Schwarzkopf

Ár:   800 Ft   Kategória:   Hajformázók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szanii, Módosítva: 2013. február 6.

Kategória:   Hajformázók
Bőrtípus:   Normál

Kreatív hatás hajformázó wax. Hosszantartó, extra erős tartás és szerkezet briliáns fény.

Dana1983

2018. június 24.

A férjemnek ilyet vettem legutóbb, elégedett vele, lassan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 24.

A férjemnek ilyet vettem legutóbb, elégedett vele, lassan fogy.

nita99kasler

2018. június 23.

Fonatkészítéshez használtuk, szuperül működött. Az állagát nagyon szeretem, nagyon kevés is elég belőle. Az illata is isteni. Mondanám, hogy újra fogom venni, de kb életem végéig elég lesz :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 23.

emmamiddleton92

2018. április 18.

Az én hátközépig érő hajamra nagyon bevált. Próbáltam ennél "nevesebb" és jóval drágább waxot is, de eddig nem találtam ennél jobbat. Nem kell tőle extra erős hatást elvárni, és tudni kell vele bánni. Ha túl sokat használsz, másnap csöpögni fog a zsír a hajadból :D Nem nehezíti el a hajat és az illata is csodás. Egy jó darabig ki fog tartani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

timicsoki

2017. január 10.

Páromnak nagyon vékonyszálú de rengeteg sok haja van, neki kezdtünk el waxot keresgélni. Az illata valami csodás, de a hatása már kevésbé :(
Alig fogja meg a haját, de azt sem tartósan, nagyon vizes, csillogó hatása van, és hamarabb is zsírosodik a haja tőle. Még szerencse hogy akciósan vettük, de így utólag még ennyit is sajnálok érte, annyira nincs hatása. Amikor kifejezetten rövidre van vágva a haja, akkor talán jobb a helyzet, de mikor hosszabb kicsit, már használhatatlan :( 2 csillag, mert annyira nem drága, az illata jó, és a nagyon rövid hajon valamit azért ér, és lassan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

ZiAn

2016. november 26.

Kellemes illatú és kb. ennyi. Ennél jobb minőségű waxokat lehet venni, melyek hozzák az elvárt hatást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 26.

Dalmicica

2016. augusztus 18.

Jesszusom még egy ilyen pocsék waxot...mintha egy bödön zsírt öntöttem volna a fejemre...jha és még csak nem is tartja meg a hajamat...az illata tényleg finom, de ennyi érdeme van...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

ercsike76

2016. június 7.

Finom az illata, olyan könnyed, tavaszias :-) Nem ragacsol, jól formáz. Mondjuk ha az ember túlzásokba esik vele akkor másnapra bezsírosítja a hajat (de melyik nem?) :-)
Ja, rövid hajra használom, arra tökéletes. Hosszúra nem kenném, szerintem azt összetapaszthatja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 7.

katenn64

2016. március 6.

Eddigi legjobb wax, amit használtam. Nagyon jó az illata, intenzív és még több óra után is érződik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 6.

n.tima

2015. május 16.

Isteni illata van, a tartása is jó. A szálkás hajjal csodát művel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 16.

Isteni illata van, a tartása is jó. A szálkás hajjal csodát művel.

nemvokbuta

2014. április 8.

Ez egy fantasztikus termék,megtaláltam életem legjobb waxát *-* imádooom,illata is egyszerűen mesés és a hatása is valami eszméletlen,nagyon meg éri az árát :D.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 8.

Vitaminok: Panthenol

Nem ionos felületaktív anyag. Tisztítószerként és emulgeálószerként használják különféle kozmetikumokban, de viszkozitásnövelő funkciója is van, azaz javítja a krémek állományát, krémszerűbbé, nehezebben folyóvá teszi őket. Többféle kétely felmerült már a használatával kapcsolatban. Vitás az a kérdés, hogy tartalmazhat-e dioxine szennyezést (a TruthInAging forrása szerint nem), az EWG szerint igen (ezért a magas kockázati érték). De abban mindenki egyetért (ezért, vagy azért), hogy ha sérült a bőrünk, lehetőleg ne használjuk. Az európai törvények korlátozott mennyiségben megengedik a használatát.

Oleth-10 ti I eu 2 1

Emulgeálószer, surfactant. Természetes formában halolajokban fordul elő, de a kozmetikai iparban általában mesterségesen állítják elő.  Bővebb info: http://truthinaging.com/ingredients/oleth-10/

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.