Selfie Project

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: VAniko, Módosítva: 2017. szeptember 4.

Lelőhely:   Rossmann
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

CC krém fiatal, problémás bőrre. Sima és hibátlan bőrt eredményez.

• Fotoérzékeny pigmentek – vizuálisan azonnal megszépítik a bőrt.
  • Bio-aktív szén – tisztít és antibakteriális hatású.
  • Pink pomelo kivonat – hidratálja a bőrt, redukálja a bőrpírt és nyugtatja a gyulladásokat.

Ár: 999 Ft , Eladó: Rainbowgirl14
Állapot: Kb. 3-szor használtam., Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy posta+postaköltség

Martu0508

2019. június 21.

Volt már cc krémem, és ezért zavar össze engem kicsit ez a termék. Első alkalommal, amikor felkentem néztem hogy hol az eredmény? Semmi színe nem volt gyakorlatilag. Igazából akkor láttam a különbséget, amikor teszt jelleggel csak a fél arcomra kentem fel, viszont akkor észrevettem, mennyivel szebbé tette a bőrömképemet úgy, hogy az eredeti bőrszínem megmaradt alatta. Primernek és "nude" napokra ajánlom, viszont aki egységes bőrszínt is szeretne tőle, az ne ebbe ruházzon be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 21.

VAniko

2017. augusztus 23.

A többi Selfie Project termékhez hasonlóan ez is kiválóan javítja a bőr állapotát. Amiért kicsit csalódtam a termékben, hogy bár fehér bőrű vagyok, annyira gyengén színezett, hogy könnyed sminkként (mint például a legendás Max Factor Colour Correcting Cream CC Krém) nem használható, csupán sminkalapnak megfelelő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló hatású összetevő és felületaktív anyag (segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát).