Schwarzkopf

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: daenerys9, Módosítva: 2014. június 18.

Kategória:   Hajfestékek

Egyedülálló, tápláló színező hab tökéletes árnyalatot és tündöklő fényt biztosít. A színező felvitele nagyon egyszerű, valamint jó kondícióban tartja a hajat. A színező hab nagyon praktikus a színkorrekció szempontjából. A Schwarzkopf Igora Expert Mousse készítmény különleges lipidekből álló összetevőkből tevődik össze, melyek segítenek a színező anyagok optimális tapadásában. Így a hajszín intenzív lesz és egészségesen fog tündökölni.

Ár: 1200 , Eladó: pilleriin
Állapot: Még több, mint a fele megvan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten
Schwarzkopf Professional Igora Expert Mousse Színező Hab (8-1)
Ár: 1700 , Eladó: AnGabi92
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest / BUdakalász, fizetés: személyesen Westend/Mammut, Budakalász vagy postán maradóval +850 Ft-ért

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

2021. április 7.

Imádom ezt a terméket! Az eredetileg kb. 6-os színmélységű hajam 9.11-es színnel van festve, 2-3 hetente használom ezt a habot a festések között hamvasítás céljából (mégpedig a 8.1 árnyalatot). Nagyon szép hamvas színt ad. Nekem nagyon sokáig kitart egy flakon, pedig nem spórolok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 7.

AkInImOd

2021. február 16.

Amikor még barna-szőke voltam kékeszöld alfényekkel (koptattam ki a színezést), akkor a fodrászom ezt ajánlotta. Nagyon szerettem, mert egyszerű volt használni, és imádtam a mousse állagát. Pár mosást kibírt, de azért három hetente használtam, és így sem fogyott el két flakon. Természetes hatást adott. Ha egyszer visszabarnulok, biztosan ezt a terméket választom az egyenletes visszaváltásra. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

Miruska

2021. február 2.

Sajnos az első mosást sem élte túl ez a színező. Így nem sok értelme van, esetleg, ha valami alkalom előtt nincs idő festésre, akkor lehet feldobni a hajat vele.

Padlizsán színre van festve a hajam. Mivel korábban világosítva volt, így 2-3 héttel a festés után a szőkített végek nagyon ledobják a festéket. Mivel 4 hétnél előbb nem akarok festeni, gondoltam kipróbálom ezt a színező habot, hogy felfrissítsem a színt. 5-99 (extra violet) színt választottam. Megmondom, hogy azért nagyobb flakonra számítottam. Samponnal megmosott, törölköző száraz hajra vittem fel kesztyűvel. Kettő felé választottam a hajam, s így 2-2 fújás kellett a két részre. De a hajtőre nem tettem, csak úgy kb. 10-15 cm-rel a tőtől lefelé, nagyságrendileg a halántékomtól lefelé. Vállig érő hajam van. Nekem nem habzott, elnyelte a hajam. Nem tudom hány alkalomra fogja futni, de kettőnél többet nem nézek ki belőle, max.3. Az illata kellemes, a bőrt megfogja sec-perc, de le lehet szedni. 20-25 percig hagytam fent. Biztos, hogy ápol valamit, mert lemosáskor érezni, hogy lágyabb a haj. Jó sok színt eresztett lemosáskor. S akkor az eredmény: működik, ez nem kérdés. Felfrissült a szín, takart a kopásból, de nem teljesen, főleg a legvégeken, ahol még a szőkítés maradéka van. Azt gondolom, hogy nem szőkített hajon jobban szuperál. Az ápolásról nem tudok mit mondani, mert többféle hajápolót is használok, de végeredményben jó állaga van a hajamnak, fényes, nem olyan matt, mint volt. Nem csodaszer, de, ha 2 mosást kibír, akkor már jó a következő festésig. Nem kell csodát várni tőle, de bőven jó kategória. Én 1890.-ért rendeltem, nem olyan vészes. Akár még újra vevős is lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 2.

zsofi207

2020. május 23.

Mikor gimis voltam én is rettentően szerettem volna a barátnőimmel "hajfestést", de Édesanya nem engedte(hála érte!).
Végül a fodrászával ebben egyeztünk meg, emlékszem annyira boldog voltam, hogy az én hajam színe is "megváltozik". :-D 7.0 volt a hab, ami egyébként nagyon szépen befogta a hajamat, olyan szép egységes színt adott és fel is töltötte, fényes volt tőle.
Kb. 3hét alatt teljesen kimostam, aztán még párszor megcsináltuk Anyával és végül rájöttem ez a színezgetés macera, nem is kell már annyira (ügyes volt Anya:-D). Időközben pedig nem fogott össze semmit, csak hajmosáskor láttam a vízben hogy kopik a hab.
Szóval alapvetően például erre kifejezetten ajánlanám, amikor az első tinédzserkorszakban ki akarják próbálni a "hajfestést". Vagy például 1-1fontosabb eseménykor picit feldobni a színt. Én imádtam, szép színe volt!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 23.

kivivi

2020. május 12.

