Seacret

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Stand plázákban   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kate.black888, Módosítva: 2013. április 9.

Lelőhely:   Stand plázákban
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

rekav11

2018. december 30.

Jó testápoló, de mivel ennél sokkal-sokkal olcsóbbak is vannak u.ilyen jók és u.ezt a minőséget hozva, nem adok neki 5 csillagot, mert a jóval olcsóbb termékekhez képest nem nyújt semmi pluszt, csak a márkát kell megfizetni, nem azért olyan drága, mert annyival jobb lenne, mint hasonló minőségű társai. Ráadásul szilikont is tartalmaz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 30.

CeCeDrake

2018. október 25.

Ennek is csak az ára luxus, de az nagyon. Ezért a pénzért 2 db 500 ml-s gyógyszertári testápolót veszek, mondjuk Eucerint.

Az illata érdekes. Talán a legjobb dolog az egészben.
A hatása semmi. Gyorsan beszívódik, de olyan összetevői vannak...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

Az illata érdekes. Talán a legjobb dolog az egészben.
A hatása semmi. Gyorsan beszívódik, de olyan összetevői vannak...

Evelin123

2017. január 9.

Hamar beszívódik, de hatása nem tartós. Nem túlzottan ápolta a bőröm, pedig drága.
Az illat választékai sem tetszenek nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

Az illat választékai sem tetszenek nagyon.

oliviag

2016. december 27.

Előnye, hogy hamar beszívódik és finom illata van. Viszont a téli időszakban nem túl tartós, és az ára is elég húzós. Újravenni biztos, nem fogom, mert ennél olcsóbb testápolók sokkal tartósabbak :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

Juuditti

2016. február 28.

A munkahelyemen szoktam a kezemre kenni, mert a sok papir forgatasatol kiszarad a böröm. Szeretem az illatat es azt is, hogy gyorsan beszivodik, de egyebkent nem vennem ujra, mert iszonyat draga. Ezt is csak ugy ajandekba kaptam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 28.

dorotthia

2015. április 30.

Kedvenc testapolom! Nagyon kellemes az illata, es beszivja a borom hamar utana meg olyan selymes mintha uj lenne :) Sok testapolot kiprobaltam mar mert a borom erzekeny es az se mindegy mivel apolom. A Garniereket peldaul be se szivja csak ragacsossa valaki, de ez valami mennyei amit a borommelm tesz. Az ara borsos de nekem megeri! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 30.

zoknimajmocska

2014. június 20.

Nem rossz, de valóban van ennél jobb testápoló is. Azért nem bántam meg, hogy kipróbáltam, az illata nagyon jóóó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 20.

kate.black888

2013. március 31.

Szerettem, hogy pillanatok alatt beszívódott és az illatát is imádtam, viszont az árát nem éri meg, mert nem túl tartós a hatása, elég sűrűn újra kellett kennem (2-3 óránként). Számomra ez a teljesen átlagos testápoló, így ilyen áron nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 31.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glycine Soja (Soybean) Protein
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.