Schwarzkopf

Ár:   650 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katka88, Módosítva: 2014. október 3.

Kategória:   Hajápolók

Vital balzsam természetes lecitinnel száraz, törékeny hajra

Természetes lecitint, valamint aktí hatóanyagkombinációt tartalmaz, melyek erősítik a hajat, és védik a gyors kiszáradástól.A hajöblítő balzsam használatával a haj rugalmas, lágy, csillogó fényű és könnyen kezelhető lesz.

Jotunderkeresztanyu

2019. november 5.

Féláron esetleg megéri, finom illata van. Egyébként átlagos balzsam. Hosszú gubancolodó hajra édeskevés. Nekem 3-4 hajmosás alatt elfogyott...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 5.

KuliKali

2019. augusztus 11.

Nagyon jó kis hajnalzsam. Rendesen teszi a dolgát,simán lekörözi a drágább társait is. Selymessé teszi a hajam,sokkal könnyebb kifésülni,szép fénye is lesz utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

blackrose

2019. március 8.

Nagyim használja vagy kèt èvtizede a fodrásza tanácsára. Azóta sem váltott. Szèp hófehèr haja puha,selymes lesz tőle. Nekem az illata is kellemes, van hogy ezután èn fonom be a haját. Jó, hogy mindig lehet kapni. Az igazán klasszikus dolgok nem mennek ki a divatból. Gyerekkoromban èn is használtam, de hajápoló termèkkel szeretek kísèrletezgetni, ezèrt nem verttem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 8.

annak29

2018. november 17.

Ez a legjobb balzsam, amit valaha használtam. Ráadásul még olcsó is, ezért nem vártam tőle sokat, de meglepetést okozott. A hajam olyan puha és hidratált lett tőle, hogy az valami hihetetlen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 17.

Timicy

2018. szeptember 10.

Könnyen kifésülhető lesz a használata után a hajam és kellemes tapintású. Az egyetlen dolog, ami miatt levontam 1 db csillagot, az az illata, valahogy az évek során sosem barátkoztam meg vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

adri0419

2018. augusztus 9.

Nyaralásra elfelejtettem balzsamot hozni, a férjem vette nekem az egyik kisboltban, mert nem volt más. Nem is baj, mert már nagyon régen használtam. Nem rossz balzsam árát, hatását tekintve sem. A kócos balzsammentes hajamat, csodaszép kifésülhetővé varázsolta. Megérdemli a 4*ot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Valentina0930

2018. május 30.

Nagyon jó termék, szuper áron. Leginkább a hajam kibontására használom, pillanatok alatt elkészülök vele. Az illata szerintem régebben más volt, most fedeztem fel magamnak újra a márkát, aminek nagyon örülök.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 30.

zita.herkovics

2018. január 27.

Régen használtuk anyuval. Aztán elmaradt. Elfelejtettem. Aztán láttam a kisboltban (nem röhög), itt a faluban. És megvettem. Az illata nem olyan, mint amire emlékeztem. De könnyen kifésülhetővé tette a hajam, az illata egyszerű, és verhetetlen az ára. Schauma, te drága jó ismerős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 27.

lorafair22

2017. december 7.

Hasznàlat utàn erősnek érzem a hajam, egyik legjobb balzsam szerintem és àrban is nagyon jó ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

Helene

2017. szeptember 26.

Miért is nem véleményeztem ezt eddig? Régen ezt használtam anyuval együtt. Mindkettőnknek bevált. Szépen ki lehetett fésülni a hajat és selymes lett tőle. Szerettem, azonban valamiért már jó ideje nem vettem újra. Talán az összetétele miatt, nem tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Ethoxydiglycol
Vitaminok: Panthenol

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Színezék. Barnás sárga.