9,5-12-es színűt vettem meg, a leírás szerint törölköző száraz hajon hajmosás után 20 percet volt a szinte fehérre szőkített hajamon. Max enyhe árnyalatban hűvösebb lett a színe, de körülbelül észrevehetetlen a változás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 12.

latosn

2019. november 3.

8-77
A hajam alapból ezzel az Igora árnyalattal van festve. Tökéletes szint ad. A teljes hosszt festékkel kb 2-3 havonta festem. Azok között pedig ezt használom. A titok nyitja, hogy sampon után kell használni és rajta hagyni min 30 percig. Balzsamot csak utána szabad. Egyszer balzsam után tettem rá a habot és akkor a véget nem fogta be. Többször kérdezték hogy megint festettem e a hajam mert olyan élénk lett a színe. Mondom nem csak ezt a habot tettem rá. :) szóval nagyon szeretem. Ápol is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 3.

8-77

annika83

2018. szeptember 4.

Eredetileg világosbarna hajam világosszőke melírozása erősen lenőtt, ezért az eredeti hajszínemhez szerettem volna igazítani a világosabb részt. A márkaboltban az aranyló középszőkét ajánlották. (7-5 árnyalat, Medium Blonde Gold) Elmondták hogy a fedése nem 100%-os de egységesebb kinézetű lesz a hajam. A világosbarnát nem ajánlották mivel túl sötét lett volna.
A termékkel otthon próbát végeztem tehát egy jó vastagan leválasztott tincset alaposon bekentem a habbal és kivártam a megadott hatóidőt. Annyi történt hogy a világosszőke melírcsík ettől fogva aranyszőke színű lett, a szín egyáltalán nem közelített a világosbarnához. Ráadásul a hab olyan erősen illatosított, hogy már egy tincs bekenésétől illatfelhőben úszott az egész fejem, ami engem eléggé zavar, ráadásul az összetevői sem túl szimpatikusak.
Úgy gondolom erősen túlárazott termék ahhoz képest amit nyúlt. Azért kap 2-est mert valami gyenge fedése mégis van és nem lett rezes-répavörös a szín amit én nem kedvelek. Az említett árnyalatot azoknak a világosszőkéknek ajánlom akiknek nincs erős lenövése csak egy kicsit igazítani-mélyíteni akarnak a hajuk árnyalatán.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

buba83

2017. augusztus 1.

9,5 -1 -es árnyalatom van, a fodrászom ajánlotta annak érdekében, hogy a szőkített melírcsíkjaim ne sárguljanak be. Ezügyben jól végzi a dolgát, bár el kellett találnom, milyen gyakran használom és mennyi ideig maradjon fenn - a "túlhasználat" sem jó. Csak amiatt nem adok 5*-ot mert azért nem eredményez tartós javulást. Viszont én nagyon szeretem, már többször is vettem, szerintem még fogok is. Sajnos drogériában én még sehol se láttam, külön fodrászkellék boltba kellett elmennem miatta - ha esetleg valaki tudja, melyik drogéria vagy hipermarket árulja, írjátok meg légyszi!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

lysithe12

2016. november 9.

Két festés között gondoltam jól jön egy kis plusz a hajamnak, hogy kevésbé fakuljon. Korábban szőke (10)voltam, most hamvas sötétszőke (8). Azt hittem a hajszínem élénkebb lesz tőle, de az nem változott és a tövemet sem sikerült korrigálnom vele, talán annyi, hogy egy hajmosásig tartó hamvasságot sikerült elérnem a termékkel. Sajnos úgy érzem kár volt megvennem, és most, hogy látom az összetevőit, már bánom, hogy nem néztem meg előbb, különben nem vettem volna meg. Valószínűleg ki fogom dobni. Nekem nem jött be. Ja és nem mellesleg, ezért a "tudásért" drága.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 9.

Sophie H

2016. július 26.

Egyetértek az előttem szólókkal sajnos nem tartós... még kísérletezem vele de eddig mind kétszer az első hajmosással kikopott :( Próbáltam vizesen és szárazon is, legutóbb majdnem egy órát volt fent de még így sem fogta be az ősz hajszálakat. Kár mert szép a színe és tetszene az ahogyan működik... vagyis működnie kéne ha legalább 3-4 mosást bírna.

Update: rájöttem, hogy igazából szuperül működik csak nem kell tőle egységes színhatást várni. Nekem a középbarna színű van, és bizony befogja az ősz szálakat, de csak kb két mosásig lesz barnás-vöröses színű. Utána szép arany-szőkésre kopik, ami melírnak tűnik a közép-sötét barna hajamban és kitart 2-3 hétig.
Nekem bejön ez a melír hatás és még szuperül ápolja is hajam! Kb 5 perc felvinni, amit én csak a tövekre szoktam, törölköző száraz hajra, hajmosás után. A végeire nyomok még sima balzsamot, feltekerem és rajta hagyom egy órát. Gyönyörű fényes és ápolt lesz a hajam! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 26.

Hidratálók: Propylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajszínező összetevő. Elsősorban hajfestékekben találkozhatunk vele.