég gáz, mert gagyi szinezősamponok is tovább tartják a színt! Kegyelem 2 csillag az állagért, hogy kellemes az illata és könnyű vele bánni (de minek)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 27.

mellesleg

2019. március 27.

800as szőke árnyalatot használtam. Valóban nagyon könnyű felvinni, és én extra lusta vagyok, szóval nekem ez hatalmas plusz. Kb mint egy hajmosás. Az árnyalat egy kicsit sötétebb lett, mint amilyen a dobozon volt, de erre valamennyire számítottam is, és ennek ellenére tetszik a végeredmény. Fokozatosan kopik, és így egyre világosabb is lesz. Most úgy gondolom, h legközelebb is erre a festékre esik a választásom. Kerestem a 816os árnyalatot, amiről itt többen is írtak, de sajnos sehol sem találtam, pedig szívesen kipróbálnám. Aki tudja, súgja meg merre lehet kapni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

Franciska007

2019. február 22.

Kb. 5 éve használom ez a festéket, 800-al kezdtem. Könnyű kezelni, nem folyik, bőségesen elég (vállig érő haj), de egy kicsit sötétebb, mint a dobozon, világos barnának mondanám. Pár éve lehet kapni itthon is a nude árnyalatokat, azóta a 816-ost veszem, ennek világosabb kissé a színe, de hosszabb ideig kell rajta hagyni a hajon, mint a leírásban szerepel, hogy befogja (az ősz szálakat nem teljesen fedi, de nekem így még természetesebb). Nem tapasztaltam tőle hajhullást és nem csíp, a nude árnyalattól nem is lesz vöröses a fénye a hajamnak. Lehetne még kissé szőkébb, de ammónia mentesként valószínüleg nincs nagy mozgástér. Csak azért 4*, mert az előírt hatóidővel a 816-os nem fogja be a hajat rendesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 22.

Melszi

2019. február 18.

A 600-as világosbarna árnyalatot vettem a sötétebb vörösesbarna hajamra. (Igazából a lényeg az volt, hogy a vöröses színt mérsékelje a hajamban, tudtam, hogy világosítani nem fog rajta.) Azt kell, hogy írjam, meg vagyok elégedve a festékkel. A hajam szép puha fényes tőle, egyáltalán nem csípte a bőröm, ami egyébként nagyon ritka. Egy doboz éppen elég lett a hosszú dús hajamra, de legközelebb kettőt veszek, hogy jobban el tudjam oszlatni. A színe valóban sötétebb, mint a képen, (bár ez az ilyen drogériás festékeknél 90%-ban így van) de szép barna árnyalata van. Gondolom hajmosással majd világosodik picit. Csak azért 4 csillag, mert 2000 Ft-ért (2 doboz 4000 Ft...) én már elvárnám, hogy a szín valóban az a szín legyen amit ígér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.

SzSofi

2019. január 22.

Hosszú évek óta használom a 668 árnyalatot. Imádom, ameddig ki nem vonják a forgalomból tuti ezt fogom használni. Hosszú és sok hajam van ezért számomra ez takarékos mert egy doboznyi elég, meg amúgy is szinte mindig akciósan veszem meg (1200-1400). Használata nagyon könnyű, csak be kell vele kézzel maszatolni az egész hajat. 5-6 hetente festem újra. A szin amit használok nagyon szép rezes fényt kölcsönöz a hajamnak ahogy a nap rásüt. Nem tartós hajfesték az biztos mert 6 hat hét alatt változik a szin intenzitás, de pont ezért is szeret.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.

AnitaV

2019. január 15.

Én nagyon szeretem, nagyon egyszerű a használata, imádom a hab állagát és bőven elég a jóval váll alatt érő hajamhoz. Jó pár éve már csak ezt a fajta hajfestéket használom, pontosan az 500-as barna árnyalatot (ami többnyire nekem majdnem fekete színt hoz). Annyi, hogy azt vettem észre, elég hamar előbukkan az a pár ősz hajszálam, tehát hamar kopik..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 15.

PetraRéka

2019. január 14.

Voltaképp jó.Használata egyszerű,valóban mint egy hajmosás.
Szépen befogta a hajam de nem tartós egyáltalán.2 hajmosás után már jött le a színe és látszódnak az ősz hajszálak.Milyen gyakran használjátok?Havonta vagy lehet 3 hétre?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 14.

Voltaképp jó.Használata egyszerű,valóban mint egy hajmosás.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Ascorbic Acid, Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.