Best of Beauty 2019

Clean&Clear

Ár:   699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: marta.gobolos, Módosítva: 2011. június 22.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Ella

2017. április 24.

Nem állítom, hogy életem legjobb lemosója volt, mert nem mattította a bőrömet, de valamit tisztított rajta és nem okozott több pattanást.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

markibogi

2016. szeptember 4.

Feleslegesen áll a fürdőszoba polcán. Nagyon nem vált be. A bőrömet ugyan megtisztította, de másnapra sokkal pattanásosabb lettem tőle, mint előtte. Biztos, hogy nem veszem újra. Ráadásul az összetevők sem túlságosan barátságosak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 4.

viviennoo

2016. augusztus 12.

Megvettem, mert akciós volt, minden reggel és este használtam, tényleg szépen tisztította az arcom. viszont a "shine control " jelzőtől mást vártam. a pumpája pedig rövid, az aljáról már nem tudtam kinyomni... Nem mondom, hogy biztosan újraveszem...De nem rossz egyébként :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

kimo

2015. július 30.

El sem használtam, még az avonos termékek is százszor jobbak ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 30.

El sem használtam, még az avonos termékek is százszor jobbak ennél.

chilluminati

2015. január 4.

Olvasgattam a boltban és megvettem, elsőre bevált, jó illat, frissítő érzés. De speciel nekem azt leszámítva h pár órára mattítja a bőröm, egy hónap használat után írtó száraz lett az arcom, valamint minden használat után ( az elejétől kezdve!) vörös az arcom, kellemetlen égető érzéssel vegyítve. A vörösség 1-2 óra alatt múlik el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 4.

smilery.adri

2014. december 3.

Nagyon finom az illata és jól is tisztít, de az összetevők nem a legkíméletesebbek, és a mattító hatás is csak néhány órán át tart, utána megint fénylik az arcom :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 3.

T.Kiara

Korcsoport: < 18
2014. augusztus 22.

Megtisztítja az arcomat a szennyeződésektől, de nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2014. augusztus 22.

Megtisztítja az arcomat a szennyeződésektől, de nem fogom újra venni.

lucintaa

2014. július 16.

Rossmann-ban vettem, akciósan. Mivel az arcradírja nagyon bevált, gondoltam, 400 ft-ért kipróbálni érdemes.
Nem is bántam meg, hogy kiadtam érte pénzt. Nagyon szeretem. :) Az illata friss, és nagyon jól hűsíti, mattítja az arcot. Azok a kis zöld szemcsék pedig kicsit radírozzák is az arcbőrt. Szuperül eltávolítja a zsiradékot, és kellemes érzetet ad. Bevált. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 16.

Oraculum

2014. július 10.

Friss illat, jó pumpás kiszerelés és ennyi...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 10.

Friss illat, jó pumpás kiszerelés és ennyi...

georgina.balla

2014. július 2.

Akciósan láttam Rossmannban, gondoltam kipróbálom... Egyelőre nagyon bejön, az illata friss, a pumpa praktikus, a bőrömet nem bántja és jól tisztítja, mi kell még?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 2.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Propylene Glycol
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.