Schwarzkopf

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   hajmaszk: 22,5 ml, festék: 70 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Greenapple, az összetevőket feltöltötte: Sedna, Módosítva: 2012. március 27.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   hajmaszk: 22,5 ml, festék: 70 ml
Kategória:   Hajfestékek

Új hab állagú tartós hajfesték.

Ár: 1200 , Eladó: Nora85
Állapot: Új , Helyszín: Budakeszi , fizetés: Átvehető személyesen Budakeszin vagy postázom eloreutalas után.
Ár: 900 Ft , Eladó: Dina96
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Balmazújváros, Debrecen, fizetés: Személyes átvétel megoldható Balmazújvároson és Debrecenben, vagy előreutalás után postázom
generalnagy

2013. december 11.

Külföldön voltam és az addig csak fodrásznál festett hajamra már nagyon kellett egy festés, és ezt választottam. Tényleg nagyon egyszerű felvinni, tökéletesen befedte az ősz hajszálaimat, a bőrömről is szépen le lehetett mosni a festéket, nekem egyáltalán nem kopott le (most 5. hete, hogy festettem), csak lenövés van, de az meg ugye természetes, az 500-as árnyalat tökéletes volt a sötétbarna hajamra. Nekem a korábbi véleményektől eltérően egyáltalán nem volt tőle fokozottabb hajhullásom, lehet, hogy újra meg fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 11.

cilili

2013. december 9.

Az 1000-s foam lightenert használtam.Nagyon féltem tőle,mert legutóbb a Casting cream gloss allergiás reakciót váltott ki a fejbőrömön.Most elvégeztem a bőr allergia tesztet is,szerencsére a festék nem allergizált.Melírozott barna hajamnak csak a tövét szerettem volna világosítani ,hogy ne legyen olyan nagy a kontraszt a fehér tincsek és a saját barna hajam között.Én elfeleztem a színelőhívót is meg a festéket is mielőtt összekevertem őket,és a felét vittem fel a tövekre,a másik fele jó lesz legközelebb.Számítottam rá,hogy a színe nem olyan lesz mint a dobozon,tehát nem lepődtem meg,amikor szép aranyszőke lett a végeredmény.Nagyon selymes puha lett a hajam kellemes illattal.Nagyon egyszerű volt a használat.Csak azért 4 csillag és nem 5 mert a színe még köszönő viszonyban sincs a dobozon látható szőkével.Lassan kitapasztalom,hogy legalább 3-4 árnyalattal sötétebb lesz a végeredmény.
Ja és még valami ,azt mondták a dm-ben,hogy kifutó széria ez a fajta festék.Tudja valaki ,hogy mi van helyette?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 9.

love_cinderella

2013. december 9.

Még a glamour napokon vettem akciós kuponnal a feketésbarna árnyalatot
Eléggé tartós, pedig azt hittem pont az ammóniamentessége miatt felér majd egy színezővel. A hajam viszont nagyon hullott tőle úgyhogy visszatérek a mousse colorra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 9.

Még a glamour napokon vettem akciós kuponnal a feketésbarna árnyalatot

r.y

2013. december 2.

Sziasztok! Egy olyan kérdéssel fordulnék a nálam rutinosabbakhoz, hogy milyen sűrűn lehet "leszívni" a hajat ilyen hab állagú világosítóval? Most csináltam először és elsőre óvatos voltam, csak a leglightosabbat használtam, tökéletesen elégedett is vagyok az eredménnyel, de szeretnék neki menni egy medium világosítóval mostmár, hogy tudom milyen, a kérdés csak az, mikor tehetem meg? Mennyire roncsol? Türelmetlen vagyok :) Előre is köszönöm a válaszokat. Ja és jár az öt csillag az 1000-es világosítóra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 2.

Amarcordia

2013. november 16.

3 barna árnyalat van a birtokomban, mert keresem a tökéletest. Először a 400-as Cool Browns Icy Espresso-t próbáltam. Nagyon el kell találni a hatóidőt, mert ha tovább marad fent, akkor bizony sötétebb lesz az eredmény. Most a 465-ös Csokoládé barnát használom, mert így ősszel nagyon tetszik ez a meleg barna árnyalat. Az én hajamban sok a vörös pigment ha ilyen árnyalatot választok, akkor egyértelmű, hogy az ősz hajszálaknak pirosas fénye lesz, de ez van. Ezzel nekem a fodrász sem tudott mit kezdeni, illetve az egész hosszú hajamat ki kellett volna világosítani és utána befesteni, de azt nem vállalom. Még kipróbálásra vár a 500-as Medium Brown. Ő az előbb említett két árnyalat között van.
A hátközépig érő hajamra egy doboz bőven elég, most például nem akarom az egész hajamat befesteni csak a töveket ezért felezni fogok. tény hogy gyorsan kopik, viszont az én hajam meg iszonyú gyorsan nő, szóval ha fodrász festi, nekem 3 hét után is már gáz, de ez pont azért jó, mert egyenletesen kopik. Számomra ez az első olyan festék, amit otthon könnyedén tudok használni, tényleg úgy, mint egy sampont. Nem kell kenegetni csak a habot a hajba masszírozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 16.

HeavenlyManna

2013. október 25.

Szép színt ad és könnyű használni, de sajnos hamar kikopik. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 25.

Szép színt ad és könnyű használni, de sajnos hamar kikopik. :(

shpgrl08

2013. október 8.

800-ast használtam épp tegnap. Sárgás-vöröses nem lett, inkább kissé barnásabb-fakósabb-tompább sötétszőke. Nem rossz, de nem egy ragyogó szín. Ha ilyet keresel, akkor épp jó. Nekem iszonyú büdös még ma reggel is a balzsam meg az egész. De legalább ammónia nincs benne. Felvinni pedig tényleg nagyon egyszerű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 8.

jucimuci

2013. szeptember 21.

Secperc alatt befestettem vele Anyukám rövid haját, boldogak voltunk, hogy ilyen hamar befejeztük a procedúrát, aztán egy héttel később szembesültem vele, hogy egyáltalán nem fogta be a haját. Pedig mindent előírás szerint csináltam :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 21.

berta.lilla90

2013. augusztus 16.

Nos nem is tudom hol kezdjem annyira örülök! :) Talán ott kezdeném, hogy jó ideje szemezgettem a hajfestékekkel, a drogériákban mindig megálltam ott ahol a festékek voltak és

mindig nézegettem, hogy milyen szép színek. De sosem
mertem kipróbálni ugyanis pár évvel ezelőtt egy ritkítási balesetnek köszönhetően, majdnem meg kellett válnom a hosszú hajamtól. Iszonyú ritka és sprőd lett a hajam. Több mint 10 centit kellett lenövesztem az elhalt végekből, hogy egészséges nőjön ez tartott egy évig alig 3 centivel váll alá érő hajjal. Így mire aztán végre megnőtt a hajam eltelt kb 2,5 év. Addigra az új fodrászommal már kísérletezgettünk két havonta melír csíkokkal, de egy idő után azt abba kellett hagynom. Mert ahogy el kezdett lenőni egyre szárazabbá vált a hajam és kezelhetetlenebb lett mint valaha. :P Így aztán lassan 4 év távlatából nagyon szerettem volna színt változtatni, mert meguntam az eredeti közép szőke természetes hajszínemet amivel akármit is csináltam fénytelen volt.De múlt vasárnap a párom anyukája, hogy próbáljam ki ezt a terméket, mert ebben nincs ammónia. Nem tenné tönkre a hajamat és könnyű felvinni. Kb keddig vártam, hogy ne frissen mosott hajra vigyem fel a festéket. A használatát nagyon élveztem annyira könnyű volt felkenni. Kb 25 perc után mostam le a hajamról. Kicsit megtöröltem a hajam és elkezdtem egyenesre szárítani, szép lassanként feltűnt az új szőke hajszín. :) Nagyon tetszett a szín. A 950-es golden blonde árnyalatot használtam. Ami felkenve egy egészen aranyló közepesen szőke árnyalat, egy színnel sötétebb mint a dobozon. Szép természetes és nagyon fényes. A festék mellé kapott hajpakolás egyszerűen remek! Olyan puhává tette a hajam mint az eddig általam kipróbált bármelyik drága tégelyes balzsam egyike sem. És a lényeg, hogy nem töredezik a festéktől a hajam. A pumpás kiszerelés ötletes bár a végén alig jött valami belőle az én hajamra a végén majdnem kevés volt. Bár hozzáteszem, hogy nekem egyébként is sok hajam van. Így legközelebb két tubussal kenek a hajamra, viszont más hasonló hab állagú hajfestékek mennyiségével összehasonlítva a 22,5 ml korrekt. Míg a palette hab állagú festékben kb 15 ml van. Szóval összességében ár érték arányban megéri.

Update: Hát elérkezett a második festés is tegnap. És nagyon jó lett a színeredmény jól befogta a hajtöveket is és pont elég volt a közepesen hosszú hajamra. Gyönyörű sötétszőke hajszínt varázsolt. Az eredmény nagyon természetes, nagyon fényes és puha lett a hajam állaga. Összességében nagyon elégedett vagyok. Az első festésnél a festék elég halványan fogta be a hajszálakat, bár ha napfényre mentem akkor jól látszódott az új hajszín. Ha a tartósságáról kell beszámolnom azt tudom mondani, hogy nekem előzőleg olyan négy hétig bírta. Ennyi idő után nekem lenövésem volt, a szín nem kopott egyáltalán. Szóval ajánlom de kicsit borsos az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 16.

mindig nézegettem, hogy milyen szép színek. De sosem

nyuszicica

2013. augusztus 7.

Már lassan 2éve ezzel festem a hajamat, világos aranybarna színnel (665) alapból sötétebb középbarna hajam van világosította is egy kicsit, szép színe van, az ősz hajszálakat is befogta, bár kicsit azok világosabbak, de nem feltűnő. A balzsamja is nagyon jó, több alkalomra is elég. A derékig érő hajamra elég volt 1dobozzal, könnyű használni, egyedül szoktam festeni a hajamat. Most új barna színek vannak, ez a szín pedig megszűnt sajnos :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Ascorbic Acid, Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.