Seacret

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Stand plázákban   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2011. január 8.

Lelőhely:   Stand plázákban
Kategória:   Hidratáló krémek

Chrissy

2018. február 5.

Kis szappan rudacskákkal horgásznak, azt használják csalinak, én reflexből nyúltam érte, amikor először találkoztam vele, egyből megragadták a kezem és húztak a pult felé, hogy próbáljuk ki a krémeket, meg a kézradírt, mindezt angolul, tört angolsággal előadva. Én téptem ki magam és mondtam, hogy nem érek rá, nem szeretem az erőszakos marketinget és mereven elzárkózom előle. A szappandarab a kezembe maradt, de mert nem tetszett az illata, tovább is adtam később valakinek, így arról nem tudok nyilatkozni, hogy egyébként ér-e valamit egyáltalán. Na de a krém. Én magam sohasem vettem meg és nem is tenném, a fentiek miatt, de van keletje, mert ezek a Seacret standok egyre csak szaporodnak a plázákban, van, ahol már üzletet is láttam, azt pedig bizony fenn kell tartani valamiből...És elég nagy stábbal dolgoznak. Amiért elkezdtem véleményt írni az az, hogy a nagynénémet sikerült rávenniük egy ilyen "csodaszer" megvételére. Nem voltam vele, hogy lebeszéljem. Felkenték rá és meggyőzték, olyannyira, hogy mindjárt az éjszakai meg a nappali krémet is rábeszélték, 50 000Ft-ról indult az alku, 30 000Ft lett a vége, a nagynéném (szegény!) büszkén mesélte, hogy milyen szépen le tudta alkudni az árat és micsoda finom krémeket kapott értük. Ez úgy 4 éve volt.
Egy hétig örült, hogy milyen jó üzletet csinált, elégedett volt a krémmel, hatvan éves létére egyébként jó bőre volt, csak kicsit gondozatlan, mert még sima hidratáló krémet sem használt rendszeresen, és akkor is bármi megfelelt neki, ami a keze ügyébe került, akár testápoló is. Így nyilván az első időkben ez a krém feltöltötte kicsit, mert egyébként most a hatóanyagait nézve nem is annyira rossz, persze messze nem ér ennyit és nem is csodaszer. A nagynéném egyébként váltig állította, hogy ez a krém kisimítja. Hogy ténylegesen látható a hatása. Akkor sokat gondolkodtam ezen, hogy létezhet-e ilyen. És furcsamód a hatás csak órákig tartott, nem tovább.
Egy hét után viszont a nagynénémnek kétségei támadtak, hogy valóban jó vásárt csinált, mert a krém használata már nem hozott olyan látványos eredményt. Sőt, zsírosnak és ragacsosnak érezte a bőrét tőle. Két hét után pedig teljesen baleknak érezte magát, hogy ennyi pénzt kiadott ezekért a krémekért, ugyanis mind a kettő bepenészedett és repültek a kukába.

Rengeteget gondolkodtam ezeken a kencéken, hogy mitől válnak eladhatóvá. Mert nyilván eladhatóak, ha a cég ennyi standot, meg még üzleteket is üzemeltet a legnagyobb plázákban, ahol nagyon drága a helypénz.Nyilván úgy lehet őket jól eladni, ha meggyőzzük a vevőt, hogy működnek. Felkenik a krémet és a bőr látványosan simul, a ráncok halványodnak és a tükörkép önmagáért beszél...egy csodaszer?!
Fiatalabb koromban sminkmodellkedtem egy profi sminkesnél, maszkmesternél. Ő mutatott be különféle anyagokat a tanítványainak, amivel különféle hatásokat lehet elérni, volt pl. egy ragasztó, amivel az összecsippentett bőrt össze lehet ragasztani és akkor az így "tartósan ráncos" lesz , ezzel lehet a filmben öregíteni a színészeket például. És megvan ennek az ellentéte is, valami kis szérum-szerű dolog volt, amennyire vissza tudok emlékezni, ami pár órára kisimítja a ráncokat. Amerikából hozta, Hollywood-ban ez egy alapkellék a filmeseknél, mindig kéznél van. Fogalmam sincs mi a neve, vagy, hogy mi van benne, de működik, rövidtávon. Én Hamupipőke szérumnak hívtam (éjfélkor vége a varázslatnak). Ne úgy képzeljétek el, hogy hirtelen 50 évesből 20 évest csinált, de ténylegesen látványosan hatott, húzta a bőrt és ezzel a ránc mélysége csökkent, a mélyebbeké nem tűnt el teljesen. Mondjuk - 10 év, de egyedi persze, a ránctól függ. Én akkor még huszonéves voltam, ránctalan, úgyhogy nekem csak a két szemem közötti mimikai ráncon alkalmazták, ami akkor még éppen csak látható volt. Azt eltüntette.
Arra gondoltam, hogy talán valami ilyen anyagot tettek ebbe a krémbe, a gyors és látványos hatásért, ami nem tart sokáig, de arra bőven elég, hogy el tudják sózni a kencéket horror áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 5.

Hertha

2013. január 20.

Judiit: Engem egyszer bepaliztak, otthon aztán csekkoltam, és végül meg is nyugodtam, mert az interneten feltüntetett árakhoz képest tényleg derekasan alkudoztam velük, de még a felére lebutított áron sem éri meg sajnos. Talán az iszapos arcpakolás, az valóban jó, de a többi átlagos, kivéve ezt az éjszakait, mert ez gyengus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 20.

Hertha

2013. január 20.

Nagyon nagy csalódás, alig akart beszívódni, utána meg ragyogott tőle a fejem, mint a csillagos égbolt, izzadt és viszketett a bőröm. Hősiesen elhasználtam kb. 40 ml-t, a többit a tök száraz lábamra kenem.

Ria13

2011. július 12.

A különböző plázákban utánam rohangáló host-ok és hostessek-ből elegem lett és vettem egy ilyen "csodakrémet"...Mint utólag megtudtam, a termékeknek nincs is fix ára, csak a limit van meghatározva: hogy mi az a bizonyos összeg, amely alatt nem adható el és talán van egy felső határa (is?) Én balga, 20 000 HuF-ért képes voltam ezt a rettenetet megvásárolni, de tanulópénznek igen jó volt...Csak drága...Semmi extrát nem tartalmazott és holt-tengeri ásványokat is minimális mennyiségben. A krémből még kb. az 1/3-a ott áll a polcomon: zsíros, nem szívódik be, és azon sem csodálkoznék, hogy valamelyik legolcsóbb kategóriába tartozó zsíros arckrémet tették volna ebbe a tégelybe. A nagy vásár után 1 hónappal egy másik plázában rákérdeztem egy kedves eladó-hostesslányra, hogy mennyibe kerül ez a krém:-) Ő már 15 000 HuF-ért ideadta volna...Ha sokat megyek, lehet hogy Ők fizetnének nekem 20 000 HuF-ot, hogy kipróbáljam?:-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 12.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Hydrolyzed Silk, Sodium Lactate, Sorbitol, Lactic Acid, Urea, Glucose
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sorbitol h 1 1

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

gólyaorrok nemzetségébe tartozó, Geranium Maculatum nevű növény leveleiből és szárából kivont illóolaj. Maszkoló, tonizáló anyagként használják a kozmetikumokban.