Schwarzkopf

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   hajmaszk: 22,5 ml, festék: 70 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Greenapple, az összetevőket feltöltötte: Sedna, Módosítva: 2012. március 27.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   hajmaszk: 22,5 ml, festék: 70 ml
Kategória:   Hajfestékek

Új hab állagú tartós hajfesték.

Ár: 1200 , Eladó: Nora85
Állapot: Új , Helyszín: Budakeszi , fizetés: Átvehető személyesen Budakeszin vagy postázom eloreutalas után.
Ár: 900 Ft , Eladó: Dina96
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Balmazújváros, Debrecen, fizetés: Személyes átvétel megoldható Balmazújvároson és Debrecenben, vagy előreutalás után postázom
Druszilla

2014. augusztus 19.

Szőkítőt használtam belőle. Hááát... talán a Syoss után a legkevésbé bevált festék, nagyon kikészítette a hajamat és a szaga is durva volt, talán a legbüdösebb amit eddig használtam. A mennyiségére legalább nem lehet panasz, még maradt is a lapockáig érő hajam mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

cinnamon

2014. június 29.

Ez életem egyik első hajfestéke volt, kb. 4 éve használtam először. Írtam már róla véleményt is, több árnyalatot kipróbáltam, mindegyikkel meg voltam elégedve. Most az 500 Középbarna színt használtam, egy rosszul sikerül vörös (L'Oreal Prodigy) próbálkozás után. Sötétebb lett egy picit, mint a dobozon, de nem is baj. A töve egy kicsit vöröses maradt, de amúgy mindenhol nagyon szépen, egyenletesen elfedte. A balzsam, amit adnak hozzá szerintem megváltozott és határozottan jobb lett. Az eredmény most is puha, nem roncsolt, és hihetetlenül fényes haj lett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 29.

adrika128

2014. június 23.

A 616 Hideg Cappuccino színt választottam, nagyon megtetszett és ilyesmi színre vágytam már régóta. A színe majdnem ugyan az lett, mint a képen, ami nagyon pozitív volt. Hozzáteszem, hogy elég világos a hajam, nap is kiszívta és addig volt fenn a festék amíg jól bekentem vele a hajam, mert tudtam, ha sokáig marad nagyon sötét lesz. Az eredmény nagyon tetszik, szép hamvas barna. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 23.

lillaaa95

2014. április 14.

én pénteken festettem be a hajam, s egyenlőre nagyon elégedett vagyok. Ez volt életem első hajfestése, így kicsit tartottam a végeredménytől, de felesleges volt aggódnom: a használata tényleg pofonegyszerű, s bőven elég volt egy dobozzal a hosszú, sűrű hajamra. A hajszinem eredetileg is sötétbarna, most is hasonlót szerettem volna,ezért a jegeskávé árnyalatot(400) használtam, mert többen írtátok, hogy a végeredmény két-három árnyalattal sötétebb. Fél órát hagytam a hajamon, s gyönyörű, csillogó sötétbarna sörény lett a végeredmény :) csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 14.

Napsugár

2014. április 9.

Up-date: bizony-bizony sajnos kopik. Kétnaponta kell hajat mosnom, így egy hónap alatt szinte alig maradt valami a színből, inkább csak egy barnás-rezes fény, az ősz hajszálaim rendesen látszódnak. Egy csillagot levonok, mert tartós hajszínezőként van eladva, holott szimpla színezőként viselkedik. A véleményem további részét fenntartom, szuper gazdaságos, könnyen használható, szép eredményt ad, de ha valakit zavar a kopás, vagy ősz szálakat kell elfednie, annak nem jó választás.

A Palette Intensive Color Creme festékéről váltottam erre a hab állagú festékre, mert szerettem volna segítség nélkül, egyedül csinálni a festést, a hagyományos módszerrel pedig nekem nem megy, béna vagyok sajnos. :) Szerintem az ötlet nagyon szuper, tényleg minden gond nélkül, gyorsan és alaposan tudtam dolgozni, nem csöpög, nem kentem össze sem a fürdőszobát, sem magamat, nagyon könyen és egyenletesen fel lehet vinni, fésű sem kellett külösebben, simán felpacsmagoltam kézzel. A 668-as számú Mogyoró nevű árnyalatot használtam, szerencsémre volt a DM-ben tincsminta, így viszonylag jól belőttem, mire számítsak. Viszont a tincsminta egy árnyalattal sötétebbnek tűnt nekem, mint a doboz hátoldalán lévő színeredmény fotók, szóval ha valaki csak ez alapján tud dönteni, inkább válassza a világosabb árnyalatot, ha kettő között hezitál. Nekem ettől szép melegbarna lett, aranyos-rezes fénnyel, igazából pont olyan, mint amilyen eddig is volt, és amilyet akartam. :) Ami a legjobb benne, hogy ebből simán elég volt a hosszú, mellig érő hajamra egy dobozzal, a végén már nem tudtam hova kenjem a festékhabot. Így szerintem árban is nagyon jó. Van hozzá balzsam is, bár én semmi extra hatását nem vettem észre, de ha egy kicsit konzerválja a színt a festést után, az már ok. Egyelőre megadom az öt csillagot, ha esetleg túl gyorsan kopna, akkor frissítem a véleményem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 9.

emagdi

2014. február 27.

