Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ria13, Módosítva: 2019. szeptember 19.

Kategória:   Hajápolás
Bőrtípus:   Száraz

Az Amino Cell Rebuild  technológia visszaállítja a haj természetes rugalmasságát azáltal, hogy a haj belsejében erősíti meg a hajszerkezetet.

szilvike94

2017. június 13.

Szerencsére csak egy kis kiszerelést rendeltem notino-ról 590 Ft-ért, egyébként mindenkinek ezt ajánlom először, mert nem tuti, hogy szeretni fogja a hajad.
Én a L'oreal Professionnel-nak a regeneráló maszkját használtam nagyon sérült hajra, de az sokszor eléggé elnehezíti a hajam, ezért gondoltam a konkurens márkától is kipróbálnék valamit.
Ahhoz képest, hogy ez is egy hajmaszk ezt sokkal inkább beszívja a hajam mint a L'oreal-t, így nem igazán gazdaságos, mert elég sokat elhasználok belőle, mire ugyanazt a hatást el tudom érni, mint a L'oreal-al. Ennek ellenére nagyon zsírosítja a hajam 2. nap már vállalhatatlan. Az illata a megszokott Shwarzkopf-t illat, azt nagyon szerettem benne. De sajnos semmiképpen se venném meg nagy kiszerelésben, mivel vannak olyan termékek amikkel sokkal jobb eredményt el tudok érni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

instantlia

2017. június 7.

A hajvégápolójával együtt szerintem a legkirályabb regeneráló család, amit valaha használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 7.

Melcsibabyke

2016. július 3.

Az őszintét megvallva, csalódtam. :( Sok pozitívumot vártam, átlagos hatást kaptam. Szőkített a hajam, semmit sem segített rajta. Az illata nagyon jó, ár-érték arányban nagyon nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 3.

NGT

2016. június 14.

A termékcsalád kapcsolódó samponjával együtt használom a hajamra, ami kis extra törődést igényel annak köszönhetően, hogy minden hónapban más-más színűre festjük a fodrásszal. Nagyon strapabíró, erős hajam van, de nem árt neki segíteni, és ez a balzsam érezhetően sokat változtat a haj textúráján. Selymes, kisimult, könnyed a haj tőle. Nem lesz ragacsos, nehéz, vagy lassan száradó. Elégedett vagyok, magam is látom a különbséget, és megnyugtató tudni, hogy kicsit rá tudok segíteni a hajam regenerációjára. Az árával nincs problémám, ennél sokkal többe kerül ennél kevésbé takarékosabb és hatékony balzsamokat venni a DM-ben...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 14.

zsuzsika

2014. december 13.

Nekem bejönnek a Schwarzkopf termékek, és ezt a termékcsaládodt nagyon szeretem.
Nagyon szépen rendbetette a száraz végű, töredezett hajamat a sampon-balzsam-pakolás-hajvégápoló krém kombó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 13.

sheetmusic

2013. szeptember 21.

Hát nem tudom...lehet attól is függ, hogy ki mit hozott...a göndör, száraz hajamat kb. három használattal teljesen helyrehozta. Legjobb regeneráló pakolásom eddig:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 21.

Renata88

2013. április 12.

Nekem nulla. Sosem voltam Schwarzkopf-rajongo, de azt hiszem ez volt az utolso termek amit megvasaroltam toluk. Semmi hatast nem latok, tobb honap hasznalat utan (2-3 havonta vagatok a hajambol mindig, tehat nem ott a gond). Nekem szinte csak a Tigi termekei jottek be igazan, de azok nagyon!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 12.

e.m.e.s.e

2013. április 5.

Nagyon kedvelem. Jól hidratált, kellemes tapintású, puha lesz tőle a hátközépig érő, festett szőke hajam. Az ára sajnos nem olcsó (jelenleg 4600 Ft körül van a 200 ml-es, 8000 Ft körül a 750 ml-es kiszerelés), így azon vagyok, hogy találjak helyette egy ugyanilyen hatásos, de olcsóbb terméket.
(2 hete Serical Keratint használok és eddig úgy tűnik, hogy miután elfogy a BC, ő lesz a méltó utód.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 5.

dorus

2012. május 11.

Fúú ez maga a csodaszer!!! Valami földöntúli dolgot tett a hajammal! :-) gyönyörű, fényes és ilyen selymes még sose volt! A mennyei illatáról nem is beszélve... Egyszerűen fantasztikus! Akinek ez se használ, annak maximum az ollót javasolnám! Must have kategória :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 11.

andrea.horvath79

2011. október 14.

Nekem nem lett sem selymes, sem könnyen fésülhetö töle a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 14.

Nekem nem lett sem selymes, sem könnyen fésülhetö töle a hajam.

Hidratálók: Lactic Acid, Hydrolyzed Keratin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid