Schwarzkopf

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: daenerys9, Módosítva: 2014. június 18.

Kategória:   Hajfestékek

Egyedülálló, tápláló színező hab tökéletes árnyalatot és tündöklő fényt biztosít. A színező felvitele nagyon egyszerű, valamint jó kondícióban tartja a hajat. A színező hab nagyon praktikus a színkorrekció szempontjából. A Schwarzkopf Igora Expert Mousse készítmény különleges lipidekből álló összetevőkből tevődik össze, melyek segítenek a színező anyagok optimális tapadásában. Így a hajszín intenzív lesz és egészségesen fog tündökölni.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

SaltyDog

2023. november 5.

Fodrász festi, és persze vágja is a hajam, éppcsak rezes sötétszőke a színem- eredetileg majdnem fekete, és esélyesen sok-sok ősz hajam van már-, ezt is ő ajánlotta, ha nagyon szőkülnék- a rezesség pláne nyáron gyorsan illan- , akkor pár percre dobjam fel a hajmosás végén. Bő 5 hetente járok fodrászhoz, a negyedik hét után szoktam használni hajmosáskor, kb 4-5 percet van csak fent, szépen visszaadja a fényt, azt is kis kraftot , meg a töveket- göndör hajon azért nem eszelősen feltűnő- is elhomályosítja. 8-77-es, Light Blonde Copper Extrát használok, a fülig érő bobomra két-három fújásnyi megy a tenyerembe és úgy viszem fel- be sem fésülöm- aztán villámgyorsan kezet is mosok, mert fog, a szaniteren is meglátszik, ha ott maradna. Mosáskor jön le szín persze, de nekem két mosást szépen kibír. Hajszínezésre önmagában nem elég- arról sem vagyok meggyőződve, hogy arra találták ki- , frissítésre két festés közt kiváló, szerintem kb két éve használom, teljesen elégedett vagyok vele.Kiadós, nem szárít, nekem nagy segítség, ráadásul online, vagy fodrászcikkesnél könnyen beszerezhető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. november 5.

KezdoManias

2023. október 17.

Kb. 3 maroknyit oszlattam el az állig érő, göndör, már több mint 50%-ban ősz hajamon a 7.0 árnyalatból. Első próbálkozásnál valószínűleg keveset tettem fel, másodikra viszont elégedett vagyok. A hajtövekre koncentráltam, de pici jutott a teljes hosszra. Előmosott, törölközőszáraz hajra kentem fel. Lemosáskor (csak vízzel szabad kiöblíteni) nem éreztem tapintásból, hogy annyira ápolt volna a termék, vagy legalábbis a szulfátmentes, kímélő samponok után is ugyanolyan szokott lenni kb. a hajam tapintása vizesen. A balzsamból raktam így picit a hajtövekre is.
Bár csak 20%-os mértékű őszhajarányig ígér fedést, egész jól beszínezte a szürkés területeket. Nem teljes a fedés, viszont meglepően jól árnyalt, így nem világít a fejbőrömhöz közeli terület a világos/középbarna (igora színskálán belül sötétszőke) hajhosszhoz képest.. Bár macera ez a két körös hajmosás, nálam tökéletes így a tőfestések közötti időszak kitolására. Ha kiderül, hány használatot követően ürül ki a flakon, még jelentkezem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. október 17.

Brigi91

2022. augusztus 9.

Nem.tartós
Nem.fed szépen

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 9.

Nem.tartós
Nem.fed szépen

Szeos

2022. január 29.

Szeretem ezt a kis színező hajhabot - amit ígér, azt stabilan hozza. Két festés között szoktam használni, kicsit tovább is a hajamon hagyom, mint a hatóidő, mert szerintem szépen ápol. Örökké persze nem tart a hatása, 2 max 3 hajmosást bír ki, de peroxid és ammónia nélkül többre szerintem annyira nagyon nem is kell számítani. Nagyon sok van benne, szóval szerintem az árát is megéri. Tuti újraveszem, és ha kedvem lesz sötétebb hajszínekkel kísérletezni, ehhez fogok nyúlni. Az ősz hajszálaimmal szegény nem tud mit kezdeni, de azzal sokszor a 'rendes' hajfestékek sem, így ezt megbocsájtom neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 29.

umpalumpa

2022. január 17.

Gondoltam kipróbálom hátha beszínezi kicsit az elöl meredező sprőd ősz hajszálakat emiatt vettem.
Amúgy az önelfogadáson dolgozom, ezem belül a hajam őszülését is próbálom elfogadni, de rosszabb időszakomban nem látom szépnek, olyankor hasonló ideiglenes szinezőket próbálgatok. Mire kikopik, addigra újra egyensúlyba kerülök egy időre.
Most olyan a frizurám vágása, hogy pont az a rész látszik legjobban, ahol a fehér szálak tobzódnak, ezért csak erre a részre kentem fel fél órára. Én balga kesztyű nélkül csináltam, hát jól megfogta a tenyeremet. 6x sikáltam meg mire lejött. A jó hír az, hogy szinte teljesen beleolvadtak a fehérek a barna szálak közé. El tudom képzelni, hogy puhább hajtípuson még jobban szuperál. A rossz hír pedig, hogy 1 mosás után el is tűnt. Azért így is tetszett, nem volt macerás, fényesített, színezett, mást nem nagyon vártam. Ilyen helyi alkalmazással többszöri adag kijön majd 1 flakonból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. január 17.

