Scyn

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: emyke, az összetevőket feltöltötte: zitesz, Módosítva: 2013. október 17.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

A tripla bronzosító és a csokoládé tartalom ellenállhatatlanul barnává varázsolják bőrét. Az aloe vera és a shea vaj ápolják és kellemes tapintásúvá varázsolják bőrét. Az A-, E-, C-vitamin és a Q10 a bőr megfelelő védelméről gondoskodik.

Hatóanyagok: Vitamin (A,C,E),  Q10,  Chocolate Cocoa Mass,  O2,  Aloe Barbadensis (Aloe Vera), Theobroma Cacao Seed Buttereo

Lucinella

2019. június 1.

Nem is olyan rossz.
Bár mindig féltem nyomkodni belőle, hogy tartson ki sokáig. Barnított, de kismértékben. De lehet ez csak az újonnan csőcserés gépeknek volt köszönhető. Lehet újra venném. Illatra nagyon jó, állagra ragadós. A gépbe a 8 perc végére mindig "szétfolytam". Ez számomra nem valami kellemes dolog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 1.

Nem is olyan rossz.

Axelandra

2018. május 24.

Nagyon szeretem az illatát és szép bronzos leszek tőle, bár ha túlzásba viszem sárgul a kezem, mint a répa.. :D
Olcsó, jó, sokszor újra vettem már

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

Olcsó, jó, sokszor újra vettem már

fannivea

2017. december 28.

Eleg jo szint ad, ahhoz kepest, hogy ez az "olcsobb" arkategorias szolikremekbol valo. 125ml 2990ft a csokiszoliban.
Illata nekem regebben jobban tetszett, de most sem rossz. Szoli utan viszont 2x egettebb illatot ad, mint mas kremek.
Szoval akinek ez gond, annak ez a krem nem megfelelo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 28.

Szoval akinek ez gond, annak ez a krem nem megfelelo.

ziadrienn

2014. március 12.

Nem rossz krém ,de a kezemet hiába mosom meg ,sárgás marad :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 12.

Nem rossz krém ,de a kezemet hiába mosom meg ,sárgás marad :(

emyke

2014. január 17.

Kipróbáltam egy kis taskos változatát kiwi illatút többre számítottam ettől a krémtől mert 3X-os bronzosító van benne,de semmivel nem jobb mint a többi amit használtam.barnának mutatja a bőrt de mikor lefürödtem akkor olyan volt mintha a színt is lemostam volna magamról.

Update:Kipróbáltam ezt a csokis fajtáját is,ez sokkal jobb mint a kiwis,ez tényleg adott színt.Nagyon jó illata van és hamar beszívódik hidratál is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 17.

Filomena

2013. december 11.

Az illata nagyon jó, de semmi extra hatása sincs, emellett drága!!!!! Egyáltalán nem éri meg az árát.
Egyetlen jó tulajdonsága, hogy tényleg nagyon jó illatom van tőle szolizás után, de mivel emellett mást nem tudott felmutatni abbahagytam a használatát...

Egyáltalán nem barnultam tőle erősebben, pedig egy teljes tubussal elhasználtam belőle heti 2szer 9-12 perces szolzás mellé...
Azért kap két csillagot, mert más szolikrémekkel szemben az illata nagyon finom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 11.

zitesz

2013. október 11.

Mintát próbáltam ki belőle, számomra semmi extra nincs benne..Este használtam, akkor még jó illata volt, de reggelre borzalmas önbarnító szagú lettem..Kicsit sárgásít, valamint a kezemet is jól megfogta.A szolis csaj ajánlotta, hogy ez a slágertermék most..Hát találkoztam már jobbal is, ugyanebben az árban.Nem hiszem, hogy vennék belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 11.

Lilluss

2013. május 23.

Az egyik legjobb szolikrém, feltünően barnább vagyok mikor ezt használom és jóval tartósabb a barnaság! Az illata nagyon finom, bár sokaknak kicsit tömény, én imádom :) Könnyen kenhető, kicsit híg, gyorsan beszívja a bőr. Árban is elég jó, nekem minden szempontból megfelelt :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 23.

Kismanó

2013. március 14.

Nekem nagyon bejött ez a krém. Először egy kis tasakosat próbáltam ki belőle, aztán váltottam a tubusos változatára. Egyszerű felvinni, csak jól be kell masszírozni a bőrbe, különben nyomot hagy.
Nagyon jó színt ad szolizás után és az illata is kellemes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 14.

Nagyon jó színt ad szolizás után és az illata is kellemes. :)

Kmanci

2012. szeptember 2.

Egyszer próbáltam ki, az illata nem tetszett és nem is volt olyan jó maga a krém. De valószínűleg ezzel nem voltam egyedül. Egy szoliban dolgozok és ezt a krémet is árultuk egy darabig, de a végén úgy kellett kiakciózni, vagy nyereményjátékkal elajándékozni, mert amúgy senki nem vitte. Az illatát kifejezetten utáltam a végére, mikor éreztem, hogy valaki ezzel van bekenve, meg alig bírtam levakarni a szoliról takarítás közben, szóval nálam nem ért el sikert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate, Ubiquinone
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Stearyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Caprylic / Capric Triglyceride, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Isopropyl Myristate, Dimethicone, Olea Europaea (Olive) Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Panthenol, Stearyl Alcohol, Glycine Soja (Soybean) Germ Extract, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-25, Ceteareth-6, Xanthan Gum, Stearyl Alcohol
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Ceteareth-25, Ceteareth-6, Xanthan Gum, Stearyl Alcohol
Illatanyagok: Isopropyl Myristate, Ascorbyl Palmitate, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Benzyl Benzoate, Coumarin, Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben
Színezékek: FD&C Red 40, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

A szőlő levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő.

Szójabab csíra kivonat. A szójababról részletesebben lásd szójaglicin.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.