Schwarzkopf

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: daenerys9, Módosítva: 2014. június 18.

Kategória:   Hajfestékek

Egyedülálló, tápláló színező hab tökéletes árnyalatot és tündöklő fényt biztosít. A színező felvitele nagyon egyszerű, valamint jó kondícióban tartja a hajat. A színező hab nagyon praktikus a színkorrekció szempontjából. A Schwarzkopf Igora Expert Mousse készítmény különleges lipidekből álló összetevőkből tevődik össze, melyek segítenek a színező anyagok optimális tapadásában. Így a hajszín intenzív lesz és egészségesen fog tündökölni.

latosn

2019. november 3.

8-77
A hajam alapból ezzel az Igora árnyalattal van festve. Tökéletes szint ad. A teljes hosszt festékkel kb 2-3 havonta festem. Azok között pedig ezt használom. A titok nyitja, hogy sampon után kell használni és rajta hagyni min 30 percig. Balzsamot csak utána szabad. Egyszer balzsam után tettem rá a habot és akkor a véget nem fogta be. Többször kérdezték hogy megint festettem e a hajam mert olyan élénk lett a színe. Mondom nem csak ezt a habot tettem rá. :) szóval nagyon szeretem. Ápol is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 3.

8-77

annika83

2018. szeptember 4.

Eredetileg világosbarna hajam világosszőke melírozása erősen lenőtt, ezért az eredeti hajszínemhez szerettem volna igazítani a világosabb részt. A márkaboltban az aranyló középszőkét ajánlották. (7-5 árnyalat, Medium Blonde Gold) Elmondták hogy a fedése nem 100%-os de egységesebb kinézetű lesz a hajam. A világosbarnát nem ajánlották mivel túl sötét lett volna.
A termékkel otthon próbát végeztem tehát egy jó vastagan leválasztott tincset alaposon bekentem a habbal és kivártam a megadott hatóidőt. Annyi történt hogy a világosszőke melírcsík ettől fogva aranyszőke színű lett, a szín egyáltalán nem közelített a világosbarnához. Ráadásul a hab olyan erősen illatosított, hogy már egy tincs bekenésétől illatfelhőben úszott az egész fejem, ami engem eléggé zavar, ráadásul az összetevői sem túl szimpatikusak.
Úgy gondolom erősen túlárazott termék ahhoz képest amit nyúlt. Azért kap 2-est mert valami gyenge fedése mégis van és nem lett rezes-répavörös a szín amit én nem kedvelek. Az említett árnyalatot azoknak a világosszőkéknek ajánlom akiknek nincs erős lenövése csak egy kicsit igazítani-mélyíteni akarnak a hajuk árnyalatán.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

buba83

2017. augusztus 1.

9,5 -1 -es árnyalatom van, a fodrászom ajánlotta annak érdekében, hogy a szőkített melírcsíkjaim ne sárguljanak be. Ezügyben jól végzi a dolgát, bár el kellett találnom, milyen gyakran használom és mennyi ideig maradjon fenn - a "túlhasználat" sem jó. Csak amiatt nem adok 5*-ot mert azért nem eredményez tartós javulást. Viszont én nagyon szeretem, már többször is vettem, szerintem még fogok is. Sajnos drogériában én még sehol se láttam, külön fodrászkellék boltba kellett elmennem miatta - ha esetleg valaki tudja, melyik drogéria vagy hipermarket árulja, írjátok meg légyszi!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

lysithe12

2016. november 9.

Két festés között gondoltam jól jön egy kis plusz a hajamnak, hogy kevésbé fakuljon. Korábban szőke (10)voltam, most hamvas sötétszőke (8). Azt hittem a hajszínem élénkebb lesz tőle, de az nem változott és a tövemet sem sikerült korrigálnom vele, talán annyi, hogy egy hajmosásig tartó hamvasságot sikerült elérnem a termékkel. Sajnos úgy érzem kár volt megvennem, és most, hogy látom az összetevőit, már bánom, hogy nem néztem meg előbb, különben nem vettem volna meg. Valószínűleg ki fogom dobni. Nekem nem jött be. Ja és nem mellesleg, ezért a "tudásért" drága.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

Sophie H

2016. július 26.

Egyetértek az előttem szólókkal sajnos nem tartós... még kísérletezem vele de eddig mind kétszer az első hajmosással kikopott :( Próbáltam vizesen és szárazon is, legutóbb majdnem egy órát volt fent de még így sem fogta be az ősz hajszálakat. Kár mert szép a színe és tetszene az ahogyan működik... vagyis működnie kéne ha legalább 3-4 mosást bírna.

Update: rájöttem, hogy igazából szuperül működik csak nem kell tőle egységes színhatást várni. Nekem a középbarna színű van, és bizony befogja az ősz szálakat, de csak kb két mosásig lesz barnás-vöröses színű. Utána szép arany-szőkésre kopik, ami melírnak tűnik a közép-sötét barna hajamban és kitart 2-3 hétig.
Nekem bejön ez a melír hatás és még szuperül ápolja is hajam! Kb 5 perc felvinni, amit én csak a tövekre szoktam, törölköző száraz hajra, hajmosás után. A végeire nyomok még sima balzsamot, feltekerem és rajta hagyom egy órát. Gyönyörű fényes és ápolt lesz a hajam! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 26.

pixybaba

2016. február 1.

A lenövést próbáltam vele kompenzálni, de sajnos nagyon hamar kijön a szín. Már egy mosás után sokat kopott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 1.

finike93

2015. március 31.

Szőkített hajamat barnára festettem pár hete.Nyilván folyton ledobta a festéket a hajam.Két hetente használom ezt a terméket, hogy megtartsam a barna színt a hajamon.
Teljesen nem vagyok vele megelégedve, lehetne tartósabb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 31.

Teljesen nem vagyok vele megelégedve, lehetne tartósabb.

fancsi25

2014. szeptember 21.

A 8-77-es árnyalat van meg, a hajam nem ezzel van festve, de egy nagyon hasonló színnel. Azért kezdtem el használni, mert a hajam vége nagyon megkopott, és szerettem volna szinten tartani a tövéhez képest. Én egy 25-30 percig szoktam rajta hagyni, majd kimosom a hajamból. Hidratáló hatást nem érzek, bár a szín miatt használnom igazából. Felvitele elsőre kicsit nehézkes, és az én hajamban nem is látszik rendesen, hogy hol van fent, és hol nincs, csak a szőkés melírcsíkokon. Én gumikesztyűt használok hozzá. Meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 21.

fancs90

2014. augusztus 19.

A 8-77-es árnyalatot használom a haj hosszra és végekre minden hajmosásnál. Alapból is ezzel az árnyalattal van festve a hajam havonta, de mivel tavaly nyáron szőke voltam eléggé tönkrement a hajam és ledobja a festéket, emellett a réz színek amúgy is kényesek. Ezzel a színező habbal mondhatni kordában tartom a kopás "látszatát", tehát nem akkora a különbség a hajtőnél és hossznál így. Megmosom a hajam, aztán eloszlatok kb. 2 normális fújásnyit, ezután kókuszolajat is viszek fel rá, ami kicsivel tartósabbá teszi az színt. 25-30 percet hagyom fent aztán meleg vízzel, kicsit felhabosítva (nem teljesen) kiöblítem a hajam. Mostanában nem használok balzsamot sem. Én 4*-ra pontozom, mert lehetne kicsivel tartósabb is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

Hidratálók: Propylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajszínező összetevő. Elsősorban hajfestékekben találkozhatunk vele.