2021. április 7.

Imádom ezt a terméket! Az eredetileg kb. 6-os színmélységű hajam 9.11-es színnel van festve, 2-3 hetente használom ezt a habot a festések között hamvasítás céljából (mégpedig a 8.1 árnyalatot). Nagyon szép hamvas színt ad. Nekem nagyon sokáig kitart egy flakon, pedig nem spórolok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 7.

AkInImOd

2021. február 16.

Amikor még barna-szőke voltam kékeszöld alfényekkel (koptattam ki a színezést), akkor a fodrászom ezt ajánlotta. Nagyon szerettem, mert egyszerű volt használni, és imádtam a mousse állagát. Pár mosást kibírt, de azért három hetente használtam, és így sem fogyott el két flakon. Természetes hatást adott. Ha egyszer visszabarnulok, biztosan ezt a terméket választom az egyenletes visszaváltásra. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

Miruska

2021. február 2.

Sajnos az első mosást sem élte túl ez a színező. Így nem sok értelme van, esetleg, ha valami alkalom előtt nincs idő festésre, akkor lehet feldobni a hajat vele.

Padlizsán színre van festve a hajam. Mivel korábban világosítva volt, így 2-3 héttel a festés után a szőkített végek nagyon ledobják a festéket. Mivel 4 hétnél előbb nem akarok festeni, gondoltam kipróbálom ezt a színező habot, hogy felfrissítsem a színt. 5-99 (extra violet) színt választottam. Megmondom, hogy azért nagyobb flakonra számítottam. Samponnal megmosott, törölköző száraz hajra vittem fel kesztyűvel. Kettő felé választottam a hajam, s így 2-2 fújás kellett a két részre. De a hajtőre nem tettem, csak úgy kb. 10-15 cm-rel a tőtől lefelé, nagyságrendileg a halántékomtól lefelé. Vállig érő hajam van. Nekem nem habzott, elnyelte a hajam. Nem tudom hány alkalomra fogja futni, de kettőnél többet nem nézek ki belőle, max.3. Az illata kellemes, a bőrt megfogja sec-perc, de le lehet szedni. 20-25 percig hagytam fent. Biztos, hogy ápol valamit, mert lemosáskor érezni, hogy lágyabb a haj. Jó sok színt eresztett lemosáskor. S akkor az eredmény: működik, ez nem kérdés. Felfrissült a szín, takart a kopásból, de nem teljesen, főleg a legvégeken, ahol még a szőkítés maradéka van. Azt gondolom, hogy nem szőkített hajon jobban szuperál. Az ápolásról nem tudok mit mondani, mert többféle hajápolót is használok, de végeredményben jó állaga van a hajamnak, fényes, nem olyan matt, mint volt. Nem csodaszer, de, ha 2 mosást kibír, akkor már jó a következő festésig. Nem kell csodát várni tőle, de bőven jó kategória. Én 1890.-ért rendeltem, nem olyan vészes. Akár még újra vevős is lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 2.

zsofi207

2020. május 23.

Mikor gimis voltam én is rettentően szerettem volna a barátnőimmel "hajfestést", de Édesanya nem engedte(hála érte!).
Végül a fodrászával ebben egyeztünk meg, emlékszem annyira boldog voltam, hogy az én hajam színe is "megváltozik". :-D 7.0 volt a hab, ami egyébként nagyon szépen befogta a hajamat, olyan szép egységes színt adott és fel is töltötte, fényes volt tőle.
Kb. 3hét alatt teljesen kimostam, aztán még párszor megcsináltuk Anyával és végül rájöttem ez a színezgetés macera, nem is kell már annyira (ügyes volt Anya:-D). Időközben pedig nem fogott össze semmit, csak hajmosáskor láttam a vízben hogy kopik a hab.
Szóval alapvetően például erre kifejezetten ajánlanám, amikor az első tinédzserkorszakban ki akarják próbálni a "hajfestést". Vagy például 1-1fontosabb eseménykor picit feldobni a színt. Én imádtam, szép színe volt!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 23.

kivivi

2020. május 12.

9,5-12-es színűt vettem meg, a leírás szerint törölköző száraz hajon hajmosás után 20 percet volt a szinte fehérre szőkített hajamon. Max enyhe árnyalatban hűvösebb lett a színe, de körülbelül észrevehetetlen a változás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 12.

Hidratálók: Propylene Glycol

A bután igen gyúlékony, színtelen és szagtalan, könnyen cseppfolyósítható gáz. A kozmetikai iparban segédanyagként használják sprékben a többi anyag "kinyomásához" (propellant). Jellemzően hajtóanyagként használják a spray kiszerelésben kapható kozmetikai termékekben.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Hajápolókban és samponokban gyakran használt összetevő, melyet elsősorban az elektromos töltődés megakadályozására használnak (antistatic). Ezenkívül emulgeáló, tisztító és tartósítószerként is használt. Legfeljebb 0,25%-os arányban biztonságosnak tekinthető a lemosandó kozmetikumokban való használata. (forrás)

Methylparaben i I ta I par 0 0

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajszínező összetevő. Elsősorban hajfestékekben találkozhatunk vele.