Schwarzkopf

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   hajmaszk: 22,5 ml, festék: 70 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Greenapple, az összetevőket feltöltötte: Sedna, Módosítva: 2012. március 27.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   hajmaszk: 22,5 ml, festék: 70 ml
Kategória:   Hajfestékek

Új hab állagú tartós hajfesték.

pipacs17

2021. február 7.

Régebben már használtam ezt a festéket, ha jól emlékszem, így amikor kitaláltam, hogy télre egy árnyalatnyival szeretnék sötétebb hajat és szeretném eltűntetni a napszívta hatást a végéről, újra ezt vettem le a polcról, 500-as árnyalatban. Az itteni véleményeket olvasgatva picit megijedtem a “ez fekete lett” véleményektől, így ezen felbuzdulva a derékig érő hajamon naaagyon óvatosan használtam, inkább kevesebbet de próbáltam tökéletesen eloszlatni fésűvel, így jóval kevesebbet használtam el mint az ajánlott, és az ajánlott 30 perc helyett csak ~24-25 percig hagytam fent. Így szép sötétbarna szín értem el, nem szárította a hajam. A tartósságára nem emlékszem, így egyelőre 4*, most figyelem, hogy meddig tart, és updatelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 7.

Dicci

2020. október 14.

Egyszer kipróbáltam, de be sem fogta a hajam...lehet bemakacsolta magát, vagy csak rossz terméket kaptam le...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 14.

cintibuborek

2020. augusztus 4.

Évek óta festem otthon a hajam, ilyen rossz hajfestéket még soha nem használtam. A 670- es árnyalatot vettem meg, borzasztó foltos lett a hajam: felül rikító piros, ami élénk narancssárgára kopott pár mosás után, néhány helyen nem fogta be egyáltalán. A hajam végén némileg hasonlított a dobozon található színre. Sajnos nem kopott a narancssárga, kénytelen voltam festékeltávolítót használni, hogy megszabaduljak a színtől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

Ophelia

2020. június 12.

A fekete, kékes fekete árnyalatokat szoktam használni, gyenge tartóssága miatt inkább tűzoltásnak, ha nincs, aki "rendesen" befesse a hajamat. Amiatt szeretem, hogy nagyon könnyű használni, nem fogja meg a fejbőrt, fényes hajat eredményez, egy doboz a vállig érő dús hajamra még sok is. Negatívum, hogy kb 3 hét alatt látványosan kikopik, inkább színező, mint tartós festék.
Legutóbb a 400as icy espressót próbáltam ki, gondoltam feltűnés mentesen, szép lassan szabadulok a feketétől, de totál fekete lett még a világos lenövés is, még napfényben is, remélem ez is olyan tempósan fog fakulni, mint a fekete.:'D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 12.

Anthaval

2020. május 28.

Már legalább 3-4 éve használom a fekete, 200-as árnyalatot és imádom! Nagyon tartós, nem kopik, nem irritálja a fejbőrömet, ha bőrre kerül akkor is könnyen lejön. Tényleg nagyon szeretem, amíg ez a termék kapható biztos, hogy nem fodrász fogja festeni a hajam. 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 28.

paldia

2020. május 15.

A 600-as árnyalatot használom. Nagyon jól fedi az ősz hajszálakat. Szép, kicsit vöröses színe van, ami sötétebb mint a dobozon!
Nem lesz tőle száraz a hajam, tényleg könnyű felvinni, és nagyon kellemes az illata is.
Havi egyszer festem be vele a hajam, ez idő alatt kopik ugyan, de nem feltűnően.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 15.

Nora85

2019. július 5.

Párszor használtam ezt a festéket. Leszámítva az erőteljes szárító hatását (ezt egy jó kis kerastase hajpakolással elég jól lehet korrigálni), tökéletes is lehetne. Nagyon egyszerű felvinni és az eddigi egyetlen festékem, ami nem jön le az ősz szálakról. 4 héttel a festések után is 100%-os fedés. (Ezt eddig semmi nem tudta produkálni.)
DE a színek botrányosak. A világosbarna a gesztenyebarna hajamból majdnem feketét csinált. Végülis jól állt, de nem akartam ilyen mértékben sötétebb hajat. Kb 3* festettem ezzel, utána kipróbáltam a mogyorót. Erről azt hiszem azt írták itt, hogy vöröses. Nos a lenőtt hajtöveimen konkrétan piros lett a hajam. :O Mondjuk azt már észrevettem, hogy az én hajamnak minden festéktől vörös lesz a fénye, na de piros...???!
Világosabb szín csak a full szőke van. Amit nem értek. Hogy lehet, hogy a majdnemfeketevilágosbarna és a 800-as szőke között nincs semmi??
Adok 3 csillagot, mert akinek totál sötét a haja, annak tök jó, meg aki szőke. Mindenki más a kettő a között, elfelejtheti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 5.

dorkaborka

2019. június 3.

Nagyon elrontott (túl világosra szívott) melír után kétségbeesve vettem meg, ugyanis hétvégén fontos eseményre voltam hivatalos és úgy néztem ki, mint szörnyella de frász :(
Középbarna a hajam, ugye az említett csíkokkal, alul a tavalyi ombre "maradéka". Tejcsoki színűt vettem. Na mármost, első otthoni hajfestésre nekem bevált: nagyon könnyű volt használni, szerintem sok van benne az én hajamra (lapockáig ér), bár a vége felé nehéz volt már eloszlatni, összetapadt a hajam. Jó az illata, nem fogta be a bőröm az arcomon, kivéve a karomat, amit nem vettem észre egyből, 1 hét volt lekaparni.

A fedése tök jó, nekem bejött nagyon, egy két világos csíkom maradt hátul tarkótájékon, de az az én bambaságom.

Azért valljuk be, nem túl tartós. 3 hét és a melír már több helyen ledobta (mondjuk, nem csoda), illetve azért kopott is, pedig színvédő sampont használok.
Amúgy simán újraveszem majd, most bejön a sötét szín :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 3.

Amúgy simán újraveszem majd, most bejön a sötét szín :)

bvlgari pour femme

2019. május 24.

Most festettem a 600-as világosbarnával.
Extra gyors és könnyű hasznàlat a hab állagnak köszönhetően, ami a hatóidő során sem folyik, csöpög. Könnyen kiöblíthető. Nem irritálja a fejbőrt, balzsamja is jó.
Akàr tetszhetne is, ha a végeredmény nem lenne szinte FEKETE! 😯😮😕

Remélem, gyorsan kopik.... 😂 😂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 24.

Most festettem a 600-as világosbarnával.
Akàr tetszhetne is, ha a végeredmény nem lenne szinte FEKETE! 😯😮😕

Remélem, gyorsan kopik.... 😂 😂

usagichan

2019. április 27.

Ahogy elöttem írták ez nem tartós hajfesték hanem szinező! Kb 3 mosásig bírta ami elég gáz, mert gagyi szinezősamponok is tovább tartják a színt! Kegyelem 2 csillag az állagért, hogy kellemes az illata és könnyű vele bánni (de minek)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 27.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Ascorbic Acid, Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.