Best of Beauty 2019

MAC

Ár:   5700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2011. július 28.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

Kornelia14

2018. augusztus 8.

Szinte teljesen hatástalan, nem lehet vele elfedni az apróbb bőrhibákat. Ha fixálom akkor sem marad a helyén. Pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

nika15

2018. június 28.

Borzalom!! Az első high end- es korrektorom, de ennel a fit me korrektor ezerszer jobb. Olyan szinten beül a kis ráncainba pedig egyből fixálom púderrel. Próbáltam már mac-es alapozóval meg púderrel is, próbáltam más márka termékeivel de nekem úgy is csúnyán nézett ki.
Sajnos azt kell, hogy mondjam ez a legrosszabb korrektor amit valaha használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 28.

scorpionqueen

2018. március 29.

A korrektor az én ellenségem. Soha nem tudtam olyat találni, amivel jobban néztem volna ki, mindegyikkel még rosszabb volt a helyzet, mintha inkább semmit sem tettem volna a szemkörnyékemre. Hiába nem ráncos a szemem, az összessel olyan csúf száraz, pókhálós lett, hogy azt sem tudtam, hogy kínlódjam le magamról 20 perc után. Nemcsak most, már 10 évvel, sőt, 15 évvel ezelőtt is ez volt a helyet. Alapozóval és púderrel dolgoztam ezért mindig, valahogy az alapozók nem csináltak ilyet, talán mert nem tartalmaznak annyi pigmentet.
Aztán hirtelen felindulásból egyszer a MAC-ben feltettem ezt néhány hónapja. Azonnal láttam, hogy ez nem olyan, mint az eddigiek, már eldolgozás közben érződött. Járkáltam vele 1 órát, aztán haza is hoztam, azóta is használom boldogan. Mert ezzel végre jobban néz ki a szemkörnyékem, ez reggelente tud egy kicsit segíteni, hogy világosítsak, de közben mégsem bántja a finom szemkörnyéki bőrt. Semmi szárazság, semmi porosság, semmi pókháló look, csak tök természetes hatás. A fedése kifejezetten gyenge (de valószínűleg pont ezért nem is szadista), Instagram makeuphoz ez nem lesz jó. Ez arra jó, hogy egy kicsit korrigálja a sötétséget, akinek sötét a szemhéja (nekem elég sötét), egy kicsit világosítsa a szemkörnyéki területet és máris sokkal frissebbnek, egészségesebbnek néz ki az ember. Annyira jól teszi a dolgát, olyan láthatatlan tényleg, hogy néha meg kell néznem a tükörben a különbséget, miután az egyik szememről leszedtem kendővel a sminket, mert tényleg nem látom egyébként, hogy ott lenne. A tükör bezzeg nem hazudik, óriási a különbség. Van úgy, hogy szemkrémmel együtt dolgozom el, úgy még kevesebb a fedése, de még úgy is működik azért. Tényleg annyira megszerettem, soha nem hittem volna, hogy ilyet fogok a tükörben korrektorozás után látni, mint ezzel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 29.

szilvike92

2017. szeptember 14.

Nagyon szeretem, könnyű felvinni, viszont -1 csillog,mivel a fedése nem annyira erős, bár a társa meg, a pro long túl erős és mintha két fehér folt lenne a szemeim alatt, szóval ez klasszi sokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

eperkeszederke

2016. augusztus 16.

Nagyon szerettem, most fogyott el, pontosan egy evet bírt a kicsike :) jóban voltunk nagyon, teljesítette a dolgát, viszont ugy döntöttem nem veszem ujra, ugyanis felkeltette az érdeklődésemet a longwear változata. De ettől még jár neki az 5*, legfőképp a hosszú élettartam es a perfekt szin miatt :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

Madi

2016. május 20.

2016. május
Ajjaj! Le kell vonjak egy csillagot, ugyanis ha 10 óránál tovább van fent, oxidálódik és sötétebbre vált a színe, ami nálam nagy gond, mert a legvilágosabb árnyalat is éppen passzolt még a hullaszínű bőrömhöz. Szerencsére rátaláltam ugyanezen márka Pro Longwear concealere, ami az ugyanolyan árnyalat ellenére kicsit világosabb.

