Seacret

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Stand plázákban   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrea176, Módosítva: 2011. március 2.

Lelőhely:   Stand plázákban
Kategória:   Testápolók

mmartina97

2018. április 13.

Az illata jó,elég drága,sajnos az én bőröm nem szereti :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 13.

Az illata jó,elég drága,sajnos az én bőröm nem szereti :/

adrica

2018. március 29.

Volt idő amikor szerettem. Szülés után annyira zsírossá vált a bőröm, hogy csak ezt tudtam elviselni, mint arckrémet. Volt, hogy csípett, de gondoltam, hogy a benne található só teszi, és biztos gyógyítja a mikro sebeket. Aztán mire elhasználtam, szerettem volna venni, de akkor nem tudtam, hogy hol lehet venni, nem is találtam rá sokáig. Ma már tudom, hogy hol vannak, de ennyi pénzért lehet tényleg jobb arckrémeket, testápolót venni. Ha nem volna ilyen drága, azt mondanám, hogy oké, be a kosárba és gyerünk. De így azért ennyiért már elgondolkodik az ember lánya. Tényleg van-e ilyen jó? Háááát? Rezeg a léc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 29.

fdori

2015. november 20.

Én nagyon szeretem. A bőröm nagyon puha lesz tőle és amióta használom, egyáltalán nem száraz a bőröm, pedig nagyon érzékeny bőrű vagyok. Én csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 20.

ftbnny

2013. október 10.

Ennyi pénzért parabéneket venni.... és ráadásul kutyafülét sem ér, labdába sem rúghat a hasonló árkategóriájú termékek között. Meg ez az egész értékesítési módszer, meg arculat... taszító! Kipróbálásra kaptam egy ismerősömtől, semmi nyomot nem hagyott bennem, kicsit olyan, mint a 80-as évek semmilyen testápolói, nem értem, mire ez a nyomulás. Egy tényleg jó terméknek nem volna szüksége ilyen agresszív és gyanút keltő módszerre, és "legális" helyeken, üzletekben is lehet kapni. Nem bírom az ilyen MLM szagú vackokat, mindegyik csupa átlag semmi, teli parabénekkel, kőolaj származékokkal, parfümmel, tizenkettő egy tucat, ilyen vackokat párszázért kapni bármelyik középkategóriás drogériában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 10.

KKrisztina

2013. augusztus 27.

Az való igaz, hogy tényleg elég komolyan nyomják az eladólányok a marketinget a plázákban a Seacret cuccokkal kapcsolatban, de amit a lányommal kipróbáltunk az maximálisan jó. Igaz, árban elég borsos, talán az ár-érték arány sem az igazi. A körömpolírozó szuper, a testápoló szintén, de vettünk már iszapos szappant, és bőrradírt is. A szappan kiváló, a bőrradír inkább felejtős. Az nagyon érdekelne, hogy használt-e valaki ránctalanító krémet! Velem kipróbáltatták egy alkalommal, akkor nagyon megtetszett, de az ára miatt esélytelen. Tud esetleg valaki ilyesmit olcsóbban?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 27.

Gwendoline

2013. május 28.

Drága - ez az egyik hátrány. Gyenge - az illata nem olyan erős, amilyennek az eladó beharangozta. És ráadásul ugyan annyira hidratál csak, mint bármely más testápoló. Eléggé megbántam már, hogy ilyen 5000 forintos szettben megvettem, biztos nem venném újra, nem csak a szett ára, hanem a semmilyensége miatt sem. Mint átlagos testápoló kap 3 pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.

AlmásiKriszta

2013. március 2.

Az illata nekem kicsit nagyis :) Viszont valóban puha lesz a bőr tőle. Én nem érzem a ragacssságot, hamar beszívja a bőröm.
Ajándékba kaptam, biztos, hogy nem veszek belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 2.

Ajándékba kaptam, biztos, hogy nem veszek belőle.

kadzsesz

2011. október 16.

Nekem ez a testápoló annyira nem jött be, engem is az a ragacsos érzés zavar, de az én bőröm elég jól hidratálja, igazából ezen kívül semmi gondom nem volt vele. Én anno egy rendes eladót fogtam ki, és lealkudtam az árát a felére, úgy meg már nem volt olyan sok, így utólag meg főleg nem, mert egy körömágybőrápoló és egy polírozó volt hozzá, amik fantasztikusak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2011. október 16.

fanni.ocsai

2011. június 3.

Nagyon puhává varázsol, és iszonyatosan jó az illata!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 3.

Nagyon puhává varázsol, és iszonyatosan jó az illata!

mikmak

2011. március 28.

én meg pont azt utálom,ha ragadok a testápolótól.én érzem a különbséget,más a bőröm,viszont olyan jol felszívódik,hogy nem ragad.pont ilyet kerestem mindig is...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Butylene Glycol, Sorbitol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

A szilva magjának a kivonata. A CosIng besorolása szerint emollient hatású összetevő. Paula Begoun szerint helyileg alkalmazva lehet némi antioxidáns hatása.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az avokádóolajnak az úgynevezett el nem szappanosítható része. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondicionáló hatású összetevő. Az avokádóolajjal megegyező tulajdonságai vannak.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Sorbitol h 1 1