Az itteni vélemények alapján próbáltam ki ezt a festéket. Egyelőre tökéletes:) A hab állag miatt nagyon könnyű felvinni, egyenletesen eloszlatni. Nem csöpög, nem folyik, nagyon tisztán lehet vele dolgozni.
Egyenletesen befestette a hajszálaimat, az ősz szálakat is. Az illata kellemes.
A csokoládébarna árnyalatot használtam, viszont a végeredmény inkább a sötétbarnára (konkrétan majdnem fekete) hasonlít. Nekem ez nem probléma, mert az eredeti hajszínem is olyan, és számítottam rá, hogy jóval sötétebb árnyalatot kapok majd, mint a dobozon feltüntetett. Csak azért szólok, hogy ha valaki világosabb/közép barnát szeretne, akkor ne a csokoládét válassza, hanem valamelyik még világosabb színt.

Mennyiség: elég sok festék van a dobozban, nekem vállig érő hajam van, és a doboz felétől már nézni kellett, hogy még hova kenjem a hajamra azt a rengeteg habot.

update: Második alkalommal gondoltam, hogy megfelezem mindkét flakon tartalmát, és csak ezt a fele mennyiséget kenem a hajamra. Jól tettem, mert nemcsak tőfestésre volt elég ez a mennyiség, hanem bőven elegendő volt arra,hogy a vállig érő hajam teljes hosszát befedjem vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 27.

Egyenletesen befestette a hajszálaimat, az ősz szálakat is. Az illata kellemes.

B.Sz

2014. február 5.

Szeretem ezt a hajfestéket, én a 388-as Dark Redbrown-t szoktam használni. Szerintem lassan ideje lesz áttérnem egy világos barnás árnyalatra. :) Ez a hajfesték nem irritálja a fejbőröm, míg a Syoss csípett és a hajam vége olyan száraz és töredezett lett, mint egy seprű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 5.

Scarlett91

2014. január 10.

Nagyon szeretem ezt a hajfestéket, középbarnát használom és szerintem még szebb színt kapok, mint a dobozon. Egy kicsivel talán gyorsabban kopik, mint egy krémes festék, de nekem elég 4-6 hetente befesteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 10.

zsóci

2013. december 29.

már évek óta nem volt befestve a hajam, viszont nagyon meguntam az eddigi hajszínemet, úgyhogy hirtelen felindulásból vettem két dobozzal ebből a festékből. az icy espresso árnyalatot választottam, mert jobban szeretem a hideg színeket. nagyon könnyű a használata, otthon, egyedül is eredményesen be lehet festeni a hajat vele. nem csöpög, nem folyik, az illata sem zavaró, ráadásul gyorsan is megy a művelet. én elég béna vagyok hajfestésben, de még nekem is sikerült folt nélkül, tökéletesre megcsinálnom a hajamat. a dobozban lévő hajápoló nagyon jó, kár, hogy önmagában nem kapható, biztosan azt használnám. a kesztyű elég nyomika, de ez legyen a legnagyobb probléma. a tartósságára kíváncsi vagyok, nekem általában mindent ledob a hajam, úgyhogy sok reményt nem fűzök a dologhoz. összességében elégedett vagyok, bár lehetne olcsóbb is, mivel nekem két doboz kell a derékig érő, nagyon sok hajamra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 29.

brunette

2013. december 12.

Sötétbarna hajamat szeretném folyamatosan világosítani, és ez egy-két kivételt leszámítva eddig többnyire azzal járt, hogy bevörösödött a hajam. Ezért megörültem, hogy végre kijött egy olyan termék, ami viszonylag hajbarát és vannak hamvas barna árnyalatai. Két árnyalatot próbáltam: 536-frozen-mocca-t és a 616-glacial-cappuccino-t. Az előbbitől sötétebb lett a hajam (viszont hamvas) az utóbbitól sem lett sokkal világosabb, ellenben a vörös tónus enyhén, de előjött. A szín mondjuk egyenletes, ragyogó lett, de sajnos gyorsan kopott. Sajnos édesanyám őszes szálait, hajlenövését viszont nem fedte be teljesen. Ezért ezt a terméket inkább azoknak javasolnám, akik nem várnak drasztikus, hosszan tartó hatást a festéktől, de szeretnek próbálkozni új árnyalatokkal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 12.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Ascorbic Acid, Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.