2014. november
Ezaz! Végre egy szuper korrektor! Eddig a MAC mineralize-t használtam, az jól fedett, de piszkosul szárított. Na mondjuk pattanásokra épp ezért jó volt, de szem alá semmiképp. Ez viszont nem szárít, kevesebb is egyeneletesen fed, nem ül be a ráncokba, természetes a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 20.

2016. május

2014. november

KissQkta

2016. január 31.

Nincsenek sötét karikáim, csak világosításhoz használom a szemem alá. Arra tökéletesen megfelel. Piros foltokat inkább zöld korrektorral tüntetem el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 31.

tulipier01

2015. augusztus 17.

Vigyázat addiktív! :D Nagyon könnyen használható, jó fedést biztosító korrektor, mely előnyös tulajdonságai még nyilvánvalóbbak, ha ecsettel viszi fel az ember. Nem sárga, nem ragad, nem folyik le a nap folyamán, ezért jó érzés a viselete. Messze lepipálja a fürdőszobapolcomon megforduló elődjeit. Nem egy olcsó termék, de abszolút megéri az árát!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 17.

Lilim07

2015. augusztus 1.

Örök kedvenc!!!!! egy éve ajánlotta Suzy a WestEnd Mac-ben, zárójelben hozzátette (mivel épp könnyű alapozót kerestem), hogy akár csak a piros pöttyeimre feltehetem és már kész is vagyok. Meg is fogadtam a tanácsát, és imádja a bőröm. Olyannyira, hogy nem ismerek mást kísérletezni. Kombinált bőröm van, de mindenhol szereti, nem mászik el, azonnal kiegyenlíti az arcbőröm színét. Soha többé alapozó :) ez a kis üvegcse 3-4 hónapig elég mindennapos használatnál.
Nem tudom, hogy lehet, de kombinál bőrűek is hajrá, próbáljátok ki és ne csak a szemek alá. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 1.

vonkavilmos

2015. március 13.

Ez egy tökéletes korrektor szem alá. Nem ül bele a ráncokba, frissebbnek tűnök tőle, egész nap tart. Egyedüli hátránya az, hogy létezik a Maybelline FIT ME korrektor, ami ugyanígy teljesít nálam, picivel több van benne, és szinte fele ennyibe kerül. Ettől eltekintve megérdemli az 5 pontot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 13.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Alanine
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Glucose, Fructose, Sucrose, Alanine, Glutamic Acid, Urea
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Emolliensek: Dimethicone, Hydrogenated Polyisobutene, Cyclopentasiloxane, Isononyl Isononanoate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Squalane, Triisostearin, Hydrogenated Castor Oil, Hydrogenated Palm Glycerides, Hydrogenated Palm Kernel Oil, Hydrogenated Vegetable Oil
Emulgeálószerek: Sorbitan Isostearate, Caprylyl Dimethicone Ethoxy Glucoside, Hexylene Glycol, Hydrogenated Castor Oil, Hydrogenated Palm Glycerides
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Dimethicone Crosspolymer, Vinyl Dimethicone / Methicone Silsesquioxane Crosspolymer
Tisztítószerek: Caprylyl Dimethicone Ethoxy Glucoside, Hexylene Glycol, Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Ascorbyl Palmitate
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Zinc Stearate, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77492
Tartósítószerek: Potassium Sorbate, Methylparaben, Propylparaben

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Squalane eo 1 0

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Alanine a I h

Aszparaginsav. Aminosav, mely nagy mennyiségben megtalálható a növényi és állati fehérjében. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, haj- ás bőrkondícionáló.

Aminosav, melyet a búzában található gluténből állítanak elő. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hajkondícionáló. Paula Begoun szerint nincsen olyan kutatás, ami alátámasztja, hogy a glutaminsavnak a bőrön alkalmazva bármilyen hatása lenne.